اخبار

رونمایی از برنامه راهبردی و توسعه گروه صنعتی ملّیساعت 11 روز شنبه هیجدهم دی ماه سیزده نود و پنج، سالن همایش گروه صنعتی ملّی میزبان مدیران ارشد گروه صنعتی ملّی،مشاوران و مدیران ارشد و میانی شرکت کفش ملّی بود تا "برنامه راهبردی و توسعه گروه صنعتی ملّی " رونمایی شود.
آقای مهندس شالباف مدیر عامل و نایب رئیس هیأت مدیره گروه صنعتی ملّی در آغاز این آئین گفت:برنامه راهبردی و توسعه همان نقشه راه است که باید در بلند مدّت و همزمان با سیر رو به رشد گروه صنعتی ملّی اجرایی شود.این برنامه چهار ساله،به گونه ای طراحی شده است که تغییرات مدیریتی و متغیرهای اقتصادی خللی در آن ایجاد نخواهد کرد .
مدیر عامل گروه صنعتی ملّی تأکید کرد با تغییر شیوه های حضور در بازارهای ملّی و بین المللی و معیار های " نشان " (برند)،باید راهبردها و رویکردهای پیش آهنگ تولید ملّی هم تغییر و ارتقا یابد.ایجاد مراکز خرید ملّی،اقدامات اصلاحی همزمان،طراحی و تقویت ساختار گروه،هم افزایی و استفاده بهینه از فرصت صندوق بازنشستگی کشوری اعم از بازنشستگان عزیز و شرکت های تابعه،سفارش تولید و برون سپاری با حفظ استانداردهای کفش ملّی،راه اندازی آکادمی مشترک کفش و چرم با ایتالیا و از همه مهم تر همدلی و همراهی مدیران و کارکنان مجموعه گروه صنعتی ملّی،اهم سرفصل هایی بود که مدیر عامل گروه صنعتی ملّی به تفصیل از آنها سخن گفت.
مدیر عامل و نایب رئیس هیأت مدیره گروه صنعتی ملّی تأمین محصول بهمن ماه امسال و سال نو را از دغدغه های جدی مدیریت گروه خواند و گفت بر آنیم به احترام مشتریان،چهل فروشگاه را در تهران و شهرستان ها به مناسبت دهه فجر و سال نو پاکسازی و آراسته نمائیم تا در آینده ای نزدیک بر مبنای نقشه ی راه که امروز از آن رونمایی می گردید،اقدامات برنامه مند صورت پذیرد .
در این آیین،برنامه راهبردی و توسعه و ساختار سازمانی گروه صنعتی ملّی توسط آقای دکتر علی بخت آور معاون راهبردی و توسعه منابع گروه صنعتی ملّی و طراحان آن رونمایی گردید و یکی از طراحان برنامه به تشریح آن پرداخت.
آقای دکتر بخت آور معاون راهبردی و توسعه منابع گروه صنعتی ملّی با اشاره به ویژگی های برنامه و توانمندی بالقوه ی گروه صنعتی ملّی برای بازآفرینی خود گفت:معماری آینده سازمان و مدل سازی فرآیندها،گذر از دیدگاه وظیفه گرایی به  سمت فرآیند گرایی،نگاه به زنجیره تأمین،مدیریت ارتباط با مشتری،زنجیره کیفیت فرآیندهای گروه و تحلیل به روز بازار قسمتی از برنامه های مطرح شده است.
آقای مهندس سلیمی مدیر عامل کفش ملّی هم در ادامه این جلسه به بررسی اجمالی تطبیقی گذشته، حال و آینده شرکت کفش ملّی پرداخت و با مرور سرفصل مطالب طرح شده در جلسه، برنامه راهبردی ارائه شده را نقشه راه مطلوبی برای برون رفت از شرایط کنونی دانست .
در بخش پایانی این جلسه،مدیران بخش های مختلف گروه صنعتی ملّی با طرح دیدگاه های و نظرات خود در خصوص برنامه ی ارائه شده و چشم انداز آینده پرداختند .
یادآوری می شود " برنامه راهبردی و توسعه منابع " گروه صنعتی ملّی بر مبنای راهبردهای کلان ملّی و بین المللی و سیاست های صندوق بازنشستگی کشوری و هلدینگ آتیه صبا با چشم انداز ی روز آمد و انعطاف پذیر و مطابق با استاندارد برنامه نویسی طراحی و تدوین شده است .


نظرات

شما می توانید اولین کسی باشید که نظر خود را درباره این مطلب مطرح می کنید
رونمایی از برنامه راهبردی و توسعه گروه صنعتی ملّی
اطلاعاتی که تکمیل کردن آنها ضروری است با علامت * مشخص شده اند.
نام *:
ایمیل *:
وب سایت:
کشور: USA (آی پی شما: 54.167.230.68)
نظرات: *
( ماکزیموم 500 کاراکتر )
توپرکجخط زیرینشکلک ها
کد امنیتی  * 
عبارت نمایش داده شده در کادر ذیل را در قسمت بالا وارد کنید.
کد امنیتی

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با همکاران ما تماس بگیرید

تلفن: +9821-46079057 , 46079162 , 46079064

نشانی: تهران،کیلومتر 18 اتوبان فتح(جاده قدیم کرج)-صندوق پستی :1544-13185

صدای مشتری: +9821-66690011