News

شاهین نقره ای مدیریت و طراحی برند بر دوش کفش ملی نشست


 


جایزه شاهین نقره ای برای باز طراحی هویت و احیای برند کفش ملی به مشاور تبلیغات و باز آفرینی نشان تجاری کفش ملی تعلق گرفت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل گروه صنعتی ملی، شرکت روزنه ارتباط به عنوان مشاور و مجری تبلیغات و بازآفرینی نشان تجاری کفش ملی، برنده جایزه شاهین نقره ای بخش مدیریت برند و طراحی هویت برند از سوی سومین جشنواره تبلیغات ایران شد.

گفتنی است در طراحی کاراکترجدید نماد کفش ملی، جهت حرکت و فرم کلی فیل حفظ شده است و تنها نسبت های ابعادی اصلاح و خطوط و سایه های داخلی ساده شده تا امروزی تر و صمیمی تر شود.

خطوط روی عاج نیز انحنای بیشتری پیدا کرد تا حس تهاجمی فیل قبلی از بین برود، درکاراکتر قدیم یک خطای تصویر سازی نیز موجود بود و آن اینکه دوعاج فیل از بغل نمایان بود، در بخش دم،عاج ، گوش، سر اصلاحات بیشتری صورت گرفت، ناخن های پای فیل حذف شد و منطق باز تاب نوری در سایه و روشن ها ایجاد شد.

 لوگو تایپ جدید نیز جزئیاتی در خود دارد. انحناهای مناسب با شیب کم در بالا و پائین حروف، ایجاد اختلاف ضخامت اندک در بخش های عمودی و افقی حروف باعث ایحاد حس حرکت می شود، فرم  پا در حروف L  با توجه به اینکه ما دو حرف L  در لوگو تایپ داریم ، مشابه دو پای انسان است و  دو نشانه مهم برای اختصاصی تر شدن لوگو تایپ برای امکان دفاع از هویت برند در برابر برند ها ی انگلیسی و کپی های بصری قرا گرفت، یکی برش زاویه دار حرف" M"  و دیگری  قلعه طلائی روی"  I "   که باعث می شود، قابلیت کپی برداری بدون  ایجاد هزینه های حقوقی و محکومیت خاطی  از این لوگو تایپ نزدیک به صفر باشد.

لوگو تایپ  فارسی نیز بر اساس الگوی لاتین طراحی شد ، قلعه طلایی برای رفع مشکل تشدید در لوگو تایپ فارسی ایده پردازی شد که نقش خود را بخوبی ایفا کرد و در نهایت تغییرات ایجاد شده برند کفش ملی را شایسته دریافت نشان شاهین نقره ای از سومین جشنواره تبلیغات ایران کرد.

 

 

Latest Headlines

Comments

You can be the first one who place comment on this page.
شاهین نقره ای مدیریت و طراحی برند بر دوش کفش ملی ...
* Information Required
* Name:
* E-mail:
Website
Country: USA (Your IP: 54.224.255.17)
* Comments :
(maximum 500 characters)
BoldItalicUnderlineEmoticon Smilies
Security Code  * 
Please enter the text shown in the image.
Security Code

إذا كنت بحاجة إلى أي نصيحة أو أسئلة، يرجى الاتصال زملائنا

اتصل بنا +9821-46079057 , 46079162 , 46079064