اخبار

شالباف:

حتی تماشای غرفه کفش ملی هم عده ای را متعجب می کرد


 

 

مدیرعامل گروه صنعتی ملی در حاشیه چهارمین نمایشگاه امپکس گفت: برخی از مراجعین به نمایشگاه از حضور قدرتمند کفش ملی متعجب می شدند و حتی از دیدن غرفه کفش ملی ابراز شگفتی کردند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل گروه صنعتی ملی، مهندس علی شالباف طی چهار روز حضور کفش ملی در نمایشگاه امپکس میزبان مدیران سازمان های مختلف، مسوولین دولتی  و فعالین صنعت کفش بود.

وی با اشاره به اینکه کیفیت محصولات کفش ملی در چند ماه اخیر بهبود قابل توجهی یافته است، گفت: بدیهی است که با شناخت کالا  و فضای بازار سخت گیری های بیشتری را در انتخاب محصولات داشته باشیم و به همین دلیل ادامه همکاری با برخی تامین کننده ها را منوط به بالا بردن کیفیت محصولاتشان کردیم.
شالباف در ادامه گفت: در نتیجه همین دقت نظر کسانی که محصولات چند سال قبل کفش ملی را دیده اند می توانستند مقایسه جامعی میان کیفیت و  ظاهر کفش های کنونی با محصولات گذشته داشته باشند.

دهه ها اعتبار در صنعت کفش را خرج کفش ملی کرده ام

مدیرعامل گروه صنعتی ملی با بیان اینکه به پشتوانه اعتبارخانوادگی و تخصص در این صنعت اعتماد سازی کردیم، گفت: به اعتبار همان پیشینه توانستیم میلیاردها تومان جنس را از طریق کسانی وارد مجموعه کنیم که پیش از این حتی یک چک 5 میلیون تومانی را از کفش ملی قبول نمی کردند.
مدیرعامل گروه صنعتی ملی با تاکید بر اینکه همیشه گفته ام بازسازی یک برند بسیار سخت تر از معرفی آن است، تاکید کرد: اتفاقی که در جریان این نمایشگاه افتاد ابراز شگفتی برخی مراجعه کنندگان از حضور قدرتمند کفش ملی در نمایشگاه بود، به طوریکه برخی با صراحت می گفتند ما حتی نمی دانستیم که هنوز کفش ملی به معنی واقعی کلمه وجود دارد چه رسد به اینکه در این قد و قامت بتواند جلوه گری کند.
وی در این باره توضیح داد: متاسفانه برخی اتفاقات در سال های گذشته چهره کفش ملی را مخدوش کرده بود اما اکنون این نشان تجاری در مسیر بازآفرینی قرار دارد و ما با علم بر اینکه کار سختی را در پیش داریم در این راه گام برداشتیم.
شالباف با مبتکرانه توصیف کردن غرفه کفش ملی در نمایشگاه امپکس گفت: یکی از اصلی ترین برنامه ها در ارتقاء نشان تجاری مان بهبود چهره فروشگاهی کفش ملی است، با یک طراحی منحصر به فرد و با الهام از معماری اصیل ایرانی، بنایی کاملا ملی را برای کفش ملی انتخاب کردیم و همین الگو برای نخستین بار در این نمایشگاه در معرض دید مردم، مسئولان و فعالین صنعت کفش قرار گرفت.

مردم در امپکس نمایی از فروشگاه های آینده کفش ملی را دیدند

وی با بیان اینکه امسال غرفه کفش ملی بسیار مورد توجه قرار گرفت، گفت: مردم در امپکس، نمایی از فروشگاه های آینده کفش ملی را ملاحظه کردند و به مشتریان و مسئولان نشان دادیم که کفش ملی در گذشته چه بوده و قرار است به چه جایگاهی برسد.
مدیرعامل گروه صنعتی ملی با مفید توصیف کردن نشست های حاشیه ای نمایشگاه با چهره ها و شخصیت های متعدد گفت: در این دیدارها تمام تلاش خود را کردیم که در کمترین زمان ممکن مسوولین، تولید کنندگان و آحاد مراجعه کنندگان را در جریان تحولات صورت گرفته در کفش ملی قرار دهیم و ضمن جلب حمایت، آنها را از نزدیک با افزایش سطح کیفی و تنوع محصولات اخیر رو به رو کنیم.
وی در ادامه افزود: خوشبختانه استقبال بسیار خوبی از غرفه کفش ملی در نمایشگاه امپکس شد و بسیاری از مدیران ذی ربط قول مساعد همکاری و حمایت همه جانبه را برای ارتقاء این نشان تجاری دادند .
شالباف در پایان گفت: ما امیدوار به سربلندی و بازیابی مجدد این نشان پر افتخار ملی، با حمایت همه جانبه تمامی هموطنان و مسوولین هستیم.

 

 

 


نظرات

شما می توانید اولین کسی باشید که نظر خود را درباره این مطلب مطرح می کنید
حتی تماشای غرفه کفش ملی هم عده ای را متعجب می کرد
اطلاعاتی که تکمیل کردن آنها ضروری است با علامت * مشخص شده اند.
نام *:
ایمیل *:
وب سایت:
کشور: USA (آی پی شما: 54.80.7.173)
نظرات: *
( ماکزیموم 500 کاراکتر )
توپرکجخط زیرینشکلک ها
کد امنیتی  * 
عبارت نمایش داده شده در کادر ذیل را در قسمت بالا وارد کنید.
کد امنیتی

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با همکاران ما تماس بگیرید

تلفن: +9821-46079057 , 46079162 , 46079064

نشانی: تهران،کیلومتر 18 اتوبان فتح(جاده قدیم کرج)-صندوق پستی :1544-13185

صدای مشتری: +9821-66690011