اخبار

قائم مقام وزیر صنعت:

وزارت صنعت حمایت از کفش ملی را وظیفه خود می داند


 رحمانی  گفت:  وزارت صنعت، معدن و تجارت حمایت از کفش ملی را وظیفه خود می داند.

رضا رحمانی، معاون طرح و برنامه وزیر صنعت، معدن و تجارت  در گفتگو با روابط عمومی و امور بین الملل گروه صنعتی ملی با تاکید بر اینکه نام کفش ملی در خاطر ما ایرانیان ماندگار است، گفت: همه ما از کفش ملی خاطره داریم و این برند فراموش نخواهد شد.

معاون وزیر صنعت با یادآوری خاطره ای از کفش ملی گفت: اخیرا کتابی را مطالعه می کردم  که در آن به نکته تامل برانگیزی درباره کفش ملی اشاره شده بود، در این کتاب به نقل از یکی از مقامات سابق نوشته شده بود در مسکو دیدم مردم صف طویلی تشکیل داده اند، پرسیدم این صف برای چیست و جواب شنیدم که سه شنبه است و محصولات کفش ملی در این روز به مسکو می آید، ما هم در صف خرید کفش ملی ایستاده ایم.

وی با بیان اینکه جایگاه امروز کفش ملی در شان این نام نیست گفت: برای شکوفایی دوباره کفش ملی اراده و همت لازم داریم و همه چیز نقدینگی نیست، باید تنوع، کیفیت و تحویل محصول در کفش ملی به روز باشد تا بتواند با ایتالیا، ترکیه و سایر کشورهای صاحب صنعت در صنف خود رقابت کند.

حمایت از برندهای ملی قانون ماست

 رحمانی با بیان اینکه وزارت صنعت وظیفه خود می داند که از برندهای ریشه داری مثل کفش ملی حمایت کند، گفت: ارتقاء برندهای ایرانی قانون ماست و برنامه های مدونی هم در این زمینه داریم.

قائم مقام وزیر صنعت در امور تولید گفت:  به نظرم می رسد که اکنون در صنعت کفش این همت وجود دارد که به بالاترین سطوح این صنعت برسیم .

همه ایرانیان از کفش ملی خاطره دارند


وی با بیان اینکه آخرین بار برای فرزندش از فروشگاه های کفش ملی خرید کرده است، گفت:  با اینکه  با این که ارزش نشان تجاری کفش ملی به مراتب بالاتر از جایگاه کنونی آن است اما نمی توانم بگویم از محصولی که خریداری کردم راضی نبودم ضمن آنکه کارها و اقدامات زیادی هست که هنوز باید در کفش ملی انجام شود.


نظرات

شما می توانید اولین کسی باشید که نظر خود را درباره این مطلب مطرح می کنید
وزارت صنعت حمایت از کفش ملی را وظیفه خود می داند
اطلاعاتی که تکمیل کردن آنها ضروری است با علامت * مشخص شده اند.
نام *:
ایمیل *:
وب سایت:
کشور: USA (آی پی شما: 54.224.255.17)
نظرات: *
( ماکزیموم 500 کاراکتر )
توپرکجخط زیرینشکلک ها
کد امنیتی  * 
عبارت نمایش داده شده در کادر ذیل را در قسمت بالا وارد کنید.
کد امنیتی

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با همکاران ما تماس بگیرید

تلفن: +9821-46079057 , 46079162 , 46079064

نشانی: تهران،کیلومتر 18 اتوبان فتح(جاده قدیم کرج)-صندوق پستی :1544-13185

صدای مشتری: +9821-66690011