اخبار

انتشاری:

پیشنهاد ارائه تسهیلات خرید کفش به بازنشسته ها بسیار جالب بود


 

 

انتشاری، عضو هیات مدیره صندوق بازنشستگی کشوری، از غرفه کفش ملی در چهارمین نمایشگاه امپکس بازدید کرد.

محمد مهدی انتشاری در گفتگو با روابط عمومی و امور بین الملل گروه صنعتی ملی با اشاره به حضورش در مجمع عمومی سال 96 گروه صنعتی ملی گفت: از همان چند ماه پیش و در جریان مجمع با شنیدن گزارش های این مجموعه  با دانستن اینکه تحولات بزرگی در گروه صنعتی ملی نسبت به گذشته در حال به وجود آمدن است، بسیار مشعوف شدم و این امیدواری در من به وجود آمد که  این تحولات با کمک ها و  پی گیری های آتیه صبا می تواند کفش ملی را به جایگاه قبلی آن بازگرداند.

پشتیبان مدیریت فعلی گروه صنعتی ملی هستیم
وی با استقبال از چشم انداز ترسیمی گروه صنعتی ملی برای ارتقاء نام کفش ملی گفت: درهیات مدیره صندوق بازنشستگی کشوری علاقمند به همکاری مجدانه با مدیریت فعلی گروه صنعتی ملی هستیم و به مهندس شالباف هم عرض کردم شما می توانید انتقادات و پیشنهادات خود را انتقال دهید و ما  پشتیبان شما خواهیم بود.

 باید مردم در جریان تغییرات در کفش ملی قرار گیرند
انتشاری با تاکید بر اینکه تغییرات به وجود آمده نیاز به اطلاع رسانی دارد گفت: از خبرنگاران و اصحاب رسانه می خواهم این تغییرات را به طور وسیع درمعرض دید مردم قرار دهند تا موج جدیدی ایجاد شود و دیگر نگاه مردم به کفش ملی تصور یک برند سطح پایین نباشد.
بهترین ابزار تبلیغ برای کفش ملی 250 فروشگاه آن است
وی با اشاره به اینکه کفش ملی در بهترین مکان های شهری در سراسر کشور شعبه دارد، گفت:  بهترین تبلیغ برای کفش ملی وجود زنجیره فروشگاهی گسترده آن در سراسر کشور است.

بهترین ابزار تبلیغ برای کفش ملی وجود 250 شعبه در سراسر کشور است


انتشاری در ادامه گفت: هیچ برندی این تعداد فروشگاه را در اختیار ندارد و اگر این 250 فروشگاه رنگ و لعاب بهتری پیدا کنند و جوان پسند شوند، می توانند بهترین ابزار تبلیغ برای کفش ملی باشند.

عضو هیات مدیره صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به تعصب نسل گذشته به کفش ملی گفت: همین تعصب باعث شده که میانسال ها و افراد مسن همچنان مشتری کفش ملی بمانند اما برای جذب نسل جوان نیاز به حس ایجاد تغییر وجود دارد.

انتشاری گفت: ان شاء الله با مدیریت فعلی مجموعه، این ذهنیت که کفش ملی از مد افتاده است از بین برود  و ما هم در این زمینه به عنوان هیات مدیره صندوق بازنشستگی، هر کاری که از دستمان برآید انجام خواهیم داد.


وی با استقبال ازاعلام آمادگی گروه صنعتی ملی برای ارائه تسهیلات ویژه خرید کفش به بازنشستگان و خانواده هایشان گفت: پیشنهاد مهندس شالباف بسیار جالب و دقیق بود و ما پی گیر آن خواهیم بود؛ چرا که معتقدیم تمام تلاش هایی که به عنوان صندوق بازنشستگی کشور انجام می دهیم باید در خدمت بازنشستگان باشد و متولیان اصلی این مجموعه آنها هستند.

انتشاری با بیان اینکه هر ابتکاری  که در قالب افزایش رضایتمندی بازنشستگان صورت گیرد مورد حمایت ما هم هست، گفت: تاثیر پذیری چنین حرکت هایی بسیار بالاست و باعث می شود  بازنشسته ها بیشتراحساس کنند که سهام دار این مجموعه هستند  و در امکانات آن سهیم خواهند بود.

گفتنی است عزیزرضایی، مدير کل دفتر مرکزی حراست صندوق بازنشستگی کشوری نیز در بازدید از غرفه کفش ملی بر سیاست های حمایتی صندوق برای ارتقاء نشان تجاری کفش ملی تاکید کرد.


نظرات

شما می توانید اولین کسی باشید که نظر خود را درباره این مطلب مطرح می کنید
پیشنهاد ارائه تسهیلات خرید کفش به بازنشسته ها بسیار ...
اطلاعاتی که تکمیل کردن آنها ضروری است با علامت * مشخص شده اند.
نام *:
ایمیل *:
وب سایت:
کشور: USA (آی پی شما: 54.80.7.173)
نظرات: *
( ماکزیموم 500 کاراکتر )
توپرکجخط زیرینشکلک ها
کد امنیتی  * 
عبارت نمایش داده شده در کادر ذیل را در قسمت بالا وارد کنید.
کد امنیتی

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با همکاران ما تماس بگیرید

تلفن: +9821-46079057 , 46079162 , 46079064

نشانی: تهران،کیلومتر 18 اتوبان فتح(جاده قدیم کرج)-صندوق پستی :1544-13185

صدای مشتری: +9821-66690011