Articles

5 کفش چرمی که داشتن آنها به خانم ها توصیه می شود


 


افزون بر  اثرات ظاهری، کفش‌های چرمی کفی‌های مناسب و راحتی نیز دارند، چون اگر پا درون آنها راحت نباشد، فشاری که از داخل کفش به رویه وارد می‌شود آن را از قالب استاندارد خود خارج کرده و بدشکل می‌کند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل گروه صنعتی ملی، کفش‌ چرمی به هر تیپ و شخصیتی می‌آید. صرف نظر از اینکه شما چه نوع لباسی را می‌پسندید و برای چه موقعیت‌هایی به دنبال کفش هستید، همیشه می‌توانید یک جفت کفش چرمی مناسب برای خود پیدا کنید. این کفش‌ها این قدرت را دارند که شخصیت شما را باثبات، مصمم و منطقی نشان دهند.

افزون بر این اثرات ظاهری، کفش‌های چرمی کفی‌های مناسب و راحتی نیز دارند، چون اگر پا درون آنها راحت نباشد، فشاری که از داخل کفش به رویه وارد می‌شود آن را از قالب استاندارد خود خارج کرده و بدشکل می‌کند. جنس چرم به دلیل ارزشمند بودن آن و سختی دوخت، نیاز به دقت نظر در انتخاب دارد. بنابراین انتخاب برند خوشنامی  نظیر کفش ملی می تواند این اطمینان خاطر را به  شما به عنوان خریدار بدهد  که کفش خوبی می‌خرید. اما مهم‌تر از آن  باید به این موضوع توجه کنید که پای شما در هر شرایطی در کفش راحت باشد.

برای خرید کفش چرمی  انتخاب فروشگاه های کفش ملی این مزیت را نیز دارد که در همه استان های کشور شعبه دارد و شما می توانید به راحتی به یکی از این 250 شعبه  در سراسر کشور مراجعه کنید. ما ضمن معرفی 5 کفش پرکاربرد و خوش‌قیمت چرمی، به شما خرید مطمئن از کفش ملی را توصیه می کنیم.


کفش چرمی راحتی

اگر آخر هفته‌ها دوستان خود را در پارک یا کافه ملاقات می‌کنید، به سفرهای کوتاه و بلند می‌روید، اهل خرید و بیرون رفتن هستید و برای محل کار خود به دنبال یک کفش راحت می‌گردید، کفش راحتی چرمی انتخاب مناسبی است. این کفش در عین راحتی شما را خوش‌تیپ نشان می‌دهد.

کفش‌های راحتی چرمی حتی اگر رنگ‌های متفاوت هم داشته باشند با هر رنگ شلوار و لباسی هماهنگ هستند و این ویژگی منحصربه‌فردی برای یک کفش به شمار می‌آید.

 


اسنیکر چرمی

اسنیکرها در هر نوعی بهترین محافظان پای شما هستند. اگر در طول روز مدت زیادی را در حال راه رفتن هستید، به دویدن علاقه دارید، قوزک و مچ آسیب‌دیده و پای حساسی دارید، به سلامت پای خود علاقمند هستید و می‌خواهید اسپرت به نظر برسید، اسنیکر چرم به کار شما می‌آید.

این کفش‌های اسپرت نیز با هر نوع  شلواری پوشیده می‌شوند و ویژگی‌ خاص آنها نسبت به سایر کفش‌ها، مقاومت زیاد و عمر طولانی آنهاست.


کفش چرمی مجلسی

این کفش‌ها عضو اصلی تمام مهمانی‌ها هستند! چه اهل پوشیدن کفش پاشنه‌بلند باشید و چه نباشید، کفش‌های پاشنه بلند چرم، به عنوان بهترین انتخاب‌های مهمانی رسمی شناخته شده‌اند. اگر پاشنه‌های بلند و باریک شما را آزار می‌دهند  یک انتخاب شیک با پاشنه‌ کوتاه‌تر و پهن‌تر داشته باشید.

در هر صورت این را به یاد داشته باشید به هیچ عنوان استفاده از کفش پاشنه بلند برای مدت طولانی توصیه نمی شود.

و البته کمی سنت‌شکنی کنید و رنگ خاص بپوشید، فکر نمی‌کنید کفش‌های مجلسی مشکی دیگر تکراری شده‌اند؟

کفش چرمی ساده‌

بهتر است برای کفش‌های رسمی و مناسب فضای کار، یک انتخاب محافظه‌کارانه داشته باشید. به رنگ، پاشنه و مدل دوخت کفش‌های رسمی خود بیشتر دقت کنید. ممکن است کفش پاشنه‌بلند شما را کشیده، خوش‌فرم و خوش‌اندام نشان دهد، اما نباید در یک روز کاری که حجم فعالیت‌های شما زیاد است، با انتخاب چنین کفشی به ستون فقرات خود آسیب بزنید. اگر هم از کفش‌های تکراری تیره‌رنگ خسته شده‌اید، کفش های تخت با رنگ های متالیک اگر بیشتر از کفش مشکی رسمی نباشند، کمتر هم نیستند.


نیم‌بوت چرمی


اگر نیم بوت مناسب برای خود پیدا کردید، به خرید یک جفت اکتفا نکنید! معمولاً نیم بوتی که راحتی کفی آن با زیبایی پاشنه، رنگ، ساق و جنس رویه‌ خوب همراه باشد، به راحتی پیدا نمی‌شود.

*با اقتباس از گزارش مجله خواندنی ها

Latest Headlines
Most Visited

Comments

You can be the first one who place comment on this page.
5 کفش چرمی که داشتن آنها به خانم ها توصیه می شود
* Information Required
* Name:
* E-mail:
Website
Country: USA (Your IP: 54.224.216.155)
* Comments :
(maximum 500 characters)
BoldItalicUnderlineEmoticon Smilies
Security Code  * 
Please enter the text shown in the image.
Security Code

إذا كنت بحاجة إلى أي نصيحة أو أسئلة، يرجى الاتصال زملائنا

اتصل بنا +9821-46079057 , 46079162 , 46079064