News

زرگر:

نوع حضور امسال کفش ملی در امپکس بی نظیر بود


رییس هیات مدیره شرکت ایرانا گفت: نوع حضور کفش ملی در نمایشگاه امپکس چهارم در مقایسه با سه دوره قبل بی نظیر بود.

حمید  زرگر، رییس هیات مدیره شرکت ایرانا در گفتگو با روابط عمومی و امور بین الملل گروه صنعتی ملی با بیان اینکه سطح نمایشگاه امپکس4 از دوره های گذشته به لحاظ تنوع محصولات بالاتر بود، گفت: هم کیفیت و هم نوع محصولاتی که امسال در معرض دید عموم گذاشته شد نسبت به سالهای قبل بهتر بود و هم می توان گفت تعداد تولید کننده ها در حد مطلوبی قرار داشت.


وی در ادامه خاطرنشان کرد: تنها غرفه ماشین آلات سنگین از نظر تعداد در مقایسه با دوره های قبل کمتر بود اما در باقی موارد همه چیز با استاندارد بالاتری برگزار شد.

امسال کفش ملی ممتاز بود

زرگر با بیان اینکه کفش ملی در امپکس 4 بسیار قدرتمند حاضر شد، گفت: امسال چه از نظر نوع طراحی غرفه، چه از نظر نوع معرفی محصولات، چه به لحاظ حضور و پاسخگویی مدیران مجموعه و چه در بعد اطلاع رسانی، غرفه کفش ملی ممتاز بود.

این فعال صنعت کفش در ادامه گفت: نحوه شرکت قدرتمند کفش ملی در سالهای اخیر بی سابقه بوده است؛ اخبار خوبی هم که از این مجموعه به گوش می رسد باعث شده که تغییرات به چشم همه بیاید.


وی با اشاره به اینکه روز گذشته در جمع فروشندگان و تولید کنندگان کفش بوده است، گفت: از نزدیک شاهد بودم در خیابان سعدی که فضای غالب با صنف ماست، نگاه ها به کفش ملی کاملا تغییر کرده و مثبت بود.
زرگر در این باره توضیح داد: در چند سال اخیر تامین کننده ها حس وجود تزلزل در کفش ملی را داشتند اما امسال آن فضای یاس به امید تبدیل شده است.

رییس هیات مدیره ایرانا تاکید کرد: بی شک این نوع استقبال در حد نام و افتخار کفش ملی است.

Latest Headlines

Comments

You can be the first one who place comment on this page.
نوع حضور امسال کفش ملی در امپکس بی نظیر بود
* Information Required
* Name:
* E-mail:
Website
Country: USA (Your IP: 54.166.141.12)
* Comments :
(maximum 500 characters)
BoldItalicUnderlineEmoticon Smilies
Security Code  * 
Please enter the text shown in the image.
Security Code

إذا كنت بحاجة إلى أي نصيحة أو أسئلة، يرجى الاتصال زملائنا

اتصل بنا +9821-46079057 , 46079162 , 46079064