اخبار

دریافت لوح اهتمام در امر مسئولیت اجتماعی توسط گروه صنعتی ملی


 

 

گروه صنعتی ملی با ارایه پروژه "تعیین صدک های سایز کفش برای شهروندان" در نخستین جایزه ملی مسئولیت اجتماعی بنگاه های اقتصادی، موفق به دریافت گواهی برتر اهتمام در امر مسئولیت اجتماعی شد.


به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی ملی، نخستین همایش جایزه ملی مسئولیت اجتماعی بنگاه های اقتصادی کشور، در تاریخ 13 اردیبهشت ماه 96 با حضور معاونت وزیر راه و شهرسازی، ریاست شبکه مسئولیت اجتماعی بنگاه های اقتصادی اتحادیه اروپا و جمعی از نمایندگان مجلس و شورای اسلامی شهر تهران، اساتید دانشگاه ها، شرکت‌ها و موسسات و نهادهای خصوصی و دولتی در محل سالن همایش‌های وزارت راه و شهرسازی برگزار شد.


مدیر روابط عمومی و امور بین‌‌الملل گروه صنعتی ملی ضمن اعلام این خبر گفت: در این رویداد شرکت ها و نهادهای فعال در عرصه مسئولیت اجتماعی، در شش بخش حاکمیت شرکتی، شفافیت مالی، محیط زیست، کارکنان، جامعه و یکپارچگی، معرفی و گواهی نشان برتر دریافت کردند.


علیرضا روحانی در تشربح طرح ارایه شده توسط گروه صنعتی ملی در این رویداد اظهار داشت: با توجه به عدم هماهنگی سایز و ابعاد کفش های تولید داخل با شکل و اندازه پای ایرانیان و نیز فقدان مطالعات و پژوهش های موثر و مفید در این حوزه، گروه صنعتی ملی و شرکت کفش ملی بر آن شد تا جهت تدوین این استاندارد با هدف نیل به یک جامعه سالم اهتمام ورزد و بدین منظور طرح "تعریف صدک های سایز کفش برای شهروندان ایرانی" به دبیرخانه جایزه ارایه و توسط هیات داوران شایسته اخذ گواهی برتر اهتمام در بخش رعایت الزمات ذینفعان شناخته شد.


وی در ادامه گفت: این اقدام تاثیرات مستقیم و غیرمستقیم بسیاری بر سلامت شهروندان و جامعه ایرانی خواهد داشت و بی شک راحتی و آسایش مصرف کننده بر رفتارهای اجتماعی وی در مواجهه با سایر شهروندان تاثیر مثبت خواهد گذاشت و در نهایت جامعه ای سالم و شادابی را به ارمغان خواهد آورد.


بر اساس گزارش دبیرخانه نخستین همایش جایزه مسئولیت اجتماعی، از بین 163 شرکت مورد بررسی که طی فرایندی هفت ماهه و با همکاری شبکه مسئولیت اجتماعی اتحادیه اروپا صورت پذیرفت، 50 شرکت به مرحله نهایی ارزیابی راه پیدا کردند و با اعلام نتیجه ارزیابی توسط کمیته داوران از بنگاه های اقتصادی برتر در شش محور تقدیر به عمل آمد.

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 


نظرات

شما می توانید اولین کسی باشید که نظر خود را درباره این مطلب مطرح می کنید
دریافت لوح اهتمام در امر مسئولیت اجتماعی توسط گروه ...
اطلاعاتی که تکمیل کردن آنها ضروری است با علامت * مشخص شده اند.
نام *:
ایمیل *:
وب سایت:
کشور: USA (آی پی شما: 54.166.233.99)
نظرات: *
( ماکزیموم 500 کاراکتر )
توپرکجخط زیرینشکلک ها
کد امنیتی  * 
عبارت نمایش داده شده در کادر ذیل را در قسمت بالا وارد کنید.
کد امنیتی

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با همکاران ما تماس بگیرید

تلفن: +9821-46079057 , 46079162 , 46079064

نشانی: تهران،کیلومتر 18 اتوبان فتح(جاده قدیم کرج)-صندوق پستی :1544-13185

صدای مشتری: +9821-66690011