News

عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی:

مدیریت متفاوت مهمترین شاخص دریافت نشان شایسته ملی است


 


پس از اهدای نشان شایسته ملی به کفش ملی به سراغ یکی از اعضای هیات نمایندگان اتاق بازرگانی رفتیم تا گفتگویی درباره شاخص های یک نشان برتر داشته باشیم.
سیده فاطمه مقیمی، کارآفرین برتر جهان اسلام در گفتگو با روابط عمومی و امور بین الملل گروه صنعتی ملی معرفی نشان های شایسته ملی را اقدامی به جا و سنجیده دانست و گفت: رصد کردن برندها و معرفی بهترین آنها علاوه بر اینکه به تشویق نشان های معتبر منجر می شود انگیزه رقابت را در سایر تولید کنندگان نیز بالا خواهد برد.

نشان شایسته ملی یعنی نشان یک برند پیشتاز

عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی درباره چرایی اهدای نشان شایسته ملی به یک گروه صنعتی گفت: مجموعه ای که نشان شایسته ملی می گیرد ، ثابت کرده که پی گیری و استمرار دارد، منشاء تغییر است، در حوزه خود پایه گذار صنعت بوده و روش مدیریتی متفاوتی را در پیش گرفته است.

نام کفش ملی با تولید ملی گره خورده است
نخستین کارآفرین برتر زن در کنفدراسیون اتاق‌های بازرگانی و صنعت آسیا و اقیانوسیه با تاکید بر اینکه نشان کفش ملی فراموش نخواهد شد گفت: کفش ملی سالها فعالیت مستمر داشته است و نامش در صنعت کفش با واژه تولید ملی گره خورده است.
مدیرعامل شرکت حمل‌ونقل بین‌المللی و کشتیرانی سدیدبار با ابراز امیدواری از اینکه کفش ملی بتواند همچنان بر بلندای صنعت کفش کشور بدرخشد گفت: کفش ملی اگر دوباره به خودباوری گذشته برسد نشان های متفرقه خارجی هرگز نمی توانند در بازار کفش کشور عرض اندام کنند.

در میان نشان های معروف کفش کشور طرفدار کفش ملی بوده ام
عضو هیات نمایندگان اتاق بازگانی گفت:ما از دوران کودکی و نوجوانی در میان برندهای معروف کفش که رقابتی هم میانشان وجود داشت هوادار کفش ملی بودیم.
مقیمی با بیان اینکه در دو مقطع از سال به سراغ کفش ملی می رفتیم گفت: سهم ما سالی دو جفت کفش ملی بود، یکی در آغاز سال تحصیلی کفش کتانی ساقدار کفش ملی را می خریدم و برای بستکبال و زمان ورزش از آن استفاده می کردم و دیگری هم شب سال نو که حتما باید مدل های دخترانه تر کفش ملی را انتخاب می کردم و معتقد بودم این کفش ها یا حتما باید قرمز باشد یا مشکی ورنی و براق.
وی در ادامه گفت: از وقتی این کفش ها را می خریدیم تا لحظه تحویل سال آنها را در کمد می گذاشتم و هر وقت در کمد را باز می کردم بوی نویی کفش مرا غرق اشتیاق نوروز می کرد.

کفش ملی برای بازگشت به اوج بر روی نوستالژی و نوآوری کار کند
نخستین پرزیدنت سازمان جهانی تبلیغات IAA در ایران با بیان اینکه کفش ملی ظرفیت های بسیار بالایی برای تکرار روزهای اوج خود دارد گفت: تاکید بر دو نکته می تواند به بازگشت کفش ملی کمک شایانی کند، نخست اینکه ذائقه شناسی کند و خواست نسل جوان را در نظر بگیرد و دوم آنکه روی نوستالژی پدر و مادرها کار کند تا آنها خودشان به مبلغ های کفش ملی تبدیل شوند و این خاطرات و نوستالژی ها را به فرزندانشان هم منتقل کنند.

 

Latest Headlines

Comments

You can be the first one who place comment on this page.
مدیریت متفاوت مهمترین شاخص دریافت نشان شایسته ملی ...
* Information Required
* Name:
* E-mail:
Website
Country: USA (Your IP: 54.224.255.17)
* Comments :
(maximum 500 characters)
BoldItalicUnderlineEmoticon Smilies
Security Code  * 
Please enter the text shown in the image.
Security Code

إذا كنت بحاجة إلى أي نصيحة أو أسئلة، يرجى الاتصال زملائنا

اتصل بنا +9821-46079057 , 46079162 , 46079064