News

میرسلیم:

چاره کفش ملی تحقیق و توسعه است


 

 کاندیدای دوازدهمین دور انتخابات ریاست جمهوری گفت: تنها راه چاره برای بازگشت کفش ملی به روزهای اوج  و شکوفایی اش گسترش تحقیق و توسعه است.

سیدمصطفی میرسلیم، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفتگو با روابط عمومی و امور بین الملل گروه صنعتی ملی، با بیان اینکه اولين مانع توسعه تولید ملی در ایران قدرت طراحى است، گفت: مانع دیگر در این زمینه مراعات نکردن كيفيت توليد و رعايت معيارهاى مصوب است؛ همچنین مشکل رقابت ناپذيرى را نیز می توان از موانع توسعه تولید ملی در ایران دانست ضمن اینکه خطر پذيرى و تن دادن به تحقيق و توسعه در بخش خصوصى ما بسیار پایین است.

 
از واردات بی رویه جلوگیری شود

وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کرد: مبارزه جدى با قاچاق و جلوگيرى قاطع از واردات بى رويه دو اقدام اصلى و با اولويت برای رشد و احیای تولید ملی هستند.

 سرپرست اسبق نهاد ریاست جمهوری ، نبود  نوآوری را علت افول برخی برندهای ملی نظیر کفش ملی در سالهای اخیر دانست و  گفت: فقدان نوآوری موجب فرتوت شدن برخی محصولات این برندها شده است و طبیعی است که وقتی در چنین برندهایی به روز رسانی صورت نگیرد مردم  به  استفاده از كالاهاى خارجى رغبت پیدا می کنند ؛ چاره بازگشت کفش ملی و برندهای نظیر آن  هم به روزهایی اوج شان گسترش تحقيق و توسعه است.

 
یک جفت کفش مستعمل از برند کفش ملی را به فروشگاه هدیه دادم اما  از آن استقبال نشد!

 کاندیدای دوازدهمین دور انتخابات ریاست جمهوری گفت: در سالهاى گذشته ، شخصا از يك جفت كفش ملی  آن قدر استفاده كردم كه تصميم گرفتم  آن را به يكى از فروشگاه ها هديه كنم تا ببينند در چه قسمتهايى محصول آنها آسيب پذير است و كمتر دوام مى آورد، اى كاش در آن سال ها  از آن هديه استقبال مى كردند!

 

 

Latest Headlines

Comments

You can be the first one who place comment on this page.
چاره کفش ملی تحقیق و توسعه است
* Information Required
* Name:
* E-mail:
Website
Country: USA (Your IP: 54.166.141.12)
* Comments :
(maximum 500 characters)
BoldItalicUnderlineEmoticon Smilies
Security Code  * 
Please enter the text shown in the image.
Security Code

إذا كنت بحاجة إلى أي نصيحة أو أسئلة، يرجى الاتصال زملائنا

اتصل بنا +9821-46079057 , 46079162 , 46079064