اخبار

در صبحانه کاری مطرح شد؛

شالباف: کفش ملی سه ماه طلایی را پیش رو دارد


مدیر عامل گروه صنعتی ملی گفت: برای پیشبرد اهداف کوتاه مدت گروه صنعتی ملی سه ماه طلایی را پیش رو داریم.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل گروه صنعتی ملی، مهندس علی شالباف، مدیرعامل گروه صنعتی ملی در صبحانه کاری با فروشندگان کفش ملی در استان تهران  پس از استماع نظرات و پیشنهادات کارکنان و مدیران با تاکید بر لزوم برگزاری چنین جلساتی در گروه صنعتی ملی گفت: مهمترین پیام این نشست ایجاد فضای همدلی و استفاده از خرد جمعی برای بهبود رشد و توسعه این مجموعه است، چنین جمع هایی سبب می شود اگر خدایی ناکرده مرزی ذهنی میان نیروهای صف و ستاد وجود دارد از میان برداشته شود.
وی در این باره افزود: از زمان مرحوم ایروانی نیز توجه به امور پرسنل و معیشت ایشان بسیار مورد توجه بوده است و امیدوارم ما هم بتوانیم هر چند اندک برای تحقق این امر تلاش کنیم تا برایمان تبیین شود که همگی اعضای یک خانواده هستیم و به عنوان یک عضو از خانواده باید انتقادات و نظرات سازنده خود را صریح و بی پرده در اختیار مجموعه قرار دهیم.

فروشندگان منعکس کننده سیاست گذاری کفش ملی هستند
نایب رییس هیات مدیره گروه صنعتی ملی با تاکید بر نقش ارزنده فروشندگان در پیشبرد اهداف شرکت کفش ملی گفت: هر گونه تلاش برای ارتقای نام کفش ملی توسط فروشندگان متجلی می شود و آنها هستند که باید سیاستگذاری های گروه را به مشتریان انتقال دهند.

ERP یک انقلاب در مدیریت سازمانی بود
وی با اشاره به استقرار ERP در گروه صنعتی ملی افزود: وجود مشکلات جزیی در ابتدای پیاده سازی ERP بدیهی است و با تبادل اطلاعات در کوتاهترین زمان می توان نتایج بسیار خوبی از استقرار این سیستم گرفت.
مدیرعامل گروه صنعتی ملی با بیان اینکه در گذشته تازه ترین آمار از عملکرد مجموعه به 45 روز قبل باز می گشت، گفت: با استقرارERP  تمام اطلاعات ما از مجموعه آنلاین خواهد شد و این در حالی است که حتی به روزترین نشان های تجاری کشور هم اطلاعاتشان به صورت آفلاین است و این خود انقلابی در مدیریت سازمانی کشور خواهد بود.

ایراد فنی محصول از هیچ تامین کننده ای پذیرفتنی نیست
شالباف با بیان اینکه نباید حقوق مصرف کننده ما تضییع شود گفت: به شدت روی کیفیت کالاهایمان تاکید داریم و بالاترین استانداردها را برای انتخاب محصول در نظر می گیریم به همین دلیل هم ایراد فنی را از هیچ تامین کننده ای نمی پذیریم.

شرایط کفش ملی در یک سال گذشته بهبود چشمگیری یافته است
وی با یادآوری وضعیت کفش ملی در سال گذشته گفت: روزی که مسئولیت خدمت در گروه صنعتی ملی را برعهده گرفتم 136 طلبکار و ده ها میلیارد بدهی داشتیم و با دست خالی باید موتور این مجموعه را به حرکت در می آوردیم، در این شرایط به جز اعتماد سازی و مدیریت منابع راه دیگری پیش رویمان نبود.
مدیر عامل گروه صنعتی ملی با بیان اینکه گروه صنعتی ملی هم در قبال کارکنان و هم در برابرتامین کننده ها مسوول است گفت: رضایت تامین کننده ای که میلیاردها تومان سرمایه خود را در اختیار ما قرار داده است بی شک یکی از ارکان توسعه کفش ملی خواهد بود و نتیجه این اعتماد و رضایت را امروز در آمار فروش محصولات جدید می بینیم.

محصولات کفش ملی نباید مانند پیکان و پراید شوند
مدیرعامل گروه صنعتی ملی با اشاره به اینکه می خواهیم سطح توقع مشتری از کفش ملی را بالا ببریم، گفت: صرف اینکه محصولی تا کنون در کفش ملی به فروش رفته است دلیل بر ادامه حضورش در ویترین های کفش ملی برای سال های متمادی نخواهد بود، نمی خواهیم محصولات ما ذهنیتی مشابه پراید و پیکان را به خریدار القاء کنند لذا برای مشتریانمان محصولاتی جدید با کیفیت بهتر و قیمت رقابتی خواهیم داشت.
وی با بیان اینکه در مقابل درجا زدن ها ایستاده ایم، گفت: برخی تامین کننده ها به تولید و عرضه یک طرح خاص با کیفیت و مدل مشخص عادت کرده بودند اما ما با قاطعیت گفتیم اگر کیفیت و مدل این باشد محصول را نمی خواهیم.
شالباف در عین حال تاکید کرد: همواره علاقمند به ادامه همکاری با تولید کننده های متعهد بوده ایم و نتیجه پا فشاری های ما تغییر قابل توجه کیفیت محصولات و همزمان حفظ تامین کننده های توانمند برای کفش ملی بود.

بازیگران صنعت کفش ایران به سمت کفش ملی آمده اند
شالباف با بیان اینکه نحوه حضور کفش ملی در نمایشگاه امپکس امسال متفاوت از سالهای گذشته بود، گفت: کفش ملی در امپکس چهارم در شان نامش ظاهر شد و به همین دلیل 80 تامین کننده جدید در همان نمایشگاه برای همکاری با کفش ملی اعلام آمادگی کردند و در واقع بازیگران اصلی صنعت کفش ایران به سمت کفش ملی آمدند.
وی در این باره توضیح داد: اخیرا قرارداد همکاری با تامین کننده ای داشته ایم که به گفته خودش چندین سال است فقط دلار گرفته و امروز با افتخار سر میز قرارداد با کفش ملی می نشیند.

همه باید نقش خود را در ارتقای نام کفش ملی باور کنند
مدیر عامل گروه صنعتی ملی با بیان اینکه به دلیل عرق به پیشه خانوادگی و برای اینکه شاید بتوانم گامی در راستای اعتلای نام کفش ملی بردارم اینجا هستم، گفت: همه و همه باید تلاش کنیم وزنه های سنگین چندین ساله را از پای این فیل محبوب آزاد کنیم تا بتواند بهتر و چابک تر حرکت کند.
شالباف همچنین گفت: به تاثیر شگرف فروشندگان در شکوفایی نام کفش ملی ایمان دارم و باید این سوال را طرح کنم که آیا فروشندگان ما هم به خودشان ایمان دارند؟ اگر همه در این مسیر به خودباوری برسند آنگاه به جای انتظارکشیدن برای محرک بیرونی، پیشرفت و تغییر را از خودمان آغاز خواهیم کرد.

مزایای انگیزشی در قبال افزایش فروش بالا خواهد رفت
نایب رییس هیات مدیره گروه صنعتی ملی همچنین تاکید کرد: به بهبود معیشت کارکنان و فروشندگانمان افتخار می کنیم و بی شک بالا رفتن سود شرکت تاثیر مستقیم بر دریافتی آنها خواهد داشت، فروشندگان ما باید تصور کنند که فروشگاه کفش ملی ملک خودشان است و در سود و زیان آن سهیم هستند، بزودی فرمولی در اختیار فروشندگان قرار خواهد گرفت تا در هر فروشگاه همسو با افزایش فروش نسبت به سال گذشته مزایای انگیزشی قابل توجهی هم در نظر گرفته شود.
مدیرعامل گروه صنعتی ملی همچنین تصریح کرد: اکنون تا نوروز سه ماه طلایی را پیش رو داریم تا بتوانیم عزم خود را برای رسیدن به فروش بالاتر جزم کنیم و در این مسیر همه از تامین گرفته تا واحد فروش و ستاد باید در خدمت تحقق این هدف باشند.

اشکوری:
هزار نمونه کند فروش از فروشگاه های کفش ملی جمع آوری شد
امیر اشکوری، سرپرست شرکت کفش ملی در این صبحانه کاری با اشاره به افزایش چشمگیر تنوع در محصولات گفت: خوشبختانه امروز دیگر مشتریان ما با مشکل تنوع در محصولات کفش ملی مواجه نیستند و عمده فروشگاه های ما صدها مدل قابل عرضه مطابق با سلیقه مشتریان در هر سن و با هر توان مالی دارند.
وی همچنین تاکید کرد: این تنوع به قدری بالا رفته است که حدود هزار نمونه کند فروش که از سالهای گذشته باعث افزایش کالای رسوبی ما می شد از فروشگاه های کفش ملی جمع آوری کردیم و همزمان کیفیت کار، متناسب با تنوع به قدری بالا رفته که تعداد کفش های مرجوعی نیز بسیار کمتر شده است.

مویدی:
تحقق تامین محصول در آذر ماه به 102 درصد رسید
سید امین مویدی، معاون تامین محصول گروه صنعتی ملی در ادامه این نشست گفت: به دلیل تغییر سیاست های کلان در تامین محصول، ناگزیر از ورود برخی کالاها به کفش ملی جلوگیری شد و ما با جدیت بر استانداردهای مورد نظرمان برای تامین محصول پا فشاری کردیم، این موضوع در مقطعی عقب ماندن تامین از برنامه فروش را در پی داشت.
وی با اشاره به مقاومت برخی تامین کننده های قدیمی در مقابل تغییرات مورد نظر گروه صنعتی ملی گفت: زمان لازم بود تا تولید کننده ها از سیاق گذشته فاصله بگیرند و با سیاست های جدید همراه شوند، در این مدت تامین کننده های جدیدی نیز به مجموعه پیوستند و خوشبختانه سیر موفقیت در تامین محصول به حدی بود که در آذر ماه نسبت تحقق تامین محصول نسبت به برنامه 102 درصد داشت.

بخت آور:
کفش ملی نخستین فروشگاه زنجیره ای آنلاین در کشور شد
علی بخت آور، معاون راهبردی و توسعه منابع گروه صنعتی ملی با تحسین سرعت کار در استقرار ERP گفت: لازم است از بخش فروش کفش ملی تشکر ویژه ای داشته باشیم که با همکاری خود باعث پیاده سازی ماژول فروشگاهی ما ظرف مدت 6 روز شدند و در واقع کاری در سطح ملی صورت گرفت که تا کنون در هیچ فروشگاهی نظیر نداشته است.
وی در این باره توضیح داد: هیچ زنجیره فروشگاهی در ایران سراغ نداریم که با این حجم گردش مالی به صورت آنلاین فعالیت کند و این موضوع نیز از افتخارات گروه صنعتی ملی خواهد بود.

فتحی:
کارکنان گروه صنعتی ملی در سبد محصولات سهم خواهند داشت
رمضانعلی فتحی، معاون مالی و اقتصادی گروه صنعتی ملی با بیان اینکه متاسفانه در سنوات گذشته کارکنان کفش ملی سهمی از سبد محصولات  کفش ملی نداشتند گفت: همواره از این زاویه انتقادات درستی متوجه مجموعه بود و همکاران ما توقع داشتند که دست کم امتیاز ویژه ای برای خرید محصولات نشان تجاری خودشان داشته باشند.
وی در ادامه گفت: خوشبختانه با تمهیدات ویژه، این خواسته هم محقق شد و از بهمن ماه، همه کارکنان می توانند تا سقف دو میلیون تومان در سال به صورت اقساطی و با تخفیف ویژه از محصولات کفش ملی برای خود و خانواده شان استفاده کنند.


نظرات

شما می توانید اولین کسی باشید که نظر خود را درباره این مطلب مطرح می کنید
شالباف: کفش ملی سه ماه طلایی را پیش رو دارد
اطلاعاتی که تکمیل کردن آنها ضروری است با علامت * مشخص شده اند.
نام *:
ایمیل *:
وب سایت:
کشور: USA (آی پی شما: 54.166.233.99)
نظرات: *
( ماکزیموم 500 کاراکتر )
توپرکجخط زیرینشکلک ها
کد امنیتی  * 
عبارت نمایش داده شده در کادر ذیل را در قسمت بالا وارد کنید.
کد امنیتی

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با همکاران ما تماس بگیرید

تلفن: +9821-46079057 , 46079162 , 46079064

نشانی: تهران،کیلومتر 18 اتوبان فتح(جاده قدیم کرج)-صندوق پستی :1544-13185

صدای مشتری: +9821-66690011