اخبار

انصاری:

اکنون زمان طرح موضوع کفش ملی در مجمع تشخیص است


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل گروه صنعتی ملی، حجت الاسلام و المسلمین مجید انصاری،عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با ابراز تاسف از اینکه در میان برخی از مردم استفاده از برندهای خارجی به فرهنگی تشریفاتی بدل شده است، گفت: در مقطعی از نشان های تجاری داخلی صیانت نشد و وقتی تغییر ذائقه صورت گرفت بازگرداندن آن کار آسانی نخواهد بود.
وی با اشاره به اینکه کشور ما تمام ملزومات یک بازار و صنعت خوب را داراست، گفت: ما اکنون جمعیت، سابقه و دانش داریم؛ اگرتولید خوب باشد و کیفیت و ذائقه و سلیقه را با هم ببینیم در عین حال تبلیغ خوبی هم روی آن شود می توان به سهم قابل توجهی از بازار رسید.

خوشحالم که کفش ملی وارد فاز زیبایی ظاهری هم شده است
وی با بیان اینکه کفش ملی، سالها مدل های بادوام و خوبی داشت، گفت: این برند درهمان زمان نیز در صنعت زیبایی، گیرایی ظاهری را رها کرده بود اما خوشحالم که اکنون کفش ملی وارد این فاز هم شده است.
انصاری با اشاره به بالابودن قیمت تمام شده در برخی تولیدات داخلی گفت: کاهش هزینه های غیر ضروری، رقابت را برای کفش ملی راحت تر خواهد کرد، البته درباره کفش ملی می دانم که در حال حاضر تقریبا برای قشرهای مختلف جامعه محصول متناسب با بودجه آنها دارد.

همکاری با سازمان های مختلف ذائقه مردم را باز می گرداند
عضومجمع تشخیص مصلحت نظام همچنین تاکید کرد: آموزش و پرورش، کمیته امداد و صندوق بازنشستگی جامعه هدف خوبی از سنین متفاوت و طبقات مختلف هستند که همکاری با آنها می تواند در فرهنگ سازی برای استفاده از محصولات کفش ملی موثر باشد تا بتوانیم ذائقه را از این طریق برگردانیم.

بسیاری راهکارها برای تقویت کفش ملی در مجمع تشخیص است
وی با بیان اینکه در سال های گذشته حال و روز نامناسب کفش ملی با دیرینه و محبوبیت بسیار، برایم تاسف انگیز بود، گفت: این روزها از اینکه می بینم کفش ملی در حال بازآفرینی است بسیار خوشحالم و هر کاری هم در این زمینه از دست و توانمان برآید انجام خواهیم داد، اتفاقا الان هم زمان مناسبی برای مطرح شدن موضوع کفش ملی در مجمع تشخیص مصلحت نظام است چرا که این مجمع در حال بازنگری روندها و نظارت بر حسن اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی است و بسیاری راهکارها برای تقویت کفش ملی در مجمع تشخیص است.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: خوشبختانه تنوع و کیفیت خوبی را در بخش تولیدات داخلی و کفش ملی شاهد هستیم و میبینیم که به سلیقه مشتری به ویژه جوانان در صنعت کفش امروز توجه ویژه ای شده است.
انصاری در ادامه گفت: وقتی صنعت کفش ایران دارای قدمت دیرینه ای در تولید کفش است چرا باید بازار داخلی لبریز از تولیدات خارجی باکیفیت یا بی کیفیت باشد .

پرداخت هزینه بالا برای بسیاری برندهای خارجی بدون توجیه است
وی افزود: متاسفانه بیماری فرهنگی توجه به نشان های تجاری بیگانه در جامعه رو به رشد است و برخی مردم ده ها برابر تولید داخلی پول کفش خارجی می دهند بدون اینکه توجیهی برای این کار داشته باشند.
معاون سابق رییس جمهور گفت: حتی گاهی شاهد هستیم عده ای سودجو به دلیل این تمایل به برندهای خارجی، اجناس ایرانی را با نشان های تجاری خارجی به خودمان با قیمت نامتعارف می فروشند و این درحالی است که  بسیاری از تولیدات خودمان چه به لحاظ کیفیت و چه از نظر طراحی حرف اول را میزند.

کفش ملی ما باید ملی بماند

انصاری با تاکید براین که ایرانی باید به مصرف تولیدات داخلی افتخار کند گفت: کفش ملی ما باید ملی بماند و ایرانی باید به تولید ملی افتخار کند. البته تولید کننده ایرانی هم باید به مساله کیفیت بیشتر توجه کرده و کیفیت بالا و قابل قبول را در راس الویت کاری خود قراردهد.

انصاری گفت: اگر تولید کنندگان ما در رقابت با تولیدات خارجی به لحاظ کیفیت، قیمت، تنوع و طراحی ظاهری بتوانند خوب ظاهر شوند بی شک می توانند ذائقه ایرانی را در انتخاب و خرید کفش تغییر دهند .


نظرات

شما می توانید اولین کسی باشید که نظر خود را درباره این مطلب مطرح می کنید
اکنون زمان طرح موضوع کفش ملی در مجمع تشخیص است
اطلاعاتی که تکمیل کردن آنها ضروری است با علامت * مشخص شده اند.
نام *:
ایمیل *:
وب سایت:
کشور: USA (آی پی شما: 54.80.7.173)
نظرات: *
( ماکزیموم 500 کاراکتر )
توپرکجخط زیرینشکلک ها
کد امنیتی  * 
عبارت نمایش داده شده در کادر ذیل را در قسمت بالا وارد کنید.
کد امنیتی

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با همکاران ما تماس بگیرید

تلفن: +9821-46079057 , 46079162 , 46079064

نشانی: تهران،کیلومتر 18 اتوبان فتح(جاده قدیم کرج)-صندوق پستی :1544-13185

صدای مشتری: +9821-66690011