اخبار

پیرموذن: در بازدید از کفش ملی احساس غرور کردم/شالباف: نام کفش ملی آتش زیر خاکستر است


 


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل گروه صنعتی ملی، علی شالباف، مدیرعامل گروه صنعتی ملی در دیدار با کمال الدین پیرموذن، عضوهیات مدیره صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به اقدامات انجام شده اخیر دراین مجموعه گفت: مهمترین معضلی که درابتدای قبول مسوولیت در گروه صنعتی ملی با آن مواجه بودیم  بدهی 47 میلیارد و500 میلیون تومانی گروه به 136 تامین کننده محصول بود که حاشیه های مختلفی را به دنبال داشت، اما با تلاشهای صورت گرفته و فروش ویژه شب عید با هدف آشتی ملی با کفش ملی این معضل را از سر راه برداشتیم.
 
برای چهار سال آینده کفش ملی برنامه جامعی داریم
وی در ادامه اظهار داشت: پس از پرداخت بیش از 45 میلیارد تومان از بدهی مذکور به تدوین استراتژی و اهداف بزرگتری که فراروی گروه صنعتی ملی بود روی آوردیم.

شالباف ضمن اشاره به اینکه با همین چشم انداز، مطالعه و کار کارشناسی را آغاز کردیم ادامه داد: امروز برنامه جامع 4 ساله ای تدوین شده که تمام مسیر ما برای  بازآفرینی نشان تجاری، احیا و سود آوری کفش ملی را روشن می کند.

کفش ملی دیگر حیات خلوت نیست!

وی با یادآوری اینکه در گذشته برخی تامین کنندگان برای کفش ملی تعیین خط مشی می کردند، گفت: برخی تولیدکنندگان از ظرفیت 250 فروشگاه ما برای تبلیغ برند خود بهره می بردند و به هیچ عنوان خود را موظف به استفاده از نام و نشان کفش ملی نمی دانستند اما امروز دیگر کفش ملی حیات خلوتی برای معرفی برندهای دیگر و یا فروش محصولات بی کیفیت و کند فروش سایر نشان های تجاری نخواهد بود.
 
فروشگاه های کفش ملی متحول می شوند
مدیرعامل گروه صنعتی ملی همچنین ضمن اشاره به فرآیند باز آفرینی نشان تجاری کفش ملی و به روز رسانی چهره فروشگاه های این شرکت تاکید کرد و گفت: قرار است  فروشگاه های کفش ملی با ظاهری کاملا متفاوت و امروزی با همکاری شرکت ترازپی ریز بازسازی شوند.
 
ظرفیت فروش بسیار بیشتری را در سال داریم

شالباف با بیان اینکه تنها 0.3 درصد از سهم بازار کفش ایران در اختیار کفش ملی است، گفت: سرانه مصرف ایرانیان سالی 2.7 جفت کفش یعنی حدود 200میلیون جفت می باشد که کفش ملی ظرفیت تامین سهم بیشتری از این میزان دارد و باید با بازیابی و بازآفرینی خود به این سطح برسد.
 
به دنبال یادآوری خاطرات نوستالژیک مردم ایران هستیم
 مدیرعامل گروه صنعتی ملی با بیان اینکه کفش ملی احتیاج به طرح نام و هویت سازی برند ندارد گفت: نام کفش ملی آتش زیرخاکستر است که تنها لازم است با تبلیغات، اطلاع رسانی، شناسایی و احترام به ذائقه مخاطب این خاکستر از چهره اش زدوده شود تا با احیای دوباره و یادآوری خاطرات نوستاژیک مردم، شاهد رونق مجدد آن باشیم.
 
راه اندازی دوباره کارخانه کفش ملی هزینه ای ندارد
شالباف با بیان اینکه امروز برون سپاری امری پذیرفته شده در دنیاست، اظهار داشت: با این وجود ما همزمان تمایل داریم تا بخشی از تولید را خودمان برعهده داشته باشیم و در این مسیر تنها نیاز به باور و حمایت مسئولان داریم، چرا که با توجه به امکانات زیربنایی موجود و در اختیار داشتن فضای تولید، تنها با خرید ماشین آلات روز دنیا می توانیم دوباره بخشی از تولیدمان را از سر بگیریم.

پیرموذن:

به گروه صنعتی ملی بابت زحمات انجام شده باید دست مریزاد گفت
در این دیدار همچنین کمال الدین پیرموذن، مشاور مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری ضمن بازدید از آزمایشگاه و محصولات جدید و استماع برنامه ها و اهداف جدید گروه صنعتی ملی گفت: امروز در بازديد از نمايشگاه كفش ملی، از كيفيت و تنوع كفش های خوب داخلي به جد احساس غرور و اشتياق کردم.

نماینده سابق مجلس تاکید کرد: برای حمایت از نام و نشان کفش ملی و حفظ این مجموعه آمده ام و باور نمی کردم که چنین کارهای بزرگ و تاثیرگذاری در گروه صنعتی ملی انجام شده باشد.

عضو هیات مدیره صندوق بازنشستگی گفت: معتقدم اجبار به مشتری نتیجه معکوس دارد اما با ایجاد رقبت در میان مصرف کننده می توان اشتیاق استفاده از محصولات داخلی را در آنها به وجود آورد.

عضو پیشین کمیسون صنایع مجلس با اشاره به اینکه همکاری با برندهای معتبر می تواند انگیزه مشتری را زیاد کند، گفت: برنامه کفش ملی برای مشارکت با برندهای بین المللی را پسندیده می دانم.

شایان ذکر است در حاشیه این بازدید، کمال الدین پیرموذن به همراه جمعی از مدیران گروه صنعتی ملی از آزمایشگاه و انبارهای کفش ملی دیدن کرد و در جریان روند فعالیت های این مجموعه قرار گرفت.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


نظرات

شما می توانید اولین کسی باشید که نظر خود را درباره این مطلب مطرح می کنید
پیرموذن: در بازدید از کفش ملی احساس غرور کردم/شالباف: ...
اطلاعاتی که تکمیل کردن آنها ضروری است با علامت * مشخص شده اند.
نام *:
ایمیل *:
وب سایت:
کشور: USA (آی پی شما: 54.80.7.173)
نظرات: *
( ماکزیموم 500 کاراکتر )
توپرکجخط زیرینشکلک ها
کد امنیتی  * 
عبارت نمایش داده شده در کادر ذیل را در قسمت بالا وارد کنید.
کد امنیتی

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با همکاران ما تماس بگیرید

تلفن: +9821-46079057 , 46079162 , 46079064

نشانی: تهران،کیلومتر 18 اتوبان فتح(جاده قدیم کرج)-صندوق پستی :1544-13185

صدای مشتری: +9821-66690011