اخبار

انیشتین صنعت کفش ایران


 

 

ولی الله رضایی در گفتگو با نشریه کفشگران از مرحوم رحیم ایروانی با عنوان انیشتین صنعت کفش ایران یاد کرد و راه مطرح شدن کفش ایرانی در جهان را اتحاد بین تولیدکنندگان، بهبود تولید، برندسازی و به تبع آن افزایش شناخت سایر کشورها از ایران دانست.


این صنعت گر که از افراد موثر در فرآیند ورود فناوری نوین در صنعت کفش ایران به شمار می رود از بنیانگذار گروه صنعتی ملی یاد کرد و گفت: آقای ایروانی پل ارتباطی بین اروپا و ایران بود و واقعا جای تأسف دارد که از دانش و آگاهی انیشتین این صنعت بهره کافی نبردیم.


وی افزود: کفش ملی، نخستین برند ایرانی است و نام مرحوم رحیم ایروانی به عنوان بنیانگذار صنعت کفش سازی مدرن در تاریخ صنعت ایران ثبت شده است. ما باید راه او را ادامه می دادیم. همانطور که می بینیم بسیاری از برندهای معتبر کفش دنیا، خودشان کارخانه ندارند، تولیدی ندارند، به کشورهای دیگر سفارش می دهند و بعد مجددا در کشور خودشان کنترل کیفیت بر اساس استاندارد انجام می دهند. این یک واقعیت است که تولیدکننده قادر نیست هم مدل، هم گردش مالی و اداری و هم فروش خوب را با هم داشته باشد. هر کس تخصص ویژه ای دارد و در آن جهت پیشرفت می کند.


رضایی اظهار داشت: اگر صنعت ایران بخواهد با کشورهای دیگر همکاری تجاری داشته باشد، شرایط و امکانات فراهم است. از کشورهای دیگر برای همکاری به ایران می آیند اما تولیدکننده نمی خواهد همکاری داشته باشد. به عنوان مثال ایتالیا مدل و طرح را خودش به چین می برد، در آنجا تولید می شود. ما هم می توانیم اینگونه ارتباط ها را برقرار کنیم، اگر بخواهیم.


نظرات

شما می توانید اولین کسی باشید که نظر خود را درباره این مطلب مطرح می کنید
انیشتین صنعت کفش ایران
اطلاعاتی که تکمیل کردن آنها ضروری است با علامت * مشخص شده اند.
نام *:
ایمیل *:
وب سایت:
کشور: USA (آی پی شما: 54.166.233.99)
نظرات: *
( ماکزیموم 500 کاراکتر )
توپرکجخط زیرینشکلک ها
کد امنیتی  * 
عبارت نمایش داده شده در کادر ذیل را در قسمت بالا وارد کنید.
کد امنیتی

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با همکاران ما تماس بگیرید

تلفن: +9821-46079057 , 46079162 , 46079064

نشانی: تهران،کیلومتر 18 اتوبان فتح(جاده قدیم کرج)-صندوق پستی :1544-13185

صدای مشتری: +9821-66690011