Articles

برخی اصول هماهنگ کردن کفش با لباس خانم ها


 


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل گروه صنعتی ملی،یکی از موضوعاتی که در آراسته دیده شدن تاثیر جدی دارد  رعایت اصول هماهنگی میان لباس و کفش است و این موضوع برای خانم ها به مراتب از اهمیت بالاتری برخودار است.

هیچ وقت از دیدن تعداد زیاد کفش خانمها تعجب نکنید و مطمئن باشید که فکر و سلیقه ی خاصی در خرید این کفش ها بوده است. به لحاظ روان شناسی خانمها از داشتن رنگ ها و مدل های مختلف کفش لذت میبرند ،اما باید توجه داشت بی توجهی به قوانین اولیه در استفاده از کفش ها می تواند یک انتخاب هیجان انگیز را برای آنها به تصویری ناخوشایند تبدیل کند.

 


کفش های پاشنه بلند جلو باز
مهمترین نکته در استفاده از کفشهای پاشنه بلند جلوباز این است  که به یاد داشته باشید حتما بدون جوراب از آنها استفاده کنید؛اما از آنجایی که استفاده بدون جوراب از کفش در پزشکی توصیه نمی شود این کفش ها نباید انتخابِ طولانی مدت برای شما باشند.
پوشیدن این کفش ها با لباس های کوتاه یا لباس هایی که تا روی زانو هستند بیشترمناسب است. همچنین همراه شلوار تنگ ِ کمی کوتاه و تاپ یا تونیک هم میتوان از این مدل کفش استفاده کرد.

کفش های پاشنه بلند جلو بسته
این کفش ها مدل های متنوعی دارند و با هر سلیقه ای می توان کفش مناسبی را در میان آنها یافت. مدل های پاشنه بلند جلو بسته از بهترین انتخابها برای موقعیت های مختلف هستند و به نظر می رسد اکثر خانم ها دست کم یک جفت کفش پاشنه بلند مشکی را در قفسه کفش هایشان دارند،این کفش ها با سبک های متفاوت لباس مانند شلوار، دامن های کوتاه و بلند، لباس های رسمی و مدل های مختلف پیراهن های مجلسی قابل هماهنگ شدن هستند، برای لباس های کوتاه با جوراب یا بدون جوراب هم مناسبند. اکنون که در  آستانه فصل  زمستان قرار داریم  می توان  به همراه پالتوی خز و شلوار جین تنگ از این مدل کفش استفاده کرد، هرچند باز هم یاد آوری این نکته ضروری است که کفش بلند انتخاب مناسبی برای زمان های طولانی نیست.

کفش های پاشنه کوتاه

اگر چه با پوشیدن کفش های پاشنه بلند ظاهر خانمها جلوه زیباتری پیدا می‌کند اما راه رفتن با آنها برای هر کسی ساده نیست. اگر شما از آن دسته افرادی هستید  که با پوشیدن کفش های پاشنه بلند مشکل دارند بهترین گزینه برای شما پاشنه های کوتاه است که به مراتب راحت تر و قابل اعتماد ترهم هستند. استفاده از کفش های پاشنه کوتاه با لباس های اداری و البته کت و شلوار و مانتو و شلوار،بیشتر توصیه می شود.

چکمه و نیم بوت ها

با دیدن چکمه ها اولین چیزی که به ذهن می آید فصل زمستان است. در حالی که شما در طول پاییز هم میتوانستید از آنها استفاده کنید. چکمه های بلند یا نیم بوت ها را میتوانید با ژاکت چرمی و شلوار جین، پیراهن های کوتاه، شنل و شلوارهای تنگ هماهنگ کنید. با کمی دقت میتوان انتخاب های زیادی برای پوشیدن چکمه ها داشت.


صندل های تخت بنددار


از گزینه هایی که خوب است در گنجه ی کفش هر خانمی باشد  یکی از انواع مدل های صندل های بند داراست. با اکثر لباس ها و مدل های مختلف پوشش میتوان از آنها استفاده کرد. شلوارک های کوتاه جین، دامن های کوتاه یا بلند تابستانی و پیراهن هایی که تا روی زانو هستند از بهترین گزینه های هماهنگ کردن با این صندل هاست، این کفش ها با مانتوهای بلند و گشاد نیز تناسب خوبی ایجاد می کنند.البته استفاده از کفش های کاملا تخت هم معایبی دارد که پیشتر درباره آن صحبت کرده ایم و استفاده این نوع کفش هم برای ساعت های طولانی و به طور متمادی توصیه نمی شود.

کالج ها
کالج ها کفش های تخت راحتی هستند که در رنگ ها و مدل های متنوع و از جنس های گوناگونی وجود دارند. بهترین گزینه برای پوشیدن به همراه لباس های اسپرت یا استایل های خیابانی استفاده از کالج هاست که پیاده روی های طولانی مدت را هم برای فرد آسان تر میکنند.

کتانی

کتانی ها از راحت ترین و بی دردسرترین کفش ها به حساب می آیند. کسانی که تجربه ی پوشیدن طولانی و مداوم کتانی را دارند به مراتب استفاده از سایر کفش ها به خصوص کفش های مجلسی پاشنه دار برایشان سخت تر و حتی گاهی غیر قابل تحمل است. کاربرد اصلی کتانی ها  در ورزش است اما به همراه شلوار های کتان و جین یا استرچ های تنگ هم از کتانی استفاده می شود. هر چند امروزه در دنیای مد از کفش های کتانی با لباس های رسمی تر نیز بهره می برند.

اینها اصول کلی هماهنگی کفش و لباس برای خانم ها هستند،  با تغییر روزانه ی مد و طرح های متفاوت که از لباس ها و کفش ها میبینیم و به کارگیری این چند اصل مهم مطمئنا گزینه های زیادی برای استفاده و هماهنگ کردن کفش و لباس خواهید داشت.برای خرید هر یک از این مدل های کفش با هر سلیقه ای می توانید به فروشگاه های کفش ملی در سراسر کشور مراجعه کنید.

الهام گرفته از یادداشت فائزه صیدی

Latest Headlines
Most Visited

Comments

You can be the first one who place comment on this page.
برخی اصول هماهنگ کردن کفش با لباس خانم ها
* Information Required
* Name:
* E-mail:
Website
Country: USA (Your IP: 54.224.255.17)
* Comments :
(maximum 500 characters)
BoldItalicUnderlineEmoticon Smilies
Security Code  * 
Please enter the text shown in the image.
Security Code

إذا كنت بحاجة إلى أي نصيحة أو أسئلة، يرجى الاتصال زملائنا

اتصل بنا +9821-46079057 , 46079162 , 46079064