اخبار

مدیرعامل آتیه صبا:

کفش ملی نام آور ترین برند در سراسر ایران است


 

 


آذروش گفت: می توانم بگویم کفش ملی نام آورترین و نام دارترین برند در سراسر ایران است.

مهندس ولی آذروش، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا در حاشیه بازدید از چهارمین نمایشگاه امپکس در گفتگو با روابط عمومی و امور بین الملل گروه صنعتی ملی  تاکید کرد: انصافا با تلاش و ابداعات و حرکت های خوب و جدید در گروه صنعتی ملی، برند فراموش شده کفش ملی به یاری خدای بزرگ در حال به روز شدن است و امیدواریم با برنامه ریزی ها و خط و مشی های درست و مدونی که در مجموعه بزرگ شرکت آتیه صبا و گروه صنعتی ملی وجود دارد، روز به روز شاهد شکوفایی بیشتر این مجموعه باشیم.


در آینده ای نه چندان دور شاهد بهسازی فروشگاه های کفش ملی خواهیم بود

وی همچنین با اشاره به قرار گرفتن کفش ملی در مسیری تازه، گفت: ان شاالله در آینده ای نه چندان دور شاهد بهسازی فروشگاه ها و نمود واقعی این برند ملی خواهیم بود.


مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا با اشاره به نامگذاری امسال گفت: همه این تحولات در سایه اهمیتی که برای نام گذاری امسال قائل شده ایم اتفاق خواهد افتاد، وقتی سال اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید باشد بدیهی است که در این راستا هلدینگ ما با توجه به نقشی که برای خود در اشتغال مولد قائل است، رسالت سنگین تری را احساس خواهد کرد چرا که بخش بزرگی از  کار حمایت از تولید و مساله اشتغال در مجموعه شرکت سرمایه گذاری ما اتفاق می افتد.

وی در ادامه افزود: بی شک یکی از کارهای بزرگی که ما شاهد آن هستیم  همین روند اتفاقات خوب در کفش ملی است و برنامه ریزی ما هم همین است و علی رغم مشکلات معدودی که وجود دارد ان شاالله در مسیر، بسیار استوار قدم برخواهیم داشت.

به زودی شاهد بازگشت کفش ملی به بازارهای خارجی خواهیم بود

وی با اشاره به حضور کفش ملی در نمایشگاه کفش روسیه گفت: از دیگر اقدامات انجام شده در گروه صنعتی ملی حضور پررنگ کفش ملی در مسکو بود و  با استقبالی که از این موضوع شد می توان گفت به زودی با بازگشت کفش ملی در این بازار مواجه خواهیم بود.
مدیرعامل آتیه صبا همچنین با تاکید بر اینکه گزارش های بسیار خوبی را هم از حضور کفش ملی در نمایشگاه مد ترکیه داشته ایم، گفت: در روند توسعه و تولید و همچنین در راه ورود به بازارهای جهانی باید بتوانیم به نحو احسن خود را به روز کنیم و به یقین در این زمینه هم کفش ملی تجارب بسیار خوب و ارزشمندی داشته است.

آذروش کفش ملی را جزو نشان های تجاری خاص، نمونه و منحصر به فرد در سطح کشور برشمرد و گفت: این نشان یکی از نام دارترین و نام آور ترین برندها در کشورمان هست که متاسفانه مدت ها به فراموشی سپرده شده بود، اما با تلاش های صورت گرفته توانستیم در راستای خدمت به مردم این نشان تجاری را دوباره احیا کنیم.

از تلاش های ارزشمندی که برای احیای کفش ملی انجام گرفته تشکر می کنم

وی همچنین تاکید کرد: به عنوان مدیر بالادستی این مجموعه و هلدینگ از تلاش های خوب و ارزشمند و بسیار شایسته ای که برای بازآفرینی کفش ملی انجام گرفته تشکر می کنم و مطمئن هستم با همدلی، هماهنگی و دلسوزی همه همکارانمان این روند ادامه پیدا خواهد کرد.

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا درباره حضور کفش ملی در نمایشگاه  امپکس نیز گفت: غرفه بسیار خوبی از سوی این مجموعه برپا شده و نوآوری شایسته ای حتی در نوع طراحی این غرفه صورت گرفته است.

آذروش در این باره توضیح داد: کار ارزشمندی که دوستان ما در گروه صنعتی ملی زحمت آن را کشیده اند این بود که  غرفه به شکل کاملا شماتیک و به نوعی الهام گرفته از طراحی جدید فروشگاه های کفش ملی برپا شده و امیدواریم این حرکت و تحول و تغییرات گسترده در مجموعه کفش ملی مورد رضایت مردم و مشتریان عزیزمان هم باشد.   

                                                         
گروه صنعتی ملی از شرکت های بسیار خوب آتیه صبا به شمار می رود

وی همچنین تاکید کرد: گروه صنعتی ملی از شرکت های بسیار خوب آتیه صبا به شمار می رود و جزو نشان های تجاری بسیار خوب ما است که توجه ما را به خود معطوف کرده است.


نظرات

شما می توانید اولین کسی باشید که نظر خود را درباره این مطلب مطرح می کنید
کفش ملی نام آور ترین برند در سراسر ایران است
اطلاعاتی که تکمیل کردن آنها ضروری است با علامت * مشخص شده اند.
نام *:
ایمیل *:
وب سایت:
کشور: USA (آی پی شما: 54.80.7.173)
نظرات: *
( ماکزیموم 500 کاراکتر )
توپرکجخط زیرینشکلک ها
کد امنیتی  * 
عبارت نمایش داده شده در کادر ذیل را در قسمت بالا وارد کنید.
کد امنیتی

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با همکاران ما تماس بگیرید

تلفن: +9821-46079057 , 46079162 , 46079064

نشانی: تهران،کیلومتر 18 اتوبان فتح(جاده قدیم کرج)-صندوق پستی :1544-13185

صدای مشتری: +9821-66690011