اخبار

کفش ملی؛ با کیفیت خوب و قیمت مناسب


مديرعامل شرکت سرمايه گذاري گروه صنعتي ملي حضور کفش ملي در بازار کشور را سبب تعادل قيمت و جلوگيري از قاچاق کفش عنوان کرد.
به گزارش اداره کل روابط عمومي و امور بين الملل صندوق بازنشستگي کشوري، منوچهر صالحي، مديرعامل شرکت سرمايه گذاري گروه صنعتي ملي اظهار داشت: اين گروه صنعتي با تغيير مديريتي که صورت گرفت، سه مسأله راهبردي را مورد توجه ويژه قرار داد. اول اينکه، مردم با کفش ملي قهر کرده بودند، دوم اينکه تلاش شده تا کيفيت کالاهاي عرضه شده به بازار بالاتر برود و سومين مسأله کاهش قيمت و ارائه کالاي کيفي قابل صدور است.
صالحي با بيان اينکه کفش ملي براي گروه صنعتي ملي شخصيت، براي توليد کنندگان عزت و براي خريداران احترام ايجاد کرده است، گفت: کفش ملي تا پيش از اين و در دوره هاي گذشته، براي سود بيشتر به ذينفعان و سهامداران خود، قيمت نامتعارف را براي کفش تعريف کرده بود که ما در دوره مديريت جديد، همان نوع کفش عرضه شده را ضمن کيفي تر کردن با قيمت کمتري عرضه کرديم، که اين موضوع سبب شد تا سود ما پايين تر بيايد اما در يک سال گذشته ۲۷۰ هزار نفر به خريداران کفش ملي اضافه شدند.
وي تاکيد کرد: وقتي کفش ملي حضور دارد و زنده است پيش آهنگ توليد ملي است و حضور کفش ملي سبب شده است تا قيمت کفش در بازار به نوعي در يک حالت تعادلي قرار بگيرد. ضمن اينکه با کمک به توليد داخلي، از ورود کفش قاچاق به دليل قيمت مناسب کفش داخلي جلوگيري شد.
مديرعامل شرکت سرمايه گذاري گروه صنعتي ملي با بيان اينکه حداقل ۱۰ کارخانه بزرگ توليد کفش انبوه وجود دارد که کفش هايشان براي کفش ملي توليد مي شود، تصريح کرد: کفش هاي توليدي اين کارخانه ها با قيمت مناسب توليد مي شود و بيش از هشت هزار نفر نيرو در اين کارخانه ها مشغول به کار هستند.
وي گروه صنعتي طلوع پيام ايرانيان، توليد شيما، نهرين، البرز، بهشتيان، توليدي تچرز و بزرگترين اتحاديه کفش تبريز را از جمله توليدکنندگان کفش براي کفش ملي برشمرد.
وي يادآور شد: اين نوع فعاليت ها ضمن جلوگيري از ورود قاچاق، از عرضه کالا يا فعاليت شرکت هاي کاغذي که وجود خارجي ندارند اما سودهاي کلاني مي برند نيز جلوگيري مي کند. همچنين وجود کفش ملي مانع از توزيع کفش هاي بي کيفيت در بازار مي شود و عملا کفش هاي بي کيفيت در کشور توليد نمي شود.
صالحي در ادامه گفت: ارتقاء وضعيت وکيفيت کفش ملي در اين دوره سبب شده است بسياري از سازمان هاي دولتي نسبت به خريد کفش هاي کارکنانشان از اين مجموعه ي اقدام کنند.
وي تعداد پرسنل گروه صنعتي کفش ملي را ۷۴۰ نفر اعلام کرد و افزود: اين تعداد پرسنل در کنار نيروهاي خدماتي و فروشندگان کفش ملي درکشور به يک هزار و ۵۰۰ نفر مي رسند.
صالحي با اشاره به برنامه هاي کفش ملي براي سال جاري و سال هاي آينده اظهار داشت: مهم ترين برنامه ما راه اندازي کارخانه بسيار شيک و مدرن توليد کفش براي خانم هاي ۱۴ تا ۳۲ سال است، همچنين تصميم داريم تا در روز ميلاد با سعادت امام حسن مجتبي (ع) پاي تک تک نمايندگان مجلس را مزين به کفش ملي کنيم.
مديرعامل شرکت سرمايه گذاري گروه صنعتي ملي به نگارش نامه اي به رهبر معظم انقلاب اشاره و بيان کرد: در اين نامه که در قالب چهار بند تنظيم شده بود، ضمن تشريح فعاليت هاي گروه صنعتي ملي، از ايشان درخواست کرديم تا يک جفت کفش معظم له به موزه کفش ملي به عنوان سمبل اين موزه، اهدا شود.
وي به شعارکفش ملي نيز اشاره کرد و افزود: از قديم مردم به هم مي گفتند که پا در کفش ما نکنيد، اما ما مي گوييم که «پا درکفش ملي بکنيد».


نظرات

شما می توانید اولین کسی باشید که نظر خود را درباره این مطلب مطرح می کنید
کفش ملی؛ با کیفیت خوب و قیمت مناسب
اطلاعاتی که تکمیل کردن آنها ضروری است با علامت * مشخص شده اند.
نام *:
ایمیل *:
وب سایت:
کشور: USA (آی پی شما: 54.162.184.214)
نظرات: *
( ماکزیموم 500 کاراکتر )
توپرکجخط زیرینشکلک ها
کد امنیتی  * 
عبارت نمایش داده شده در کادر ذیل را در قسمت بالا وارد کنید.
کد امنیتی

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره با همکاران ما تماس بگیرید

تلفن: +9821-46079057 , 46079162 , 46079064

نشانی: تهران،کیلومتر 18 اتوبان فتح(جاده قدیم کرج)-صندوق پستی :1544-13185

صدای مشتری: +9821-66690011