اخبار

رییس کنگره نشان شایسته ملی:

به کفش ملی افتخار می کنیم


 

 

محجوب گفت: پس از گذشت سال ها کفش ملی ویژگی هایی دارد که هنوز به آن افتخار می کنیم.

علیرضا محجوب، نماینده شش دوره مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با روابط عمومی و امور بین الملل گروه صنعتی ملی درباره شاخص های انتخاب یک برند، به عنوان نشان شایسته ملی گفت: بسیاری از تولید کنندگان ما صاحب نشان های بزرگی هستند اما برترین های آنها به عنوان نشان شایسته ملی انتخاب و معرفی می شوند.

هیچ مجموعه ای به راحتی نتوانسته به نشان شایسته ملی دست یابد

دبیرکل خانه کارگر با بیان اینکه هیچ مجموعه ای به راحتی نتوانسته به این عنوان دست یابد، تاکید کرد: زحمت و تلاش زیادی صورت گرفته تا یک نشان، شایسته دریافت این تندیس و مدال شود.
رییس کنگره نشان شایسته ملی در ادامه گفت: نبوغ، نوآوری و هوش مالی اگر توام با هم عملیاتی شود شاخصه هایی خواهد بود که یک نشان تجاری را تبدیل به نشان شایسته ملی خواهد کرد.

کفش ملی ویترینی برای دیده شدن صنعت کفش کشور است

رییس فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی کفش ملی را ویترینی برای تولیدات داخلی دانست و گفت: این که کفش ملی تولیدکنندگان خرد را زیر بال و پر خود می گیرد و از این حیث که محلی برای دیده شدن صنعت کفش داخلی است بسیار حایز اهمیت است.
وی همچنین درباره دلایل انتخاب کفش ملی برای دریافت نشان شایسته گفت: با وجودی که کفش ملی مانند گذشته کارخانه و تولید متمرکز ندارد اما هنوز دارای ویژگی های منحصر به فردی است که ما به آن افتخار می کنیم.

نماینده شش دوره مردم تهران در مجلس همچنین تاکید کرد: کفش ملی به این نکته در انتخاب تولید کننده و تامین کننده ها توجه داشته باشد که کار کردن با برخی تامین کننده ها شاید سود مادی کمتری برای مجموعه داشته باشد اما اعتباربخشی بیشتری را از نظر کیفیت به همراه خواهد داشت.

کفش ملی دانش آموزی ام را بیش از دو سال پوشیدم

وی با بیان خاطره ای از کفش ملی گفت: دانش آموز بودم، اول سال نوی تحصیلی یک کفش قهوه ای ملی به من هدیه دادند و این کفش به قدری استحکام داشت که بیش از دوسال آن را پوشیدم و آن را بسیار دوست داشتم.

 

 

 

 


نظرات

شما می توانید اولین کسی باشید که نظر خود را درباره این مطلب مطرح می کنید
به کفش ملی افتخار می کنیم
اطلاعاتی که تکمیل کردن آنها ضروری است با علامت * مشخص شده اند.
نام *:
ایمیل *:
وب سایت:
کشور: USA (آی پی شما: 54.80.7.173)
نظرات: *
( ماکزیموم 500 کاراکتر )
توپرکجخط زیرینشکلک ها
کد امنیتی  * 
عبارت نمایش داده شده در کادر ذیل را در قسمت بالا وارد کنید.
کد امنیتی

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با همکاران ما تماس بگیرید

تلفن: +9821-46079057 , 46079162 , 46079064

نشانی: تهران،کیلومتر 18 اتوبان فتح(جاده قدیم کرج)-صندوق پستی :1544-13185

صدای مشتری: +9821-66690011