News

قائم مقام وزیر صنعت:

وزارت صنعت حمایت از کفش ملی را وظیفه خود می داند


 رحمانی  گفت:  وزارت صنعت، معدن و تجارت حمایت از کفش ملی را وظیفه خود می داند.

رضا رحمانی، معاون طرح و برنامه وزیر صنعت، معدن و تجارت  در گفتگو با روابط عمومی و امور بین الملل گروه صنعتی ملی با تاکید بر اینکه نام کفش ملی در خاطر ما ایرانیان ماندگار است، گفت: همه ما از کفش ملی خاطره داریم و این برند فراموش نخواهد شد.

معاون وزیر صنعت با یادآوری خاطره ای از کفش ملی گفت: اخیرا کتابی را مطالعه می کردم  که در آن به نکته تامل برانگیزی درباره کفش ملی اشاره شده بود، در این کتاب به نقل از یکی از مقامات سابق نوشته شده بود در مسکو دیدم مردم صف طویلی تشکیل داده اند، پرسیدم این صف برای چیست و جواب شنیدم که سه شنبه است و محصولات کفش ملی در این روز به مسکو می آید، ما هم در صف خرید کفش ملی ایستاده ایم.

وی با بیان اینکه جایگاه امروز کفش ملی در شان این نام نیست گفت: برای شکوفایی دوباره کفش ملی اراده و همت لازم داریم و همه چیز نقدینگی نیست، باید تنوع، کیفیت و تحویل محصول در کفش ملی به روز باشد تا بتواند با ایتالیا، ترکیه و سایر کشورهای صاحب صنعت در صنف خود رقابت کند.

حمایت از برندهای ملی قانون ماست

 رحمانی با بیان اینکه وزارت صنعت وظیفه خود می داند که از برندهای ریشه داری مثل کفش ملی حمایت کند، گفت: ارتقاء برندهای ایرانی قانون ماست و برنامه های مدونی هم در این زمینه داریم.

قائم مقام وزیر صنعت در امور تولید گفت:  به نظرم می رسد که اکنون در صنعت کفش این همت وجود دارد که به بالاترین سطوح این صنعت برسیم .

همه ایرانیان از کفش ملی خاطره دارند


وی با بیان اینکه آخرین بار برای فرزندش از فروشگاه های کفش ملی خرید کرده است، گفت:  با اینکه  با این که ارزش نشان تجاری کفش ملی به مراتب بالاتر از جایگاه کنونی آن است اما نمی توانم بگویم از محصولی که خریداری کردم راضی نبودم ضمن آنکه کارها و اقدامات زیادی هست که هنوز باید در کفش ملی انجام شود.

Latest Headlines

Comments

You can be the first one who place comment on this page.
وزارت صنعت حمایت از کفش ملی را وظیفه خود می داند
* Information Required
* Name:
* E-mail:
Website
Country: USA (Your IP: 54.224.216.155)
* Comments :
(maximum 500 characters)
BoldItalicUnderlineEmoticon Smilies
Security Code  * 
Please enter the text shown in the image.
Security Code

إذا كنت بحاجة إلى أي نصيحة أو أسئلة، يرجى الاتصال زملائنا

اتصل بنا +9821-46079057 , 46079162 , 46079064