News

شالباف خبر داد:

احیای کفش ملی با ساماندهی ۱۶۰ تولید کننده ایرانی


مدیرعامل گروه صنعتی کفش ملی از ساماندهی ۱۶۰ تولید کننده داخلی برای احیای مجدد این برند ملی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل گروه صنعتی ملی، علی شالباف در گفتگو با خبرگزاری صداوسیما ضمن ابراز تاسف از حضور کمرنگ برند کفش ملی در صنعت کفش کشور طی سال‌های گذشته گفت: هم اکنون بیش از ۱۶۰ تولید کننده داخلی تولیدات خود را در زنجیره تولید و فروش کفش ملی عرضه می‌کنند و امسال بیش از ۵ میلیون جفت کفش تولید داخلی از این طریق عرضه خواهد شد.


وی با اشاره به بازار ۲۰۰ میلیونی کفش کشور افزود: متاسفانه هم اکنون بخش قابل توجهی از این بازار در اختیار تولیدکنندگان خارجی است و گروه صنعتی کفش ملی قصد دارد با رویکرد تولید غیرمتمرکز محصولات سایر تولیدکنندگان را با نام و نشان تجاری کفش ملی در فروشگاه‌های خود عرضه کند.

کیفیت بالا و قیمت رقابتی  پیش شرط همکاری با گروه صنعتی کفش ملی


وی کیفیت بالا و قیمت مناسب و رقابتی را پیش شرط همکاری گروه صنعتی کفش ملی با سایرتولید کنندگان این صنعت عنوان کرد و افزود: محصولات تولیدی در شرکت‌های طرف قرارداد با نام و نشان کفش ملی در زنجیر فروشگاهی کفش ملی مشتمل بر ۲۵۰ فروشگاه در سراسرکشور عرضه می‌شود.


شالباف با بیان اینکه تولیدات ملی مستلزم تجهیز تولید به فناوری‌های روز دنیاست گفت:کفش ملی برای ورود تکنولوژی روز تولید کفش، از تولیدکنندگان داخلی حمایت می‌کند.

احیای دوخط تولیدی در گروه صنعتی ملی


مدیرعامل گروه صنعتی کفش ملی از احیای دوخط تولیدی در این گروه با مساعدت صندوق بازنشستگی کشوری در سال آینده خبر داد و افزود: با ورود دانش فنی و تکنولوژی جدید، کفش ملی براساس نیاز جامعه و ذائقه مردم تولید و عرضه خواهد شد.


شالباف دلیل اصلی اتخاذ سیاست تامین نیاز بصورت تولید غیرمتمرکز را صفر شدن تولید در گروه صنعتی کفش ملی عنوان و از اینکه این واحد صنعتی کشور چندین سال غیرفعال شده است ابراز تاسف کرد.


وی آشتی مردم با تولیدات کفش ملی را رویکرد کوتاه مدت این گروه صنعتی عنوان و ابراز امیدواری کرد: با اعمال تغییرات پیش بینی شده در نحوه عرضه محصولات کفش ملی بزودی شاهد آشتی ملی با کفش ملی خواهیم بود.

تولید متناسب با نیاز سالمندان و بازنشستگان در کفش ملی


وی با بیان اینکه گروه صنعتی کفش ملی از مجموعه واحد‌های تولیدی صندوق بازنشستگی کشوری است بر عزم جدی مسئولان این صندوق برای سودآور کردن این مجموعه اشاره کرد و گفت: تولید کفش متناسب با نیاز سالمندان و بازنشستگان یکی از برنامه‌های در دست اجرای کفش ملی است.


شالباف با بیان اینکه در سال‌های پیشین تولیدات کفش ملی برای بسیاری از کشور‌های اروپای شرقی صادر می‌شده است ابراز امیدواری کرد: بزودی براساس برنامه‌هایی که دراین خصوص اجرا می‌شود کفش ملی بتواند سهم قابل توجهی از بازار خارج را به دست آورد.

Latest Headlines

Comments

You can be the first one who place comment on this page.
احیای کفش ملی با ساماندهی ۱۶۰ تولید کننده ایرانی
* Information Required
* Name:
* E-mail:
Website
Country: USA (Your IP: 54.224.216.155)
* Comments :
(maximum 500 characters)
BoldItalicUnderlineEmoticon Smilies
Security Code  * 
Please enter the text shown in the image.
Security Code

إذا كنت بحاجة إلى أي نصيحة أو أسئلة، يرجى الاتصال زملائنا

اتصل بنا +9821-46079057 , 46079162 , 46079064