اخبار

معاون اشتغال وزیر کار:

با تغییرات مدیریتی اقدامات خوبی در گروه صنعتی ملی شد


منصوری گفت: با ورود مهندس شالباف به گروه صنعتی ملی تلاش های خوبی در این مجموعه برای احیای نشان تجاری کفش ملی صورت گرفته است.

عیسی منصوری، معاون توسعه اشتغال و کارآفرینی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در گفت گو با روابط عمومی و امور بین الملل گروه صنعتی ملی با بیان اینکه کفش ملی در سالهای گذشته خوب عمل نکرده بود، گفت: چندین بار به سبب مسوولیتی که در وزارت کار دارم خواستم در مقام مشاور، پیشنهادهایی را به گروه صنعتی ملی ارایه کنم اما این راهکارها اجرایی نشد.

وی درباره دوران مدیریت کنونی گروه صنعتی ملی گفت: اتفاقا مهندس شالباف را می شناسم و می دانم که با ورود ایشان به گروه صنعتی ملی تلاش های خوبی در این مجموعه شده است.

کفش ملی مشکل ثبات مدیریت دارد
منصوری با بیان اینکه در بررسی مشکلات کفش ملی به مسایل بسیار پیچیده نمی رسیم، گفت: یکی از مسایلی که در این مجموعه وجود دارد و بسیاری از افراد نیز به آن اذعان دارند این است که کفش ملی بحران ثبات مدیریت دارد، بسیار زودتر از اینکه برنامه هر مدیری به مرحله دیده شدن نتایج برسد خبر تغییر آن به گوش می رسد.
 
با زنجیره تامین گسترده نتایج بهتری برای کفش ملی حاصل می شود
وی با بیان اینکه تعدد تامین کننده ها محدودیت گروه صنعتی ملی را کمتر می کند، گفت: با زنجیره تامین وسیع نتایج بهتری برای کفش ملی حاصل خواهد شد.

منصوری همچنین تاکید کرد: کفش ملی باید محصولات، طراحی و زیر مجموعه های خاص به خود را داشته باشد .

نظام کنترل کیفیت اختصاصی برای بازگرداندن اعتماد مردم ضروری است
معاون وزیر کار با بیان اینکه در مقاطعی اعتماد مردم به نام کفش ملی خدشه دار شده است، گفت: نظام کنترل کیفیت اختصاصی و فراگیر برای بازگرداندن اعتماد به این نام ضروری است، کنترل کیفیت اجازه نخواهد داد محصولی نازل در حالی که نشان تجاری کفش ملی را یدک می کشد وارد زنجیره فروشگاهی شود.

وی همچنین تاکید کرد: واگذاری سهام کفش ملی به بخش خصوصی و دخیل کردن سرمایه گذار خصوصی در سود و زیان کفش ملی به سر و سامان یافتن آن منجر خواهد شد.

مشارکت با نشان های خارجی کفش ملی را به روز خواهد کرد
منصوری با بیان اینکه همکاری با نشان های تجاری خارجی در دنیای امروز امری رایج است گفت: بی شک مشارکت با نشان های خارجی کفش ملی را به روز خواهد کرد و اگر مدیریت فعلی این برنامه ها را در دستور قرار داده باشد می توان به آینده کفش ملی امید داشت.

معاون وزیر کار در پایان برای برگزاری سلسله نشست هایی با مدیریت این مجموعه به هدف آسیب شناسی و ارتقاء کفش ملی ابراز تمایل کرد.


نظرات

شما می توانید اولین کسی باشید که نظر خود را درباره این مطلب مطرح می کنید
با تغییرات مدیریتی اقدامات خوبی در گروه صنعتی ملی ...
اطلاعاتی که تکمیل کردن آنها ضروری است با علامت * مشخص شده اند.
نام *:
ایمیل *:
وب سایت:
کشور: USA (آی پی شما: 54.224.255.17)
نظرات: *
( ماکزیموم 500 کاراکتر )
توپرکجخط زیرینشکلک ها
کد امنیتی  * 
عبارت نمایش داده شده در کادر ذیل را در قسمت بالا وارد کنید.
کد امنیتی

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با همکاران ما تماس بگیرید

تلفن: +9821-46079057 , 46079162 , 46079064

نشانی: تهران،کیلومتر 18 اتوبان فتح(جاده قدیم کرج)-صندوق پستی :1544-13185

صدای مشتری: +9821-66690011