News

بهروز بقایی:

هنوز هم مشتری کفش ملی هستم


 

 

بهروز بقایی، بازیگر، نویسنده و کارگردان سینما و تلویزیون در گفتگو با روابط عمومی و اموربین الملل گروه صنعتی ملی با  ابراز علاقه به برند کفش ملی، گفت: مهمترین دلیل رونق گذشته کفش ملی، مدیریت درست مرحوم ایروانی به عنوان صاحب کارخانه ها و فروشگاه های کفش ملی و شناخت کامل وی از بازار و نیاز مخاطب بود؛ به تبع آن اگر برای سال ها کفش ملی از شکوه پیشین خود فاصله گرفت، علت آن را نیزمی توانیم در در همین سوء مدیریت ها جستجو کنیم.

 

وی در ادامه گفت: اگر می خواهیم کفش ملی را دوباره در اوج ببینیم باید دنبال مدیریت به روز و بازار شناس باشیم.

 

استفاده بی رویه از کالای خارجی ضربه مهلکی به اقتصاد ما زد

 

بازیگر سینما و تلویزیون گفت: این که بسیاری از مردم به جای استفاده از کالای با کیفیت ایرانی به سراغ محصولات بی هویت خارجی می روند به هیچ عنوان پسندیده نیست، در واقع استفاده بی ضرورت از کالای خارجی ضربه ای مهلک به اقتصاد ما زده است به طوری که برای جبران آثار آن باید مدت ها تلاش بی وقفه شود.

 

بقایی با بیان اینکه استفاده کالای ایرانی برای ایرانیان از واجبات است، گفت: در همه جای دنیا مردم وقتی خودشان یک کالایی را در نوع مرغوبش دارند ترجیح شان بر استفاده از نمونه وطنی آن کالاست ولو آنکه بازار از اقلام خارجی مشابه اشباع شده باشد؛ کسی که به آبادی و سرافزاری میهنش علاقمند است بی جهت سراغ محصول بیگانه نمی رود.

 

وی در این باره توضیح داد: ما در ایران نشان های تجاری ای داشتیم که روزگاری شانه بر معتبرترین نام های تجاری می زندند و روانیست به دست خودمان تیشه بر ریشه آن ها بزنیم.

 

کفش ملی خوراک پدرم بود

 

فیلمنامه نویس و کارگردان سینما و تلویزیون با بیان اینکه یکی از معتبرترین نام ها درمیان نشان های تجاری ایران، کفش ملی است، گفت: کفش ملی زمانی خوراک پدرم بود و وی علاقه خاصی به محصولات این شرکت داشت، تابستان های ما هم در کوچه پس کوچه های کودکی با کفش ملی سپری شده است .

 

وی در ادامه با تاکید بر اینکه همچنان مشتری کفش ملی است، گفت: من از آن دسته از کسانی نیستم که در گذشته کفش ملی را می خریدند و اکنون سالهاست به سراغش نرفته اند،بلکه هنوز هم مشتری کفش ملی هستم و همین شش ماه پیش هم کفشم را از فروشگاه های کفش ملی خریدم./انتهای پیام

Latest Headlines

Comments

You can be the first one who place comment on this page.
هنوز هم مشتری کفش ملی هستم
* Information Required
* Name:
* E-mail:
Website
Country: USA (Your IP: 54.162.184.214)
* Comments :
(maximum 500 characters)
BoldItalicUnderlineEmoticon Smilies
Security Code  * 
Please enter the text shown in the image.
Security Code

إذا كنت بحاجة إلى أي نصيحة أو أسئلة، يرجى الاتصال زملائنا

اتصل بنا +9821-46079057 , 46079162 , 46079064