اخبار

شالباف:

استقرار ERP نمونه ای برای شرکت های بزرگ کشور خواهد شد


 

 

مدیرعامل گروه صنعتی ملی گفت: از دستاورد های بزرگ گروه صنعتی ملی در یک سال اخیر استقرار ERP در این مجموعه بوده است که می تواند به عنوان یک طرح پایلوت و نمونه برای تمام شرکت های بزرگ کشور باشد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل گروه صنعتی ملی، مهندس علی شالباف، مدیرعامل گروه صنعتی ملی در نشست شورای معاونین و مدیران  گفت: به جاست از همه کسانی که برای استقرار ERP در زمان مقرر تلاش و همکاری کردند تشکر و قدردانی کنم، هر چند هر سیستمی در ابتدای استقرار ممکن است ایرادات محدودی داشته باشد که همه آنها برطرف خواهد شد اما باید بگوییم یکی از دستاوردهای بزرگ گروه صنعتی ملی در یک سال اخیر استقرار ERP در این مجموعه بوده است که می تواند به عنوان یک طرح پایلوت و نمونه برای تمام شرکت های بزرگ کشور باشد.

تا پایان سال ماموریتی مهم تر از فروش نداریم

مدیرعامل گروه صنعتی ملی با اشاره به اینکه کلیه نیروها در ستاد و صف باید در راستای افزایش سودرسانی به شرکت فعالیت کنند گفت: همگی ما اعضای یک خانواده هستیم و مرزی میانمان نباید باشد؛ تا پایان امسال نیز در کنار اقدامات دیگر هیچ ماموریتی مهم تر از افزایش فروش نداریم و برای رسیدن به این هدف باید مردانه وارد میدان شویم، یک برنامه فروش جامع، دقیق و کارشناسانه ما را در مسیر صحیح قرار خواهد داد.

هیچ هزینه اضافی ای نباید به شرکت تحمیل شود
شالباف صرفه جویی در هزینه ها را یکی از راهکارهای توسعه در گروه صنعتی ملی دانست و گفت: از وقتی وارد مجموعه شدم شعارم این بود که هیچ کس نباید از رانت استفاده کند، هیچ هزینه اضافی نباید به شرکت تحمیل شود و همه باید برای کم کردن هزینه و افزایش سود تلاش کنیم.
 وی همچنین  با تاکید بر لزوم افزایش روحیه انتقاد پذیری در گروه صنعتی ملی و شرکت های زیر مجموعه گفت: عملکرد همه مدیران باید زیر ذره بین باشد و لازم است هر ایراد و کاستی از آنها دیده شد عنوان شود.

بهره گیری از خرد جمعی اولویت ما بوده است

وی در ادامه تاکید کرد: در مدت یک سالی که در گروه صنعتی ملی توفیق حضور و خدمت داشته ام هیچ تصمیمی بدون خرد جمعی و کار کارشناسی در مجموعه اتخاذ نشده است و ماحصل این تصمیمات تلاش برای بازیابی نشان تجاری کفش ملی، استقرار ERP، تغییر چهره فروشگاهی و ایجاد تنوع در نوع  انتخاب محصول  بوده است.
شالباف با بیان اینکه نه از نظر سنی بلکه به لحاظ قلبی و احساسی همه اعضای گروه صنعتی ملی را به چشم فرزندان خود می بینم گفت: شادی و انگیزه تک تک افراد در این مجموعه موجب مسرت و شادی بنده خواهد بود؛ دست همه کسانی را که برای پیشرف این مجموعه تلاش می کنند به گرمی می فشاریم و اعلام می کنیم بدون شک پورسانت، پاداش های فروش زوجی و کارکرد های متناسبی برای فروشندگان عزیز به عنوان نیروهای صف و کارکنان ستادی در نظر گرفته خواهد شد اما همه اینها در ازای تلاش بیشتر، آورده بیشتر و تاثیرگذاری بیشتر در ارتقای نام و نشان ما خواهد بود، ما همه اعضای یک کشتی هستیم که باید آن را به ساحل شکوفایی برسانیم.

اشکوری:
انتصاب معاون تامین محصول نقش مهمی در ورودی کالا به کفش ملی داشت

امیر اشکوری، سرپرست کفش ملی نیز با ارایه گزارشی از گردش کاری فروشگاه ها گفت: خوشبختانه از نیمه دوم سال با حضور مهندس مویدی به عنوان معاون تامین محصول، ورودی کالا به فروشگاه های کفش ملی رشد چشم گیری داشته است و می توانیم این قول را بدهیم که اگر نمودار ترقی با این  شیب ادامه داشته باشد و شرایط به همین منوال پیش رود بی شک تا خرداد ماه به سود آوری قابل توجهی دست خواهیم یافت.

مویدی :
تامین کننده ها خط تولید ما هستند

سید امین مویدی، معاون تامین محصول گروه صنعتی ملی با بیان اینکه نباید به تامین کننده به چشم طرف تجاری نگاه کرد گفت: برخی تصور می کنند که تامین کننده طرف مقابل در تجارت آنهاست و سود و زیان ما به هم مرتبط نیست؛ در صورتی که تامین کننده ها شرکای تجاری ما هستند و در واقع به عنوان خط تولید شرکت کفش ملی باید مورد توجه و حمایت قرار گیرند.
وی در ادامه تاکید کرد: طی رابطه ای متقابل، شکوفایی کفش ملی و توسعه تولید در هم افزایی مضاعفی، صنعت کفش و اقتصاد کشور را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

نظری:
فروش عمده کفش ملی افزایش چشم گیری داشته است

ابوالحسن امیری نظری هم در این نشست با ارایه گزارشی از آمار فروش عمده کفش ملی تا نیمه آذر ماه گفت: خوشبختانه فروش عمده ما رشد چشم گیری داشته و هم اکنون تا نهمین ماه سال 10 درصد بیش از کل 12 ماه سال 95 فروش عمده داشته ایم.

وی همچنین تصریح کرد: افزایش 36 درصدی فروش عمده در کفش ملی به همت اعتمادسازی و استفاده از روابط خوب با سازمان ها شکل گرفته است و در این حوزه مهندس شالباف نیز در معرفی خریداران عمده نقش ارزشمندی داشته اند.

رجب زاده:
نحوه پرداخت به تامین کننده ها  نظام مند خواهد شد

مشاور مالی گروه صنعتی ملی با اشاره به اینکه توانسته ایم رضایت نسبی را در تامین کننده ها ایجاد کنیم گفت: برنامه بعدی ما این است که در فواصلی نظام مند به تولید کننده ها پرداختی داشته باشیم تا حساب و کتاب آنها نیز برای تامین هزینه ها تسهیل شود.

بخت آور:
 استقبال تیم فروش از استقرار ERP قابل ستایش است

علی بخت آور، معاون برنامه ریزی و راهبردی گروه صنعتی ملی در گزارشی درباره نحوه استقرار ERP گفت: خوشبختانه در کنار سایر ماژول ها  بخش فروشگاهی و همچنین فروش عمده ما استقبال خوبی از استقرار ERP داشته اند و این موضوع قابل ستایش است.
وی در ادامه گفت: کلاس های آموزشی مستمری نیز برای مدیران مناطق و مدیران فروشگاهی برای بهبود نحوه برخود با مشتریان و آداب فروش داشته ایم و بازخوردهای خوبی نیز از این جلسات گرفته ایم.

 

 

 

 


نظرات

شما می توانید اولین کسی باشید که نظر خود را درباره این مطلب مطرح می کنید
استقرار ERP نمونه ای برای شرکت های بزرگ کشور خواهد ...
اطلاعاتی که تکمیل کردن آنها ضروری است با علامت * مشخص شده اند.
نام *:
ایمیل *:
وب سایت:
کشور: USA (آی پی شما: 54.80.7.173)
نظرات: *
( ماکزیموم 500 کاراکتر )
توپرکجخط زیرینشکلک ها
کد امنیتی  * 
عبارت نمایش داده شده در کادر ذیل را در قسمت بالا وارد کنید.
کد امنیتی

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با همکاران ما تماس بگیرید

تلفن: +9821-46079057 , 46079162 , 46079064

نشانی: تهران،کیلومتر 18 اتوبان فتح(جاده قدیم کرج)-صندوق پستی :1544-13185

صدای مشتری: +9821-66690011