News

بخت آور:

طبقه بندی مشاغل تا نوروز نهایی می شود


 

 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل گروه صنعتی ملی، علی بخت آور، معاون راهبردی و توسعه منابع گروه صنعتی ملی در نشست عارضه یابی فروش شرکت کفش ملی با اشاره به اینکه واکاوی مسائل و مشکلات موجود در شرکت برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است گفت: برای اینکه نقاط ضعف و قوت خود را بشناسیم اقدام به جمع آوری اطلاعات از فروشگاه هایمان  کردیم و نتیجه آن را بدون هیچ فیلتری در معرض دید خانواده کفش ملی قرار دادیم.

 

وی با اشاره به نظرسنجی صورت گرفته از فروشندگان کفش ملی گفت:  دادن انگیزه بیشتربه پرسنل برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است و یکی از مهمترین برنامه هایی که دراین راستا در دستور کار قرار گرفته است اجرای طرح طبقه بندی مشاغل خواهد بود که در یک بازه 4 ماهه اجرایی شده و در نهایت تا شب عید به مرحله اجرا می رسد.

 

وی در این باره توضیح داد: هر چند در گذشته نیز در این باره تلاش هایی صورت گرفت اما برای اولین باراست که یک کارگروه به طور مستمر و جدی روی این موضوع تمرکز کرده و تیم کارشناسی و نماینده کارکنان برای بررسی و به ثمر رساندن آن فعالیت می کند.

 

اشکوری: پاداش ها و پورسانت ها در تقویت روحیه فروشندگان تاثیر بسزایی دارند

 

امیر اشکوری، سرپرست شرکت کفش ملی نیزدر این جلسه با تایید کلی نتایج اطلاعات جمع آوری شده از فروشگاه ها گفت: در مجموع این نظرسنجی نشان می دهد که  پاداش ها و ارائه پورسانت فروش رابطه مستقیمی با افزایش کارایی فروشندگان دارد.

وی در ادامه گفت: با اجرایی شدن طرح طبقه بندی مشاغل به ویژه فروشندگان قدیمی و با سابقه ما از انگیزه بالاتری برای فروش برخوردار خواهند شد.

 

رییس هیات مدیره کفش ملی: مردم با انگیزه خرید به فروشگاه های ما می آیند


 

محمد کارگر، رییس هیات مدیره کفش ملی هم  با بیان اینکه در فروشگاه های ما بر خلاف بسیاری از فروشگاه های کفش، مشتری بدون هدف وارد نمی شود  گفت:  اکثر کسانی که به ما مراجعه می کنند به صورت هدف دار و برای خرید می آیند.

وی در ادامه تاکید کرد: این موضوع مسئولیت ما را چند برابر می کند و ریسک از دست دادن مشتری را هم بالاتر می برد، اگر مشتری ای دست خالی از فروشگاه کفش ملی بیرون رفت یعنی ما نتوانسته ایم رضایت و نظر او را جلب کنیم و گرنه انگیزه خرید در مراجعه کنندگان به کفش ملی بسیار بالاتر از میانگین بهترین فروشگاه هاست.

گفتنی است در این جلسه جمعی از مدیران گروه صنعتی ملی، معاونین و همچنین اعضای هیات مدیره شرکت کفش ملی نیز حضور داشتند.

Latest Headlines

Comments

You can be the first one who place comment on this page.
طبقه بندی مشاغل تا نوروز نهایی می شود
* Information Required
* Name:
* E-mail:
Website
Country: USA (Your IP: 54.166.141.12)
* Comments :
(maximum 500 characters)
BoldItalicUnderlineEmoticon Smilies
Security Code  * 
Please enter the text shown in the image.
Security Code

إذا كنت بحاجة إلى أي نصيحة أو أسئلة، يرجى الاتصال زملائنا

اتصل بنا +9821-46079057 , 46079162 , 46079064