اخبار

فخاری:

گروه صنعتی ملی در حوزه مسئولیت اجتماعی انگیزه بالایی دارد


عضو شورای شهر تهران گفت: خوشبختانه گروه صنعتی ملی در حوزه مسئولیت اجتماعی انگیزه و دغدغه های بالایی دارد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل گروه صنعتی ملی، الهام فخاری، عضو شورای شهر تهران در بازدید از غرفه کفش ملی با تاکید بر اینکه سبقه کفش ملی مردم را به سوی این برند باز می گرداند، گفت: با سرمایه اجتماعی قوی که نام کفش ملی دارد اگر مردم نوآوری و کیفیت را در این برند ببینند بی شک به سوی آن باز خواهند گشت.
 

حتی نام کفش ملی هم هیجان انگیز است
 
وی با اشاره به اینکه چنین مجموعه ای باید قدردان علاقه مردم باشد، گفت: اصلا نامی که برای این کفش انتخاب شده است هیجان انگیز است.

فخاری همچنین تاکید کرد: من خودم به اصطلاح ملی پوش هستم و به ویژه کفش های تابستانی ام را حتما از کفش ملی خریداری می کنم، فرزندم هم با اینکه در سن و سال نوجوانی است، طرفدار کفش ملی شده است.

وی در این باره توضیح داد: پسر من در کمتر کفشی احساس راحتی می کند، در سن و سالی که توجه به برند در افراد کمتر است، فرزندم یک کفش با برند معتبر خارجی و یک کفش ملی را همزمان خرید، پس از مدتی کفش خارجی را به کل کنار گذاشت و می گوید که در کفش ملی پایم راحت تر است.


می توان کاری کرد که بچه های ما با افتخار بگویند کفش ملی می پوشم

فخاری با اشاره به پیشینه صنعت کفش در ایران گفت: اگر در این مسیر قدم های درستی برداریم بچه های ما سرشان را بالا می گیرند و می گویند در کشور ما صنعت کفش قدمت دیرینه دارد و به راحتی اجازه نمی دهم که محصول کشورهای تازه از راه رسیده را به من غالب کنند.

وی همچنین تاکید کرد: باور دارم که می توان کاری کرد که بچه های ما با افتخار بگویند کفش ملی می پوشم.
 

باید به سمتی رفت که مسئولین ایرانی از اینکه کفش ملی به پا نداشته باشند احساس خجالت کنند


 
فخاری با بیان اینکه به استفاده از برند ایرانی اعتقاد راسخ دارم گفت: اگر کفش ایرانی که نیاز پای من را برطرف کند و راحت باشد پیدا کنم حتما از آن استفاده خواهم کرد.

عضو شورای شهر تهران گفت: با ابتکار عملی که کفش ملی به دست گرفته است باید به سمتی رفت که مسئولین ایرانی از اینکه کفش ملی به پا نداشته باشند احساس خجالت کنند.

کفش ملی نیاز به مدیر متخصص دارد

وی با اشاره به اینکه حضور مهندس شالباف در گروه صنعتی ملی غنیمت است، گفت: کسی که اعتبار دهها ساله در بازار کفش دارد، قطعا برای ارتقاء خود از سازمان خرج نمی کند بلکه برعکس برای حفظ اعتبار خود سازمان را ارتقاء می دهد، به همین دلیل است که کفش ملی برای رشد و احیا نیاز به مدیر متخصص و معتبر دارد.

 
استفاده از ظرفیت های کفش ملی در زمینه مسئولیت اجتماعی بسیار ضروری است

 
عضو شورای شهر تهران با ستایش دغدغه های اجتماعی مدیرعامل گروه صنعتی ملی، گفت: خوشبختانه این مجموعه در حوزه مسئولیت اجتماعی انگیزه و دغدغه های بالایی دارد لذا صحبت هایی هم درباره نحوه استفاده از این ظرفیت ها با مدیر عامل محترم گروه داشته ایم و بنا شد نشست های ما با این محوریت استمرار پیدا کند.

وی همچنین گفت: کفش ملی آماده همکاری با شورای شهر و سایر سازمان های مرتبط برای کمک به بازنشستگان، زنان سرپرست خانوار و حتی کودکان کار می باشد.

ایده معاینه تخصصی پا از سوی کفش ملی قابل ستایش است

 
فخاری همچنین گفت: ظاهرا کفش ملی در راستای تحقق مسئولیت اجتماعی، ایده معاینه تخصصی پا را در دستور کار دارد، این تدبیر نیز با توجه به مشکلات متعدد ایرانیان در زمینه پا قابل تحسین است، ضمن اینکه همکاری مستمر کفش ملی و سازمان های خیریه نیز در تهیه کفش افراد تحت پوشش این سازمان ها باعث خرسندی است.


نظرات

شما می توانید اولین کسی باشید که نظر خود را درباره این مطلب مطرح می کنید
گروه صنعتی ملی در حوزه مسئولیت اجتماعی انگیزه بالایی ...
اطلاعاتی که تکمیل کردن آنها ضروری است با علامت * مشخص شده اند.
نام *:
ایمیل *:
وب سایت:
کشور: USA (آی پی شما: 54.80.7.173)
نظرات: *
( ماکزیموم 500 کاراکتر )
توپرکجخط زیرینشکلک ها
کد امنیتی  * 
عبارت نمایش داده شده در کادر ذیل را در قسمت بالا وارد کنید.
کد امنیتی

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با همکاران ما تماس بگیرید

تلفن: +9821-46079057 , 46079162 , 46079064

نشانی: تهران،کیلومتر 18 اتوبان فتح(جاده قدیم کرج)-صندوق پستی :1544-13185

صدای مشتری: +9821-66690011