News

آذروش:

نقش مهم روابط عمومی ها ارتقاء برندهای زیرمجموعه آتیه صبا است


 

 

مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا گفت: نقش مهمی که روابط عمومی های ما باید داشته باشند ارتقاء برندهای زیرمجموعه در سطح کشور و حتی سطح جهانی است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل گروه صنعتی ملی، ولی آذروش، مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا در نشست مدیران روابط عمومی شرکت های زیرمجموعه با بیان اینکه همه برندهایی زیر نظر آتیه صبا را باید جدی بگیریم تاکید کرد: روابط عمومی  یک وظیفه بسیار مهم و حیاتی دارد و باید  در این راستا برنامه ریزی و جهت گیری و سیاست گذاری مدون داشته باشد، چرا که اگر خدایی نکرده برندهای ما فراموش شوند همه آتیه صبا دچار خسران خواهد شد.

 
سفر مسکو برای کفش ملی دستاوردهای خوبی داشت


نائب رییس هیئت مدیره آتیه صبا با اشاره به اینکه نقش مهم روابط عمومی ها ارتقاء برندهایمان در سطح کشور و حتی سطح جهانی است، گفت: اخیرا در نمایشگاهی در مسکو حضور داشتم  ومشاهده کردم برندی که سالهای سال مورد توجه و احترام کشورهای مختلف بوده است و با  بیش از 40 فروشگاه در کشور روسیه  ارائه خدمات می کرده  متاسفانه به مرور زمان به دلیل نبود پی گیری ها از جایگاه خود در بازار های جهانی و کشورهایی که محصولات ما را در الویت خرید خود قرار می دادند فاصله گرفته است؛برای جبران این اتفاقات روابط عمومی ها ارتقاء برندهای معتبر را باید مورد توجه جدی قرار دهند.

وی در ادامه گفت: خوشبختانه حضور کفش ملی در نمایشگاه MOSshoe کشور روسیه مسیرمناسبی برای بازگشت این برند مهم به بازارهای پیشین خود بود.

روابط عمومی چشم و چراغ مجموعه است


آذروش با تاکید بر لزوم توجه به ارتباط با شرکای اجتماعی گفت: باید مشتری محوری را در کنار اخلاق مداری در برنامه هایمان قرار دهیم، ارتقاء ارتباط با شرکای اجتماعی و ارتباط با مسئولین استان ها و شهرستان ها هم باید در الویت باشد چرا که بسیاری از مسائل و مشکلات ما در ارتباط با شرکت ها با یک ارتباط مناسب با شرکای اجتماعی به راحتی حل خواهد شد و این ارتقاء روابط را می توان به بحث های ارتباطات با مسئولین دولتی و غیر دولتی نیز بسط داد.

مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا گفت: گلایه مندی مشتریان، عدم ارتباط با آنها و وقت ندادن ها و پی گیری نکردن ها هم متاسفانه جزء مشکلاتی است که امروز گاه با آن دست به گریبان هستیم و به اعتقاد بنده نقش مهم روابط عمومی در حل آنها باید مورد توجه قرار گیرد، در واقع می توان گفت روابط عمومی چشم و چراغ مجموعه است.

توجه و کنترل فضای رسانه ای را باید جدی گرفت

آذروش با بیان اینکه توجه و کنترل فضای رسانه ای را هم باید جدی گرفت، گفت:  هماهنگی با رسانه ها، کنترل فضای رسانه ای و مدیریت و حضور در آن و در اختیار داشتن جو رسانه، به روز کردن سایت ها و داشتن ارتباط تنگاتنگ با خبرگزاری ها و رسانه ها، اصلی ترین کار روابط عمومی است.

وی در توصیه به مدیران روابط عمومی تاکید کرد: این بسیار اهمیت دارد که  از همان اول صبح که وارد محل کار خود می شوید ببنید با چند رسانه ارتباط دارید و چه کارهایی را انجام داده اید، با این کار می تواینم برند و مجموعه خود را ارتقاء دهیم، برعکس آن هم کاملا شدنی است یعنی با بی توجهی به فضای رسانه می توان به همان اندازه به مجموعه ضربه وارد کرد.

Latest Headlines

Comments

You can be the first one who place comment on this page.
نقش مهم روابط عمومی ها ارتقاء برندهای زیرمجموعه آتیه ...
* Information Required
* Name:
* E-mail:
Website
Country: USA (Your IP: 54.166.141.12)
* Comments :
(maximum 500 characters)
BoldItalicUnderlineEmoticon Smilies
Security Code  * 
Please enter the text shown in the image.
Security Code

إذا كنت بحاجة إلى أي نصيحة أو أسئلة، يرجى الاتصال زملائنا

اتصل بنا +9821-46079057 , 46079162 , 46079064