اخبار

همزمان با دهه فجر اعلام شد؛

تسهیلات دو میلیون تومانی خرید کفش برای کارکنان گروه صنعتی ملی


 

 

همزمان با دهه مبارک فجر، معاون مالی و اقتصادی گروه صنعتی ملی شرایط دریافت تسهیلات دو میلیون تومانی خرید کفش را برای کارکنان این مجموعه اعلام کرد.

 
رمضانعلی فتحی، معاون مالی و اقتصادی گروه صنعتی ملی در گفتگو با روابط عمومی و امور بین الملل گروه صنعتی ملی با اشاره به اینکه معمولا در همه مجموعه هایی که تولیدات مصرفی دارند، کارکنان از محصولات خودشان منتفع می شوند، گفت: متاسفانه تا کنون چنین موضوعی در گروه صنعتی ملی دیده نشده بود و کارکنان این مجموعه بزرگ صنعتی از امتیاز مناسبی برای مصرف محصولات خودشان برخوردار نبودند.

وی در ادامه افزود: با عنایت مدیر عامل محترم گروه به موضوع افزایش انگیزه در کارکنان، برای نخستین بار پس از سالها کارکنان گروه صنعتی ملی از تسهیلات ویژه ای برای خرید محصولات شرکت کفش ملی برخوردار خواهند شد.

 معاون مالی و اقتصادی گروه صنعتی ملی با بیان اینکه سقف این تسهیلات دو میلیون تومان است، گفت: نیمی از تسهیلات با قیمت خرید و نیمی دیگر با قیمت فروش محصولات و همگی به صورت اقساط در اختیار همکاران عزیز قرار می گیرد که بازپرداخت هر دو بخش اشاره شده به صورت اقساط شش ماهه خواهد بود.

فتحی درباره نحوه دریافت این تسهیلات نیز گفت: تمامی کارکنان ستادی و صف در گروه صنعتی ملی و شرکت های زیر مجموعه اعم از شرکت کفش ملی و توسعه ملی می توانند از این تسهیلات تا پایان روز پانزدهم فرودین سال 97 استفاده کنند و برای احراز شرایط دریافت،  فقط کافی است که در اتوماسیون گروه فرم تقاضای استفاده از تسهیلات را تکمیل کنند.

معاون مالی و اقتصادی گروه صنعتی ملی با اشاره به اینکه امور رفاهی عهده دار انجام فرایند اداری دریافت این تسهیلات است، گفت: کارکنان پس از دریافت حواله از مسئول امور رفاهی گروه، می توانند به هریک از 250 شعبه فروشگاهی کفش ملی در سراسر کشور مراجعه کرده و با ارایه حواله و کارت شناسایی بدون نیاز به پرداخت مبلغی، برای هر یک از عزیزان خود خرید کنند.

وی در ادامه توضیح داد: فروشندگان ما نسخه دیگر فاکتورها را به امور رفاهی ارسال می کنند تا هزینه خرید بر اساس مبلغ استفاده شده از تسهیلات در اقساط شش ماهه به طور خودکار از حقوق کارکنان کاسته شود.

مدیر مالی و اقتصادی گروه صنعتی ملی، با اشاره به اینکه این حواله ها یکبار مصرف خواهند بود، گفت: چنانچه کسی کمتر از مبلغ تسهیلات را استفاده کرد دیگر نمی تواند از همان حواله دوباره استفاده کند لذا چنانچه تصمیم به خرید مجدد داشت، باید مراحل صدور حواله را تکرار نماید.

وی با بیان اینکه اعطای این تسهیلات علاوه بر اینکه به نفع کارکنان است به تبلیغ بیشتر محصولات کفش ملی نیز منجر خواهد شد، گفت: همکاران می توانند با این تسهیلات برای اعضای خانواده و هر یک از عزیزان خود از زنجیره بی نظیر فروشگاهی ما در سراسر کشور و به مناسبت های مختلف هدیه گرفته و از این طریق آنها را نیز به استفاده از محصولات کفش ملی ترغیب کنند، بسیار خوب و پسندیده است که اقوام و اطرافیان و حتی دوستان اعضای خانواده گروه صنعتی ملی، از این مزایا بهره مند شده و در یک کلام ملی پوش باشند.

 


نظرات

شما می توانید اولین کسی باشید که نظر خود را درباره این مطلب مطرح می کنید
تسهیلات دو میلیون تومانی خرید کفش برای کارکنان گروه ...
اطلاعاتی که تکمیل کردن آنها ضروری است با علامت * مشخص شده اند.
نام *:
ایمیل *:
وب سایت:
کشور: USA (آی پی شما: 54.162.184.214)
نظرات: *
( ماکزیموم 500 کاراکتر )
توپرکجخط زیرینشکلک ها
کد امنیتی  * 
عبارت نمایش داده شده در کادر ذیل را در قسمت بالا وارد کنید.
کد امنیتی

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با همکاران ما تماس بگیرید

تلفن: +9821-46079057 , 46079162 , 46079064

نشانی: تهران،کیلومتر 18 اتوبان فتح(جاده قدیم کرج)-صندوق پستی :1544-13185

صدای مشتری: +9821-66690011