News

بیوک میرزایی:

هنرمندان باید از برندهای ایرانی حمایت کنند


 

 


گوینده رادیو و بازیگر سینما و تلویزیون گفت: هنرمندان برای شکوفایی اقتصاد کشور از برندهای ایرانی حمایت کنند.

بیوک میرزایی، گوینده رادیو و بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با روابط عمومی و اموربین الملل گروه صنعتی ملی، با بیان اینکه اگر جنس ایرانی مرغوب باشد، قطعا مردم به سراغ نمونه های خارجی مشابه نمی روند تاکید کرد: جنس ایرانی به توجه و جلب اعتماد نیاز دارد، اکنون در زمانی هستیم که حتی به محتوای سبد غذایی خودمان نمی توانیم اعتماد کنیم، وقتی می گویند مرغ ها هورمونی است، میوه ها رنگ شده اند، سبزی ها از پساب فاضلاب آبیاری می شوند و چربی لبنیات از پالم است، دیگر چه انتظاری می توان از سایر محصولات موجود در بازار که تاثیرگذاری آنها بر روی سلامت کمتر مشهود است، داشت.

باید اعتماد را به مردم برگردانیم
گوینده رادیو با بیان اینکه اگر احساس اعتماد به مردم باز گردد بسیاری از موانع بر سر راه تولید به راحتی برداشته خواهد شد، گفت: متاسفانه برخی سوداگری ها و منفت طلبی های مقطعی دید مردم نسبت به محصول داخلی را تحت تاثیر قرار داده است، در صورتی که مثلا در بازار کفش، عمده کفش های خارجی موجود در بازار هم از نوع مرغوب و قابل اطمینان نیستتد و در واقع این بازار در اختیار جنس های بی کیفیت چینی قرار گرفته است.

برندهای قدیمی هنوز هم مورد علاقه مردم هستند
میرزایی با اشاره به اینکه تا دهه های قبل استفاده از محصولات خارجی در میان مردم چندان مرسوم نبود، گفت: هنوز هم مردم به برندهای قدیمی علاقه دارند و وقتی پای حرفشان بنشینی مثلا می گویند کفش ملی چیز دیگری بود یا تکیه کلامشان این است که هیچ یخچالی مثل جنرال استیل های قدیم کار نمی کند. آن زمان مردم به محصولات وطنی اعتماد داشتند و امروز هم باید این اعتماد به آنها بازگردد. همه به دنبال کیفیت، دوام و زیبایی هستند و اگر محصولی این سه ویژگی را توام داشته باشد و در عین حال از قیمت معقول تری نیز برخوردار باشد حتما از آن استقبال می شود.

افراد غیر متخصص جایگاه برندهای داخلی را متزلزل کردند
وی با تاکید بر اینکه حمایت نکردن از برندهای ملی از سوی مسوولین پیشین جایگاه آنان را متزلزل کرد، گفت: وقتی کار را به افراد غیر متخصص سپردند، نتیجه اش پیاده کردن روش های مدیریتی ناصواب و استفاده از محصولات با کیفیت کمتر در تولیدات بود که باعث فاصله گرفتن این محصولات از استانداردهای مورد انتظار مردم شد و به جایگاه این نشان های تجاری لطمه وارد کرد.

حمایت هنرمندان در ترغیب مردم به استفاده از برندهای داخلی تاثیرگذار است
بازیگر رادیو و تلویزیون با اشاره به اینکه نمی توان دست روی دست گذاشت تا یکی یکی برندهای ملی از بین بروند گفت: تلاش هنرمندان در ترغیب مردم به استفاده از برندهای داخلی بسیارتاثیرگذار است، رسانه ها و چهره ها باید مرتب از مردم بخواهند که محصول ایرانی را در اولویت مصرف قرار دهند اما در مقابل اگر مسوولان بالا دستی برای تولید داخلی برنامه نداشته باشند هیچ کدام از فعالیت های تبلیغاتی به ثمر نخواهد نشست.

همیشه از چهار راه سیروس کفش ملی می خریدم
بیوک میرزایی با بیان اینکه علاقمند به استفاده از کالای ایرانی است گفت: کفش ملی برای خود کیا و بیایی داشت، عیدها و مدرسه ها همیشه از چهار راه سیروس تهران کفش ملی می خریدیم، در واقع به هیچ عنوان نیازی به استفاده از محصولات خارجی را در خود احساس نمی کردیم، امروز هم اگر از کفش ملی و سایر محصولات ایرانی پشتیبانی شود باز هم روزهای اوج این نشان تجاری را شاهد خواهیم بود.

Latest Headlines

Comments

You can be the first one who place comment on this page.
هنرمندان باید از برندهای ایرانی حمایت کنند
* Information Required
* Name:
* E-mail:
Website
Country: USA (Your IP: 54.166.141.12)
* Comments :
(maximum 500 characters)
BoldItalicUnderlineEmoticon Smilies
Security Code  * 
Please enter the text shown in the image.
Security Code

إذا كنت بحاجة إلى أي نصيحة أو أسئلة، يرجى الاتصال زملائنا

اتصل بنا +9821-46079057 , 46079162 , 46079064