اخبار

حضورمشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس هیأت مدیره گروه صنعتی ملی در نمایشگاه بین المللی کفش، کیف، چرم و صنایع وابسته


عصر امروز چهارشنبه هفدهم آذر ماه نود و پنج و در پایان دومین روز برپایی نمایشگاه امپکس، آقای دکتر بهروز ریاحی مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس هیأت مدیره گروه صنعتی ملی در نمایشگاه حضور یافت و مورد استقبال آقای مهندس علی شالباف مدیر عامل و نایب رئیس هیأت مدیره گروه صنعتی ملی، آقای مهندس محمد نقی سلیمی مدیرعامل شرکت کفش ملی، و آقایان داورپناه، کنگرانی، اژدرکش، زرگر، شجری،ستوده نیا و دیگر اعضا و مدیران اتحادیه های هفت گانه جامعه و صنعت کفش قرار گرفت.
رئیس هیأت مدیره گروه صنعتی ملی سپس در یک جلسه کاری با اعضا و مدیران اتحادیه های صنعت، و جامعه کفش درمحل غرفه گروه صنعتی ملی گفت:صنعت کفش باید به سمت "مد" حرکت کند و برای ملی کردن و بومی کردن آن برنامه ریزی کند.
در این جلسه آقای شجری رئیس ستاد برگزاری نمایشگاه بین المللی کفش، کیف، چرم و صنایع وابسته گزارشی از فرآیند برگزاری این نمایشگاه ارائه کرد. سپس آقای اژدرکش رئیس اتحادیه کفش ماشینی با بیان مزیت های رقابتی صنعت کفش و لزوم ایجاد بازار مشترک این صنعت گفت:  انتظار داریم دیده شویم و جدی گرفته شویم. همچنین آقای داور پناه از پیش کسوتان صنعت کفش و تولید داخلی با بیان راهکارهایی گفت: صنعت کفش یکی از عوامل اشتغال سریع است و این موضوع در کشورهایی مانند چین و ویتنام تجربه شده است.
مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت در پاسخ به موارد مطرح شده در جلسه گفت: در نخستین جلسه اقتصاد مقاومتی، موضوع کفش را در دستور می گذاریم. اتحادیه ها و به خصوص گروه صنعتی ملی و کفش ملی باید برای این جلسه و گزارش بسیار گویا و کوتاه آماده باشند. مصوبات این جلسه لازم الاجرا است. رئیس هیأت مدیره گروه صنعتی ملی همچنین پیشنهاد کرد بازار ملی (گلوبندک) کفش ملی، به عنوان بازار مشترک تولید کنندگان داخلی معرفی و مورد بهره برداری قرار گردد.
آقای مهندس علی شالباف مدیرعامل و نایب رئیس هیأت مدیره گروه صنعتی ملی با سپاس از حضور آقای دکتر ریاحی در جمع خدمت گزاران تولید داخلی واستقبال از پیشنهادهای آقای ایشان،آمادگی صد در صد این گروه را برای اجرایی کردن این پیشنهاد ها اعلام کرد. وی همچنین درباره صنعت مد هم گفت: اتفاقا یکی از موضوعات مهمی که گروه صنعتی ملی پی خواهد گرفت "صنعت مد" و به ویژه طراحی،اجرا و عرضه ی"تن پوش ملی"خانم ها و آقایان اعم از لباس،حجاب و آراینده های پوششی است.
آقای دکتر ریاحی در پایان این جلسه با بیان پیشینه ی درخشان و افتخارآمیز گروه صنعتی ملی و کفش ملی در تولید داخلی،فرصت های موجود در این گروه را برشمرد و تأکید و اظهار امیدواری کرد؛اتحادیه های مرتبط به شایستگی از این فرصت ها بهره ببرند و با حمایت از کفش ملی به عنوان پیش آهنگ ملی،به اهداف و منافع صنفی و ملی خود دست یابند.


نظرات

شما می توانید اولین کسی باشید که نظر خود را درباره این مطلب مطرح می کنید
حضورمشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس هیأت مدیره ...
اطلاعاتی که تکمیل کردن آنها ضروری است با علامت * مشخص شده اند.
نام *:
ایمیل *:
وب سایت:
کشور: USA (آی پی شما: 54.92.149.109)
نظرات: *
( ماکزیموم 500 کاراکتر )
توپرکجخط زیرینشکلک ها
کد امنیتی  * 
عبارت نمایش داده شده در کادر ذیل را در قسمت بالا وارد کنید.
کد امنیتی

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با همکاران ما تماس بگیرید

تلفن: +9821-46079057 , 46079162 , 46079064

نشانی: تهران،کیلومتر 18 اتوبان فتح(جاده قدیم کرج)-صندوق پستی :1544-13185

صدای مشتری: +9821-66690011