مقالات

خانمها و نکاتی درباره ترکیب رنگ و مدل کفش


 


هیچ استایلی بدون یک جفت کفش مناسب کامل نمی شود پس مهم نیست برای چه موقعیتی آماده می شوید کفش‌ ها نه تنها استایل شما را کامل می کنند بلکه مهم‌ترین بخشی هستند که میتوانند به خوبی سبک ناب‌ تان را بازتاب دهند.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل گروه صنعتی ملی، برای آنکه برترین ترکیب مدرن از کفش و لباس را در هر موقعیت داشته باشید، چند مضمون و قاعده کوچک را لازم است بدانید.

رنگ‌ های طبیعی را انتخاب کنید

ابتدایی‌ترین قاعده برای انتخاب انواع کفش به مخصوصاً کفش‌های مجلسی زنانه، این است که از رنگ‌های طبیعی استفاده کنید. این کفش‌ها به سادگی می توانند مکمل استایل شما باشند و با طراحی مینیمال، حالتی مدرن ودر عین حال همیشگی دارند.

جدید ترین ترندها بشما پیشنهاد می دهد برای انتخاب کفش های پاشنه بلند و مجلسی رنگ‌ هایی مانند بژ، استخوانی یا برنزه متناسب با رنگ پوست خودتان را انتخاب کنید، این رنگ‌ های با فرم پای شما ترکیب شده و پاها را کشیده‌ تر و شما را قدبلندتر نشان میدهد.

کفش‌های مجلسی مشکی نیز همیشه حالتی رازآلود و زیبا به استایل مجلسی شما می دهند، آن‌ها به سادگی دیده می شوند ودر عین حال به جزییات استایل شما اجازه دیده شدن می دهند.

با کفش‌ ها استایل‌ تان را کامل کنید

قاعده ساده است، همیشه کفش‌های پرزرق و برق و با جزییات فراوان رابا لباس‌های ساده‌تر ست کنید و کفش‌های ساده را درکنار لباس‌های پروژه‌دار و ناب و اکسسوری‌های بزرگ و خیره‌کننده بگذارید.

کافی است جلوی آینه بایستید و از خودتان بپرسید کدام بخش از استایل شما بیشتر جلب نظرمیکند و آیا بنظر میرسد کفش‌ها و لباس و اکسسوری‌ ها در رقابت با یک دیگر برای دیده شدن هستند؟ اگر این طور است بهتر است چند بخش از استایل‌ تان رابا تکه‌های ساده‌ تر جای گزین کنید.
کدام کفش برای کدام موقعیت؟

مهم نیست کفش‌های شما چه میزان زیبا بنظر میرسند، چه میزان آسان‌اند و شما آن‌ها را چه میزان دوست دارید، اگر با موقعیت و استایل شما جور نیستند، بهتر است فراموششان کنید. جای پوشیدن کفش‌های پاشنه بلند براق در دفتر کار نیست و نباید با کتانی‌های آدیداس دوست‌داشتنی‌تان به یک مهمانی فاخر و سنگین بروید.

البته گاهی ترکیب و جور کردن دو سبک متمایز از لباس و کفش میتواند، یک سبک حرفه‌ای منحصر به فرد رابه وجود آورد. برای استایل روزمره و نیمه رسمی خودتان کمی ریسک کنید ، ترکیب صندل‌ های پاشنه بلند با شلوار جین جذب و استفاده از یک کفش لژدار رنگی، کاری است که میتواند یک سبک خیلی ناب برای شما بسازد.

داشتن چند مدل کفش زنانه برای هر شخصی یک باید است، کفش‌ هایی که آن‌ها را میتوان در موقعیت‌ های مختلف و با استایل‌ های متنوعی، هماهنگ کرد.

 


رنگ‌ هایی که باهم جور می‌ شوند

همانگونه که گفته شد، کفش‌ های مشکی با هر رنگ لباسی به خوبی جور میشوند شاید علتی که یکی از رنگ‌ های محبوب در کفش‎ های زنانه، مشکی است، همین محتاطانه بودن انتخاب آن است.

با این حال کفش‌ های خوشرنگ برترین راه برای رنگ و رو دادن به یک استایل معمولی و همیشگی است، کافی است قواعد ساده‌ ای را در مورد رنگ کفش‌ ها بدانید.

این قوانین در مورد انواع مدل های کفش زنانه کاربرد دارند پس در انتخاب هر کفش و ست کردن آن با هر استایلی می توانید نگاهی به آن بیاندازید:

کفش‌ های مشکی : تقریباً هر لباسی به غیر از لباس‌ هایی با رنگ های پاستلی یا کرم و خاکی می توانند به سادگی با کفشهای مشکی هماهنگ شوند اما اگر دریک تکه از لباس‌ هایتان رنگ مشکی دیده می شود، بکار بردن یک کفش مشکی می تواند سبکی دراماتیک و خلاقانه به وجود آورد.

کفش‌ های قهوه‌ ای : رنگ‌های کرم، قهوه‌ای، بژ، نارنجی، سبز و درجه‌های تیره از رنگ خاکی، ترکیب خوبی با این کفش‌ ها به وجود می‌آورد.

کفش‌ های قهوه‌ ای روشن: رنگ های روشن خاکی، آبی، بژ و سفید رابا یک جفت کفش زنانه کرم ،قهوه‌ ای یا قهوه‌ ای روشن ست کنید.

کفش‌ های موشی و کرم : لباس‌ های سفید، رنگ‌های روشن و پاستلی با این کفشها کامل می شوند.

کفش‌ های سفید
: لباس‌ هایی با رنگ‌های روشن و طبیعی و پاستلی برترین انتخاب‌ها برای استایلی است که با کفش‌های سفید کامل می شود، با این حال این رنگ کفش میتواند در هر رنگ دیگری ترکیب شود.

کفش‌ های نقره‌ای : سفید، مشکی، آبی، بنفش و البته رنگ‌ های پاستلی درکنار کفش‌ های نقره‌ای میتوانند مدرن‌ترین سبکی باشند که انتخاب میکنید.

کفش‌ های طوسی : مشکی، آبی، طوسی، قرمز، بنفش یا زرد همان رنگ‌هایی هستند که برای کامل شدن به یک جفت کفش طوسی نیاز دارند.

کفش‌ های طلایی
: لباس‌ هایی با رنگ سبز،قرمز و قهوه‌ ای ترکیب درستی با کفش‌های طلایی چشم‌گیر به وجود می‌آورند اما این کفش‌ها در ترکیب با سفید و مشکی هم میتوانند فوق‌ العاده دیده شوند.

 

 

رنگ های مکمل

از انتخاب رنگ های مکمل نترسید ، سه تقسیم بندی دوتایی از این رنگ ها وجود دارد که در کنار هم قرار گرفتن آن ها می تواند هارمونی و زیبایی خاصی را به وجود آورد. رنگ های مکمل عبارتند از :سبز و قرمز، نارنجی و آبی، زرد و بنفش.

شاید در نگاه اول بنظرتان بیاید که پوشیدن رنگ های مکمل باهم عجیب به نظر می رسد اما وقتی ترکیب آن ها را در تن خود ببینید متوجه جذابیت و خاص بودن آن می شوید.

مثلا اینبار به جای پوشیدن کفش مشکی با لباس زرد، کفش بنفش به پا کنید و ببینید که تا چه اندازه جذاب خواهد بود. این کار را در باره سایر رنگ های مکمل  هم می توانید کنید.


 رنگ های مکمل می تواند تیپ شما را خاص و به اصطلاح هنری کند.

 آبی و نارنجی: سعی کنید از رنگ کمرنگ هردو در لباس و کفش استفاده کنید و ببینید که چقدر چشم نواز خواهد بود.

رنگ های مکمل را در ترکیب کیف و کفش هم می توانید استفاده کنید. مثلا همراه کیف قرمز، کفش سبزانتخاب کنید یا با لباس زرد به سراغ کیف و کفش آبی پررنگ بروید.
رنگ و ترکیب منحصربه شما:  در نهایت اینکه همیشه هم نباید از اصولی با چارچوب مشخص تبعیت کرد گاهی شما می توانید یک ترکیب جسورانه و متهوارنه از رنگ کفش و لباس را متناسب با روحیه و سبک خاص خودتان داشته باشید.


سهولت کفش یک قاعده اساسی است
پیش از هر یک از این نکات بهتر است، یک قاعده کلی و مهم را درنظر بگیرید؛ هیچ چیز مانند سهولت، نمی تواند یک کفش را مناسب و کاربردی نشان دهد. پس مهم نیست کفش پاشنه بلند و یا پنجه باریکی که انتخاب کرده اید در آینه چه میزان زیبا بنظر می رسد، وقتی نتوانید با آن از راه رفتن لذت ببرید، زیبایی خیلی زود رنگ می بازد.

سهولت و لذت راه رفتن در کفش‌هایی که انگار درست برای پاهای شما قالب گرفته شده‌اند، همان نکاتی هستند بشما میگویند چرا باید در انتخاب کفی کفش مناسب بیشتر دقت کنیم.

کفی‌ های نرم و ارگونومیک با خاصیت ضدقارچ بودن درکنار سهولت میتوانند سلامت پاهای شما را هم تضمین کنند. بعد ازآن به پاشنه‌های آسان، زیره مناسب و رویه متناسب دقت کنید.

انتخاب کفش مناسب و ترکیب درست آن با استایل، میتواند هنر لباس پوشیدن شما رابه رخ بکشد، کفشها نمادهای کوچک اما پراهمیتی از سبک شما هستند. برای انتخاب کفش هایی در سبک خودتان 250 شعبه کفش ملی در سراسر کشور مفتخربه ارائه مدل ها و رنگ های متنوع کفش به شما هستند.

  

 


نظرات

شما می توانید اولین کسی باشید که نظر خود را درباره این مطلب مطرح می کنید
خانمها و نکاتی درباره ترکیب رنگ و مدل کفش
اطلاعاتی که تکمیل کردن آنها ضروری است با علامت * مشخص شده اند.
نام *:
ایمیل *:
وب سایت:
کشور: USA (آی پی شما: 54.198.77.35)
نظرات: *
( ماکزیموم 500 کاراکتر )
توپرکجخط زیرینشکلک ها
کد امنیتی  * 
عبارت نمایش داده شده در کادر ذیل را در قسمت بالا وارد کنید.
کد امنیتی

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با همکاران ما تماس بگیرید

تلفن: +9821-46079057 , 46079162 , 46079064

نشانی: تهران،کیلومتر 18 اتوبان فتح(جاده قدیم کرج)-صندوق پستی :1544-13185

صدای مشتری: +9821-66690011