News

رامین پرچمی:

خاطرات کودکیم با شعر تبلیغاتی کفش ملی گره خورده


 

 رامین پرچمی، بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با روابط عمومی و امور بین الملل گروه صنعتی ملی با بیان اینکه تحریم های اقتصادی به بسیاری از صنایع ما ضربه زد، گفت: بخشی از مشکلاتی هم که در این سال ها برای نشان تجاری کفش ملی به وجود آمده است ناشی از این عوامل بیرونی بوده که امیدواریم با کم رنگ تر شدن تاثیر تحریم ها راه بازگشت کفش ملی به روزهای اوج خود هموار شود.

 

کفش ملی نیاز به نگاه جهانی دارد

 پرچمی با بیان اینکه اکنون در فضای رقابتی سالم کفش ملی مجال رشد و پویایی خواهد داشت، گفت: با استفاده از فناوری و ایده های روز دنیا می توان محصولات مطابق مد و استاندارد جهانی را به بازار عرضه کرد و دوباره این نشان تجاری محبوب را احیا نمود.

 

نقش فیل کفش ملی در ذهنم حک شده است

 بازیگر سینما و تلویزیون گفت: از خاطرات خوب کودکی ام، نقش فیل کفش ملی است که در ذهنم حک شده و آنقدر حضور کفش ملی در نگاهم پررنگ بود که تصور می کردم سر همه چهار راه های شهر حتما باید یک فروشگاه کفش ملی باشد.

 وی همچنین با بیان اینکه شعر تبلیغاتی کفش ملی را هرگز فراموش نمی کنم، گفت: خاطرات کودکی ام با شعر تبلیغاتی کفش ملی که در آن سالها از رادیو و تلویزیون پخش می شد، گره خورده است، مطلع این ترانه که می گفت "ما میریم به مدرسه با الفانتن شوهه" هنوز هم برایم جذاب و نوستالژیک است.

Latest Headlines

Comments

You can be the first one who place comment on this page.
خاطرات کودکیم با شعر تبلیغاتی کفش ملی گره خورده
* Information Required
* Name:
* E-mail:
Website
Country: USA (Your IP: 54.166.141.12)
* Comments :
(maximum 500 characters)
BoldItalicUnderlineEmoticon Smilies
Security Code  * 
Please enter the text shown in the image.
Security Code

إذا كنت بحاجة إلى أي نصيحة أو أسئلة، يرجى الاتصال زملائنا

اتصل بنا +9821-46079057 , 46079162 , 46079064