News

همزمان با دهه فجر اعلام شد؛

تسهیلات دو میلیون تومانی خرید کفش برای کارکنان گروه صنعتی ملی


 

 

همزمان با دهه مبارک فجر، معاون مالی و اقتصادی گروه صنعتی ملی شرایط دریافت تسهیلات دو میلیون تومانی خرید کفش را برای کارکنان این مجموعه اعلام کرد.

 
رمضانعلی فتحی، معاون مالی و اقتصادی گروه صنعتی ملی در گفتگو با روابط عمومی و امور بین الملل گروه صنعتی ملی با اشاره به اینکه معمولا در همه مجموعه هایی که تولیدات مصرفی دارند، کارکنان از محصولات خودشان منتفع می شوند، گفت: متاسفانه تا کنون چنین موضوعی در گروه صنعتی ملی دیده نشده بود و کارکنان این مجموعه بزرگ صنعتی از امتیاز مناسبی برای مصرف محصولات خودشان برخوردار نبودند.

وی در ادامه افزود: با عنایت مدیر عامل محترم گروه به موضوع افزایش انگیزه در کارکنان، برای نخستین بار پس از سالها کارکنان گروه صنعتی ملی از تسهیلات ویژه ای برای خرید محصولات شرکت کفش ملی برخوردار خواهند شد.

 معاون مالی و اقتصادی گروه صنعتی ملی با بیان اینکه سقف این تسهیلات دو میلیون تومان است، گفت: نیمی از تسهیلات با قیمت خرید و نیمی دیگر با قیمت فروش محصولات و همگی به صورت اقساط در اختیار همکاران عزیز قرار می گیرد که بازپرداخت هر دو بخش اشاره شده به صورت اقساط شش ماهه خواهد بود.

فتحی درباره نحوه دریافت این تسهیلات نیز گفت: تمامی کارکنان ستادی و صف در گروه صنعتی ملی و شرکت های زیر مجموعه اعم از شرکت کفش ملی و توسعه ملی می توانند از این تسهیلات تا پایان روز پانزدهم فرودین سال 97 استفاده کنند و برای احراز شرایط دریافت،  فقط کافی است که در اتوماسیون گروه فرم تقاضای استفاده از تسهیلات را تکمیل کنند.

معاون مالی و اقتصادی گروه صنعتی ملی با اشاره به اینکه امور رفاهی عهده دار انجام فرایند اداری دریافت این تسهیلات است، گفت: کارکنان پس از دریافت حواله از مسئول امور رفاهی گروه، می توانند به هریک از 250 شعبه فروشگاهی کفش ملی در سراسر کشور مراجعه کرده و با ارایه حواله و کارت شناسایی بدون نیاز به پرداخت مبلغی، برای هر یک از عزیزان خود خرید کنند.

وی در ادامه توضیح داد: فروشندگان ما نسخه دیگر فاکتورها را به امور رفاهی ارسال می کنند تا هزینه خرید بر اساس مبلغ استفاده شده از تسهیلات در اقساط شش ماهه به طور خودکار از حقوق کارکنان کاسته شود.

مدیر مالی و اقتصادی گروه صنعتی ملی، با اشاره به اینکه این حواله ها یکبار مصرف خواهند بود، گفت: چنانچه کسی کمتر از مبلغ تسهیلات را استفاده کرد دیگر نمی تواند از همان حواله دوباره استفاده کند لذا چنانچه تصمیم به خرید مجدد داشت، باید مراحل صدور حواله را تکرار نماید.

وی با بیان اینکه اعطای این تسهیلات علاوه بر اینکه به نفع کارکنان است به تبلیغ بیشتر محصولات کفش ملی نیز منجر خواهد شد، گفت: همکاران می توانند با این تسهیلات برای اعضای خانواده و هر یک از عزیزان خود از زنجیره بی نظیر فروشگاهی ما در سراسر کشور و به مناسبت های مختلف هدیه گرفته و از این طریق آنها را نیز به استفاده از محصولات کفش ملی ترغیب کنند، بسیار خوب و پسندیده است که اقوام و اطرافیان و حتی دوستان اعضای خانواده گروه صنعتی ملی، از این مزایا بهره مند شده و در یک کلام ملی پوش باشند.

 

Latest Headlines

Comments

You can be the first one who place comment on this page.
تسهیلات دو میلیون تومانی خرید کفش برای کارکنان گروه ...
* Information Required
* Name:
* E-mail:
Website
Country: USA (Your IP: 54.224.255.17)
* Comments :
(maximum 500 characters)
BoldItalicUnderlineEmoticon Smilies
Security Code  * 
Please enter the text shown in the image.
Security Code

إذا كنت بحاجة إلى أي نصيحة أو أسئلة، يرجى الاتصال زملائنا

اتصل بنا +9821-46079057 , 46079162 , 46079064