اخبار

پیام وزیر کار برای بزرگترین گردهمایی فعالان اقتصادی ایرانوزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي در پيامي براي نمايشگاه صندوق هاي بازنشستگي پيشران توسعه ملي اين نمايشگاه را بزرگترين گردهمايي فعالان اقتصادي در سال اقتصاد مقاومتي؛ اقدام و عمل دانست.
به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل صندوق بازنشستگي کشوري، به نقل از ستاد خبري گردهمايي صندوق هاي بازنشستگي پيشران توسعه ملي، در پيام دکتر علي ربيعي، وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي به رويداد بزرگ "نمايشگاه صندوق هاي بازنشستگي، پيشران توسعه ملي" آمده است:
با توجه به حضور موثر بخشي از مجموعه هاي تحت پوشش وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعي در بخش هاي مختلف اقتصادي و جايگاه منحصر به فرد فعاليت هاي آنان در رشد و توسعه اقتصادي کشور و صنايع مختلف(به ويژه در صنايع صادرات محور نظير سيمان، دارو و درمان، نفت و گاز و پتروشيمي، ساختمان، حمل و نقل ريلي و دريايي و هوايي، معادن و صنايع معدني و توريسم)، برنامه ريزي و اقدام مناسب براي بهره مندي حداکثري از ظرفيت هاي ايجاد شده در دوران پسابرجام از طريق هدف گذاري بازارهاي جهاني و توسعه صادرات ضروري است.
رويداد ملي"نمايشگاه صندوق هاي بازنشستگي، پيشران توسعه ملي"، تمامي داشته هاي نظري و انبوه تجربيات ايراني را پشتوانه بهينه سازي مديريت صندوق هاي بازنشستگي کشور مي سازد و بزرگترين گردهمايي فعالان اقتصادي ايران در سال "اقتصاد مقاومتي، اقدام و عمل" خواهد بود که با آسيب شناسي چالش ها و موانع پيش روي سرمايه گذاري در اقتصاد کشور؛ بسترساز پيشبرد برنامه توسعه اقتصادي با رويکرد اقتصاد مقاومتي بوده و با تجميع ظرفيت ها و حلقه هاي علمي، صنعتي و بازرگاني موثر بر اقتصاد کشور، مي تواند به تبيين نقشه حضور و فعاليت بنگاه هاي تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعي در چرخه ارزش افزوده اقتصاد کشور منتهي شود.
مشارکت در طرح هاي معطوف به شتاب بخشيدن به آهنگ رشد اقتصاد کشور، ايفاي نقش فعال در بازار سرمايه، رهبري بازار دربسياري از صنايع راهبردي و ايجاد اشتغال پايدار، از اصلي ترين کارکردهاي صندوق بازنشستگي کشور طي سه دهه گذشته بوده است.
اين صندوق ها از طريق تامين سرمايه پروژه هاي زيرساختي و نقدينگي مورد نياز براي تداوم فعاليت بنگاه هاي اقتصادي، در اين عرصه ايفاي نقش مي کنند.
صندوق هاي بازنشستگي به عنوان نهادهايي بين نسلي، از طريق تجميع سپرده هاي خرد افراد در دوران اشتغال و سرمايه گذاري هاي بلند مدت، ايجاد شرايط زندگي متناسب با شان و کرامت انساني براي ذينفعان در دوران مستمري بگيري را در دستور کار دارند. به اين ترتيب، صندوق هاي بازنشستگي علاوه بر اينکه يکي از بازيگران کليدي در دستيابي به اهداف اقتصادي کشور به شمار مي روند، اصلي ترين حاميان دستيابي به آرمان هاي اجتماعي نيز هستند.


نظرات

شما می توانید اولین کسی باشید که نظر خود را درباره این مطلب مطرح می کنید
پیام وزیر کار برای بزرگترین گردهمایی فعالان اقتصادی ...
اطلاعاتی که تکمیل کردن آنها ضروری است با علامت * مشخص شده اند.
نام *:
ایمیل *:
وب سایت:
کشور: USA (آی پی شما: 54.162.184.214)
نظرات: *
( ماکزیموم 500 کاراکتر )
توپرکجخط زیرینشکلک ها
کد امنیتی  * 
عبارت نمایش داده شده در کادر ذیل را در قسمت بالا وارد کنید.
کد امنیتی

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با همکاران ما تماس بگیرید

تلفن: +9821-46079057 , 46079162 , 46079064

نشانی: تهران،کیلومتر 18 اتوبان فتح(جاده قدیم کرج)-صندوق پستی :1544-13185

صدای مشتری: +9821-66690011