اخبار

تخفیف سی درصدی محصولات کفش ملّیکفش ملّی وابسته به گروه صنعتی ملّی و دوست خاطر انگیز خانواده های ایرانی، آرام آرام باز می گردد.
در راستای راهبردهای مدیریت جدید گروه صنعتی ملّی و اجرای سیاست های بازآفرینی "نشان ملّی"، به میمنت روزهای افتخار آفرین دهه ی فجر انقلاب اسلامی و جشن های ملّی بهمن ماه، کفش ملّی محصولات خانواده پسند و با کیفیت خود را با قیمت های مناسب و تخفیف سی درصدی به مشتریان وفادار خود تقدیم می کند.
آقای مهندس علی شالباف مدیر عامل گروه صنعتی ملّی امروز سه شنبه نوزدهم بهمن ماه با حضور در برخی از فروشگاه های کفش ملّی در تهران، رسماً طرح فروش ویژه محصولات کفش ملّی را اعلام کرد.
ایشان با اعلام این مطلب از هم وطنان عزیزمان برای استفاده از طرح فروش ویژه و دریافت تخفیف سی درصدی، در فروشگاه های کفش ملّی سراسر میهن اسلامی دعوت به عمل آوردند.
مدیرعامل و نایب رئیس هیأت مدیره گروه صنعتی ملّی با شادباش ایام فرخنده ی فجر انقلاب اسلامی، تقارن فروش ویژه کفش ملّی با این ایام فرخنده را یادآوری مجموعه ای از خاطرات خوب مردم قدرشناس ایران و نقطه ی آغازی بر بازکسب افتخارات گروه صنعتی ملّی دانست.
یادآوری می شود آقای مهندس علی شالباف را در این بازدید آقای مهندس سلیمی مدیر عامل شرکت کفش ملّی و جمعی از مدیران ارشد گروه صنعتی ملی همراهی می کردند.
نظرات

شما می توانید اولین کسی باشید که نظر خود را درباره این مطلب مطرح می کنید
تخفیف سی درصدی محصولات کفش ملّی
اطلاعاتی که تکمیل کردن آنها ضروری است با علامت * مشخص شده اند.
نام *:
ایمیل *:
وب سایت:
کشور: USA (آی پی شما: 54.167.230.68)
نظرات: *
( ماکزیموم 500 کاراکتر )
توپرکجخط زیرینشکلک ها
کد امنیتی  * 
عبارت نمایش داده شده در کادر ذیل را در قسمت بالا وارد کنید.
کد امنیتی

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با همکاران ما تماس بگیرید

تلفن: +9821-46079057 , 46079162 , 46079064

نشانی: تهران،کیلومتر 18 اتوبان فتح(جاده قدیم کرج)-صندوق پستی :1544-13185

صدای مشتری: +9821-66690011