اخبار

به مناسبت روز ملی تشکلها؛

رویکرد دولت ها به تشکل ها شعاری نباشد/ اقتصاد مقاومتی با تقویت تشکل ها محقق می شود


 نایب رییس اتحادیه کفش های ماشینی تهران:

 

هیچ نظام سیاسی نقش تشکل ها در توسعه اقتصادی را انکار نمی کند


عبدالهی نجات در گفتگو با روابط عمومی و امور بین الملل گروه صنعتی ملی با تاکید بر نقش بی بدیل تشکل ها در بهبود فضای کسب و کار تاکید کرد: خوشبختانه در دولت آقای روحانی توجه به تشکل های اقصادی عینیت بیشتری پیدا کرده است و این موضوع که تشکل ها تقش ثاقبی درتوسعه اقتصادی کشور دارند به خوبی پذیرفته شده است.
وی در ادامه با اشاره به تغییرات اقتصادی کابینه دوازدهم در مقایسه با دولت یازدهم گفت: امیدوار هستیم با تغییر در وزارت صنعت و وزارت اقتصاد رکود حاکم بر فضای اقتصادی نیز بهبود قابل توجهی پیدا کند و در پی تقویت نقش تشکل ها و اتحادیه ها، تولید و تجارت نیز در کشور به رونق برسد.

تشکل ها حلقه واسط مردم و دولت ها هستند


عبدالهی نجات با بیان اینکه همه دولت ها نیازمند جمع آوری نظرات و کسب اطلاع از مشکلات صنف های مختلف اقتصادی هستند گفت: تشکل ها به عنوان حلقه واسط میان مردم و دولت ها شناخته می شوند که  با جمع آوری نظرات و بازخوردها می توانند در حوزه هایی که دولتمردان نیازمند تصمیم گیری های مدیریتی هستند نقش تصمیم سازی را ایفا کنند.
نایب رییس اتحادیه کفش های ماشینی تهران با اشاره به اینکه تشکل های اقتصادی و کارفرمایی بازوی توانمند اقتصادی کشور هستند گفت: این تشکل ها می توانند به عنوان اهرم حمایتی تولید کننده ها و صادرکننده ها وارد عمل شوند و اطلاعات درستی را از وضعیت بازار به دولت ها و مدیران دولتی منتقل کنند.

تشکل ها در رونق تجارت خارجی کشورها موثرند

عبداللهی نجات با بیان اینکه تشکل های قوی مشاوران ارزنده ای برای کابینه ها هستند، گفت: با تقویت اتحادیه های کارفرمایی می توان به اطلاعات جامعی از وضعیت بازار و نحوه روابط و تعاملات اقتصادی و مناسبات موجود میان بنگاههای داخلی و خارجی رسید و در رونق تجارت خارجی نیز تاثیرگذار بود.
وی در ادامه اظهار داشت: تصمیم گیری در خصوص اشتغال و ظرفیت های کارآفرینی و حتی تحقق اقتصاد مقاومتی با تقویت تشکل ها میسر خواهد بود و تعامل دولت ها و نهادهای مردمی باید از اصول بنیادین در سیاستگذاری های اقتصادی در کشور باشد.
رییس اتحادیه کفاشان اصفهان:

 

 

در برخورد با تشکل ها نباید رویکرد شعاری داشت

اکبرزاهدی، رییس اتحادیه کفاشان استان اصفهان نیز در گفتگو  با روابط عمومی و گروه بین الملل گروه صنعتی ملی با تاکید بر اینکه بی شک تشکل ها در بهبود شرایط اقتصادی کشور نقش آفرین هستند، گفت: البته تاثیرگذاری تشکل ها و اتحادیه ها تنها زمانی نمود پیدا خواهد کرد که برخورد با تشکل ها شعاری نباشد و واقعا نظرات آنها دریافت شده و مورد استفاده قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه  توجه ویژه دولت ها به تشکل ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است، گفت: می توانم با اطمینان بگویم دولتی که به نقش تشکل ها باور داشته باشد در تحقق برنامه های اقتصادی خود موفق تر خواهد بود.


نظرات

شما می توانید اولین کسی باشید که نظر خود را درباره این مطلب مطرح می کنید
رویکرد دولت ها به تشکل ها شعاری نباشد/ اقتصاد مقاومتی ...
اطلاعاتی که تکمیل کردن آنها ضروری است با علامت * مشخص شده اند.
نام *:
ایمیل *:
وب سایت:
کشور: USA (آی پی شما: 54.166.233.99)
نظرات: *
( ماکزیموم 500 کاراکتر )
توپرکجخط زیرینشکلک ها
کد امنیتی  * 
عبارت نمایش داده شده در کادر ذیل را در قسمت بالا وارد کنید.
کد امنیتی

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با همکاران ما تماس بگیرید

تلفن: +9821-46079057 , 46079162 , 46079064

نشانی: تهران،کیلومتر 18 اتوبان فتح(جاده قدیم کرج)-صندوق پستی :1544-13185

صدای مشتری: +9821-66690011