اخبار

آذروش:

فروش سال گذشته کفش ملی در سطح مناسبی قرار گرفت


 

 


 

 

مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا در دیدار نوروزی با مدیران شرکت های تابعه ضمن تبریک سال نو از زحمات آنان در سال گذشته تقدیر و تشکر کرد.


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل گروه صنعتی ملی به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی آتیه صبا، ولی آذروش در دیدار با جمعی از مدیران شرکت های تابعه هلدینگ آتیه صبا با اشاره به نام‌گذاری سال جدید توسط مقام معظم رهبری به عنوان سال «حمایت از کالای ایرانی» گفت: شعار امسال باید در عمل تحقق یابد چرا که دیگر دوره گفتار درمانی به سر آمده است و همه ما باید به طور عملی برای حمایت از تولید داخل، همت خود را دو چندان کنیم.

عملکرد کفش ملی مصداق بارز لبیک به حمایت از کالای ایرانی است
وی عملکرد شرکت‌هایی مانند شرکت کفش ملی را مصداق بارز لبیک به حمایت از کالای ایرانی دانست و افزود: خوشبختانه کفش ملی که محصولات آن صد در صد تولید داخلی است، توانست در سال گذشته رکورد فروش را از ابتدای تاسیس خود تا کنون بشکند که این یک نمونه عینی از شکوفایی و افتخار آفرینی در تولید ملی است.

شرکت های تابعه موظف به خرید کالای ایرانی هستند

مهندس آذروش با بیان اینکه خانواده آتیه صبا یکی از امانتداران بازنشستگان عزیز کشور است، اظهار کرد: تمام شرکت های زیر مجموعه هلدینگ آتیه صبا موظف هستند که برای رفع مایحتاج خود از کالای ایرانی استفاده کنند و اگر سندی مبنی بر خرید کالای خارجی که نمونه داخلی آن موجود است دیده شود، با مدیر مربوطه با قاطعیت هر چه بیشتر برخورد خواهد شد.


مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا با تاکید بر پویایی هر چه بیشتر شرکت های زیر مجموعه در سال جدید، گفت: مدیران شرکت های زیر مجموعه باید از سرمایه گذاری‌های پر ریسک و بدون کارشناسی پرهیز کرده و در نگهداری امانتی که به دستشان سپرده شده است، تمام دقت و دانش خود را به کار بندند.

گفتنی است در پایان این دیدار نوروزی، لوح تقدیری که به امضای کارکنان شرکت تجهیزات ایمنی رسیده بود توسط شرکت مذکور به مهندس آذروش مدیر عامل هلدینگ آتیه صبا اهدا شد.


نظرات

شما می توانید اولین کسی باشید که نظر خود را درباره این مطلب مطرح می کنید
فروش سال گذشته کفش ملی در سطح مناسبی قرار گرفت
اطلاعاتی که تکمیل کردن آنها ضروری است با علامت * مشخص شده اند.
نام *:
ایمیل *:
وب سایت:
کشور: USA (آی پی شما: 54.166.233.99)
نظرات: *
( ماکزیموم 500 کاراکتر )
توپرکجخط زیرینشکلک ها
کد امنیتی  * 
عبارت نمایش داده شده در کادر ذیل را در قسمت بالا وارد کنید.
کد امنیتی

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با همکاران ما تماس بگیرید

تلفن: +9821-46079057 , 46079162 , 46079064

نشانی: تهران،کیلومتر 18 اتوبان فتح(جاده قدیم کرج)-صندوق پستی :1544-13185

صدای مشتری: +9821-66690011