News

نایب رییس هیات مدیره کفش ملی:

سیستم جای فرد را در کفش ملی گرفته است


 

موثقی گفت: در دوران مدیریت جدید کفش ملی، نظرات و سلایق فردی در گروه صنعتی ملی جای خود را به یک سیستم جامع مدیریتی داده است.

علیرضا موثقی، نایب رییس هیات مدیره شرکت کفش ملی در گفتگو با روابط عمومی و امور بین الملل گروه صنعتی ملی با بیان اینکه اتفاقات خوبی در گروه صنعتی ملی رخ داده است، گفت: برند 60 ساله کفش ملی در سالهای اخیر به دلیل مدیریت ناصحیح و رفتارهای غیرکارشناسانه آسیب های جدی دیده بود و نیاز به یک برنامه احیا داشت.
مشاور مدیرعامل و مدیر پیگیری های ویژه گروه صنعتی ملی، بدهی های کلان و عرضه غیر کارشناسانه برخی محصولات را باعث مخدوش شدن نشان تجاری کفش ملی دانست و گفت: خوشبختانه امروز دوباره شاهد تغییر و تحولات مثبتی در این مجموعه هستیم و بسیاری از دوستداران این برند و دلسوزان تولید ملی به بازگشت باشکوه کفش ملی امیدوار شده اند.

قطار کفش ملی در ریل صحیح قرار گرفت
وی با اشاره به نقش مدیریت بر روند بازسازی برند کفش ملی گفت: قطعا این اتفاقات محقق نمی شد مگر با حضور مدبرانه مهندس شالباف در راس این مجموعه که با پیشینه 60 ساله به صورت موروثی در صنعت کفش، شناخت جامعی از بازار و اقتضائات آن دارد و خوشبختانه قطار کفش ملی را در ریل صحیح قرار داده است.

نائب رییس هیات مدیره شرکت کفش ملی همچنین تاکید کرد: به تایید کارشناسان حوزه تجارت در بسیاری از مواقع بازسازی برندی که چهره آن مخدوش شده بسیار سخت تر از معرفی برندی جدید است؛ بی شک اگر قرار باشد کفش ملی دوباره به شکوفایی برسد این میسر نخواهد بود مگر با تداوم برنامه های مدونی که برای 4 سال آینده از سوی تیم مدیریتی جدید تنظیم شده است، هرچند این برنامه ها ممکن است در کوتاه مدت هزینه هایی نیز داشته باشد و همانند جراحی با درد و خونریزی همراه باشد اما قطعا نتایج مثبت آن در دراز مدت بسیار بیشتر و ماندگار خواهد بود.

شفافیت چاره مشکلات کفش ملی است
موثقی با یادآوری اینکه در سالهای گذشته کفش ملی با مشکلات عدیده ای دست به گریبان بوده است، گفت: یکی از موضوعاتی که تا کنون مانع شفافیت درگردش مالی و عملکرد اداری کفش ملی شده، نبود سیستم یکپارچه اطلاعاتی در این مجموعه است، به گونه ای که گاه آمار و ارقام انبارها، فروشگاه ها و شرکت، متناقض بوده و ضروری می نمود برای یک بار هم که شده کسی بی پرده درباره این مشکلات صحبت کند و تیم مدیریتی جدید با راه اندازی ERP گامی بزرگ برای حل این گونه مشکلات برخواهد داشت.

در کفش ملی تخصص جای سیاسی کاری را گرفت
مدیر اسبق روابط عمومی و ارتباطات گروه صنعتی ملی با بیان اینکه امروز تنها کار و کار و کار است که در این مجموعه اهمیت دارد گفت: کفش ملی در گذشته از سیاسی کاری و جناح بندی آسیب های فراوان دیده اما اکنون افراد، بدون در نظر گرفتن گرایش های سیاسی و رابطه، صرفا با تاکید و توجه به تخصص و شایستگی، همگی در خدمت بازسازی نشان تجاری کفش ملی قرار گرفته اند.
موثقی همچنین با اشاره به آفت فرد محوری در برخی زیرمجموعه های دولت گفت: خوشبختانه امروز سیستم جایگزین فرد در کفش ملی شده است و در دوران جدید به جای اینکه نظرات و سلایق فردی در گروه صنعتی ملی تاثیرگذار باشد، یک سیستم جامع مدیریتی حاکم است.

 


مشاور مدیرعامل و مدیر پیگیری های ویژه گروه صنعتی ملی با تاکید بر اهمیت روابط عمومی و بهره گیری از ابزار رسانه در بازسازی برند گفت: با تجربه سال ها فعالیت در حوزه روابط عمومی به جرات می توانم بگویم اگر در مجموعه ای کار انجام شود اما افکار عمومی از آن مطلع نباشند تاثیر فعالیت های صورت گرفته کم رنگ خواهد بود، از مهمترین تحولات مثبت در گروه صنعتی ملی انتخاب مدیر و تیم قوی در واحد روابط عمومی این مجموعه است که ارتباط تنگاتنگی با رسانه ها و سایر ذینفعان برقرار کرده و حتی توانسته در میان شرکت های تابعه و نام آشنای هلدینگ بالاسری ما یعنی آتیه صبا به عنوان روابط عمومی برتر شناخته شود.

 

 

Latest Headlines

Comments

You can be the first one who place comment on this page.
سیستم جای فرد را در کفش ملی گرفته است
* Information Required
* Name:
* E-mail:
Website
Country: USA (Your IP: 54.166.141.12)
* Comments :
(maximum 500 characters)
BoldItalicUnderlineEmoticon Smilies
Security Code  * 
Please enter the text shown in the image.
Security Code

إذا كنت بحاجة إلى أي نصيحة أو أسئلة، يرجى الاتصال زملائنا

اتصل بنا +9821-46079057 , 46079162 , 46079064