News

شالباف خبر داد:

تسهیلات ویژه کفش ملی برای بازنشستگان


 

 

 

مدیرعامل گروه صنعتی ملی گفت: با ورود محصولات جدید و باکیفیت به چرخه توزیع، شرایط ارایه کفش مرغوب به مدیران و کارکنان تمامی شرکت های زیرمجموعه صندوق بازنشستگی کشوری و همچنین ارائه تسهیلات ویژه برای عرضه کفش به بازنشستگان محترم در سراسر کشور مهیا شده و در حال مذاکره و بررسی برای تعریف سازو کار آن هستیم.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل گروه صنعتی ملی، علی شالباف در نشست شورای مدیران و معاونین گروه صنعتی ملی ضمن عرض تسلیت به مناسب ایام سوگواری سید الشهدا (ع) و همچنین گرامیداشت هفته دفاع مقدس با تاکید بر اینکه طرح مسایل مختلف در مجموعه باید منجر به ارایه راهکار شود، گفت: دیگر در گروه صنعتی ملی، مرحله آسیب شناسی و عارضه یابی را پشت سر گذاشته ایم اکنون که بسیاری از مشکلات را می دانیم به جای تکرار مکرارت باید بر ارایه راه حل ها تمرکز کنیم.

وی با اشاره به اینکه کفش ملی در پرداخت مطالباتش به تامین کننده ها از عرف بازار جلوتر است، گفت: با این وجود پیشنهاد می کنم کارگروهی برای تعیین نحوه و سازوکار پرداخت ها تشکیل شود تا در زمینه عقد قرارداد و چگونگی پرداخت ها انسجام بیشتری به وجود آید.

ایستادن به احترام مشتری، قانون کفش ملی است


مدیرعامل گروه صنعتی ملی با تاکید بر لزوم ارایه آموزش های جامع به فروشندگان برای رعایت تمامی استانداردها در ظاهر و برخورد با مشتری، گفت: از زمان بنیان گذاری این مجموعه، احترام به مشتری الویت داشته و قانون کفش ملی این است که باید به احترام مشتری ایستاد.


وی در این باره توضیح داد: هر چقدر که ما تلاش کنیم و برنامه ریزی دقیق و تامین محصول مناسبی داشته باشیم اما اگر فروشندگان ما به عنوان نیروهای صف، برخورد مناسبی نداشته باشند هیچ نتیجه ای حاصل نخواهد شد، به همین دلیل جلسات آموزشی مستمری برای فروشتدگان در نظر گرفته شده است.


مدیرعامل گروه صنعتی ملی با اشاره به تامین چندین هزار جفت کفش برای شرکت های عظیم صنعتی نظیر ایران خودرو، مدیران خودرو و مپنا از سوی کفش ملی گفت: در فروش هایی از این دست نیز ظرفیت ما بسیار زیاد است و هم اکنون با ورود محصولات جدید و با کیفیت به چرخه توزیع، آمادگی ارایه کفش مرغوب به مدیران مجموعه هایی چون صندوق بازنشستگی و همچنین ارائه تسهیلات ویژه به بازنشستگان محترم سراسر کشورفراهم شده و در حال مذاکره و بررسی برای تعریف سازو کار آن هستیم.


گفتنی است در این نشست مدیران و معاونین گروه صنعتی ملی با توجه به دستور جلسه به ارایه گزارش درباره نحوه عملکرد خود بر اساس تکالیف و برنامه های مشخص شده در مجموعه پرداختند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Latest Headlines

Comments

You can be the first one who place comment on this page.
تسهیلات ویژه کفش ملی برای بازنشستگان
* Information Required
* Name:
* E-mail:
Website
Country: USA (Your IP: 54.166.141.12)
* Comments :
(maximum 500 characters)
BoldItalicUnderlineEmoticon Smilies
Security Code  * 
Please enter the text shown in the image.
Security Code

إذا كنت بحاجة إلى أي نصيحة أو أسئلة، يرجى الاتصال زملائنا

اتصل بنا +9821-46079057 , 46079162 , 46079064