News

محرابی:

کفش ملی سطح تولید کننده ها را ارتقا می‌دهد


 

 

مدیرکل دفتر نساجی و پوشاک وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: کفش ملی به عنوان یک توزیع کننده قدرتمند می تواند تولیدات سایر تولید کننده های ایرانی را نیز ارتقا دهد.

افسانه محرابی، مدیرکل دفتر نساجی و پوشاک وزارت صنعت،معدن و تجارت در گفتگو با روابط عمومی و امور بین الملل گروه صنعتی ملی تاکید کرد: صد در صد برند کفش ملی از دیرباز ذهنیت بسیار خوبی در ذهن ما ایجاد کرده است.
 
وی با بیان اینکه هم اکنون نیز کفش ملی جایگاه خوب خود را دارد گفت: با پتانسیل های موجود جا دارد کفش ملی  بسیار موفق تر نیز باشد.
 
وی با اشاره به اینکه امروز کفش ملی تواند تولیدات تولید کننده های داخلی را ارتقا دهد، گفت: به آینده کفش ملی بسیار خوشبین هستم و خوشحالم که این برند همچنان با قدرت فعالیت خود را ادامه می دهد. 
 
مسیر فعلی کفش ملی این برند را ماندگار می کند
 
محرابی با استقبال از برنامه های کنونی گروه صنعتی ملی گفت: مسیری که اکنون کفش ملی در پیش گرفته است این برند  را ماندگار خواهد کرد و نوید بخش موفقیت های بیشتری در این مجموعه خواهد بود.
 
نام کفش ملی مرا به یاد نماهنگ تبلیغاتی اش می اندازد
 
وی در بیان خاطره ای از کفش ملی گفت:  بچه که بودم به تبلیغات تلویزیونی  کفش ملی بسیار علاقه داشتم و هنوز هم  تا نام کفش ملی را می شنوم نماهنگ تبلیغاتی این برند به ذهنم متبادر می شود.
 
کفش ملی سایر صنایع را نیز زیر چتر خود بگیرد
 
محرابی گفت: کفش ملی همیشه به عنوان یک کفش خوب در ذهن ما حک شده است، خوشحالم که تلاش خوب و پی گیرانه ای با تیم مدیریتی فعلی آن وجود دارد. این برند نه تنها در صنعت کفش که حتی می تواند تحت عنوان ملی محصولات سایر صنایع را نیز زیر چتر خود بگیرد.
 
با تغییرات به وجود آمده دوباره مشتری پروپاقرص کفش ملی خواهم شد
 
محرابی با بیان اینکه آخرین بار دوران راهنمایی از فروشگاه کفش ملی خرید کردم، گفت: با تحولات ایجاد شده این قول را می دهم که به یاری خدا دوباره مشتری پرو پا قرص کفش ملی خواهم شد و حتما در فروشگاه های آن حضور خواهم یافت.
 

Latest Headlines

Comments

You can be the first one who place comment on this page.
کفش ملی سطح تولید کننده ها را ارتقا می‌دهد
* Information Required
* Name:
* E-mail:
Website
Country: USA (Your IP: 54.80.7.173)
* Comments :
(maximum 500 characters)
BoldItalicUnderlineEmoticon Smilies
Security Code  * 
Please enter the text shown in the image.
Security Code

إذا كنت بحاجة إلى أي نصيحة أو أسئلة، يرجى الاتصال زملائنا

اتصل بنا +9821-46079057 , 46079162 , 46079064