News

عضو هیات رییسه کمیسیون صنایع مجلس:

کفش ملی با به روز رسانی بازار ایران را قرق می کند


 

 حسینی کیا گفت: با کیفیت بسیار بالایی که کفش ملی دارد اگر از نظر مد و زیبایی نیز به روز رسانی شود می تواند بازار ایران را قرق کند.

سیدجواد حسینی کیا، عضو هیات رییسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفتگو با روابط عمومی و امور بین الملل گروه صنعتی ملی، با بیان اینکه عدم نظارت می تواند به تولید داخلی ضربه بزند، گفت: مشتری برای انتخاب محصول مورد نیاز خود به فاکتورهای مختلفی توجه می کند و قطعا یکی از این موارد، التزام برند به کیفیت کالاست، اگر جنس تولید شده داخلی کیفیت مورد نظر را نداشته باشد و وارد بازار شود بیشترین لطمه را به اعتماد مشتری داخلی وارد می کند.

عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه نگاه صادرات محور را نیز در بالا بردن کیفیت محصول ایرانی موثر دانست و گفت: اگر ما با این اندیشه برای برندمان برنامه ریزی کنیم که قراراست روزگاری به ارزآوری هم برسند، آنگاه به دنبال استانداردهایی می رویم که بازار داخلی را نیز تحت تاثیر خود قرار خواهد داد.
 

در سیکل عرضه محصول ایرانی فقط باید یکبار ارزش افزوده اخذ شود

عضو هیات رییسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس بالا بودن قیمت تمام شده را یکی از موانع توسعه تولید داخلی دانست و گفت: با اینکه در قانون تصریح شده است  برای یک محصول تا زمانی که به دست مشتری برسد تنها یکبار باید ارزش افزوده اخذ شود اما این موضوع در عمل رعایت نمی شود و یک تولید کننده در هر فاز تهیه مواد اولیه، ناگزیر است یک ارزش افزوده پرداخت کند و همین چرخه معیوب در بالا رفتن قیمت تمام شده محصول ایرانی اثر می گذارد.
 

دولت منابع بانکی را در اختیار تولید قرار دهد

وی با اشاره به نقش سازنده دولت در توسعه تولید ملی گفت: بسیاری از سدها در برابر تولید مربوط به سرمایه است، وقتی منابع بانکی در خدمات تولید قرار گیرد می تواند به برداشته شدن موانع متعددی امید بست.

دبیرکمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی پایین آوردن مالیات را نیز در رونق تولید ملی موثر دانست و تاکید کرد: کمترین مالیات ها باید به کالای ایرانی و تولید ایرانی تعلق گیرد.
 

مسئولان در خرید محصولات و برندهای ملی پیشگام شوند

حسینی کیا با اشاره به تاثیرپذیری مردم از مدیران و مسئولان خود گفت: وقتی مردم به عینه ببینند که مسئولان و مدیران خالصانه و بدون ریا از محصولات و کالاهای ایرانی استفاده می کنند آنها هم به خرید محصول ایرانی ترغیب می شوند، قطعا  شایسته تر این است که مرکب و کفش و لباس مدیر ایرانی، ایرانی باشد.


نباید در کفش ملی زیبایی فدای کیفیت شود

حسینی کیا با اشاره به استقامت محصولات کفش ملی گفت: در گذشته محصولات این شرکت از کیفیت بالایی برخوردار بودند  در عوض زیاد به موضوع زیبایی در آنها توجه نمی شد، اما در اقتضای بازار امروز نباید زیبایی فدای کیفیت شود، به شما قول می دهم که اگر کفش ملی با تصوری که مردم درباره کیفیت بسیار بالای محصولات آن دارند بتواند از نظر مد و زیبایی هم خود را به روز رسانی کند می تواند بازار کفش ایران را به انحصارو قرق خود درآورد.
 

نیم چکمه هایم را از کفش ملی می خریدم

نماینده مردم سنقر و کلیایی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه خاطره هایم از کفش ملی زیادند، گفت: یکی از مهمترین تاکیدات ما این بود که دست کم نیم چکمه هایمان را از کفش ملی بخریم، چرا که همه اعضای خانواده متفق القول بودند که با استحکام بالای محصولات کفش ملی برای برف و باران زمستان گزینه بسیار مناسبی هستند.
 

با رعایت مولفه های بازار، علاقمندی مردم به کفش ملی آن را به اوج باز می گرداند

وی با اشاره به اینکه مردم به صورت ناخود آگاه به برندهایی که از آنها خاطره دارند علاقمند هستند گفت:  چنانچه مولفه های روز مدیریت و تجارت در کفش ملی لحاظ شود، علاقمندی مردم به کفش ملی به راحتی آن را به روزهای اوج باز می گرداند.
 

افتخار می کنم دوباره به عنوان مشتری کفش ملی شناخته شوم

حسینی کیا با اشاره به اینکه چند سالی است که به سراغ کفش ملی نرفته است، گفت: اگر تغییرات به وجود آمده در کفش ملی ملموس باشد به عنوان یک ایرانی افتخار می کنم که دوباره به عنوان مشتری کفش ملی شناخته شوم و اتفاقا به عکس برخی افراد بدبین، به بازگشت شکوهمندانه کفش ملی بسیار امیدوارم.

 

 

Latest Headlines

Comments

You can be the first one who place comment on this page.
کفش ملی با به روز رسانی بازار ایران را قرق می کند
* Information Required
* Name:
* E-mail:
Website
Country: USA (Your IP: 54.166.141.12)
* Comments :
(maximum 500 characters)
BoldItalicUnderlineEmoticon Smilies
Security Code  * 
Please enter the text shown in the image.
Security Code

إذا كنت بحاجة إلى أي نصيحة أو أسئلة، يرجى الاتصال زملائنا

اتصل بنا +9821-46079057 , 46079162 , 46079064