News

کفش ملی به مسکو رسید


 


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل گروه صنعتی ملی، در نخستین روز از نمایشگاه MOS shoes غرفه کفش ملی توسط ولی آذروش، مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا، محمدرضا مس فروش رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان تهران و فرهاد پرند، رایزن اقتصادی جمهوری اسلامی در فدراسیون روسیه افتتاح شد.

در غرفه کفش ملی جدیدترین محصولات زنانه، مردانه، ایمنی و پوتین نظامی 14 تا 17 شهریور ماه در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می گیرد.

گفتنی است نمایشگاه کفش مسکو  بهترین نمایشگاه بین المللی روسیه است و در سراسر اروپای شرقی نمایشگاهی بزرگ و شناخته شده است. نمایشگاه کفش مسکو با 18 سال سابقه را می توان یکی از بزرگترین رخدادها در زمینه صنعت کفش و سیر تحول آن دانست. با برگزاری 65 نمایشگاه در 18 سال این نمایشگاه بی نظیر است. نمایشگاه کفش مسکو با آگاهی از منافع سازمان های گوناگون در صنعت کفش و جوانب بازار روز دنیا، پیوسته سیر تکامل خود را می پیماید. از دلایلی که باعث می شود تا این رویداد، نمایشگاهی جذاب و منحصر به فرد به شمار آید می توان به برگزاری آن در بهترین سالن نمایشگاهی در روسیه، سرویس رفت و آمد درجه یک، مراکز خدمات تعلیم دیده برای ارائه خدمات مطلوب به بازدیدکنندگان و غرفه داران اشاره کرد.

از آنجایی که در گذشته روسیه اصلی ترین مشتری محصولات کفش ملی بوده است، می توان این حضور نمایشگاهی را گامی در جهت بازگشت دوباره کفش ملی به بازارهای بین المللی دانست.

 

 

 

 

 


 

Latest Headlines

Comments

You can be the first one who place comment on this page.
کفش ملی به مسکو رسید
* Information Required
* Name:
* E-mail:
Website
Country: USA (Your IP: 54.224.216.155)
* Comments :
(maximum 500 characters)
BoldItalicUnderlineEmoticon Smilies
Security Code  * 
Please enter the text shown in the image.
Security Code

إذا كنت بحاجة إلى أي نصيحة أو أسئلة، يرجى الاتصال زملائنا

اتصل بنا +9821-46079057 , 46079162 , 46079064