News

بخت آور خبر داد:

جایزه اروپایی شهرت برند به کفش ملی رسید


 

 
دکترعلی بخت آور، معاون راهبردی و توسعه منابع گروه صنعتی ملی در گفت و گو با روابط عمومی و امور بین الملل گروه صنعتی ملی با بیان اینکه از اواخر سال گذشته مجموعه مدیریتی گروه، تغییرات برنامه ریزی شده ای را در دستور کار قرار داد، گفت: یکی از مهمترین دغدغه های ما در چندماه اخیر بحث بازسازی نشان تجاری و ثبت آن در سطح جهانی بوده است.

معاون برنامه ریزی و راهبردی گروه صنعتی ملی با بیان اینکه  ثبت جهانی برند کفش ملی از بدیهیات بود، اظهار داشت: این موضوع فقط خواسته ما در گروه صنعتی ملی نیست بلکه اعتقاد بسیاری از کسانی است که به صورت کارشناسی در حوزه برندینگ فعالیت می کنند از جمله پروفسورعظیم فضلی پور که شناخته شده ترین چهره در حوزه برندینگ کشور به شمار می روند، می گوید اگر قرار باشد تنها یک برند از ایران شایستگی و قابلیت جهانی شدن را داشته باشد آن برند قطعا کفش ملی خواهد بود.

وی در ادامه گفت: قدمت، اصالت و هویت کفش ملی بر کسی پوشیده نیست و برندی که بیش از شصت سال از طوفان های مختلف سر سلامت بیرون آورده است، بی شک شایسته قرار گرفتن بر بلندای صنعت کشور خواهد بود.

 
همه آنچه باعث شد کفش ملی نشان شهرت برند دریافت کند

بخت آور درباره روند دریافت جایزه خوشنامی برند در برنامه EBCL اتحادیه اروپا گفت: این جایزه به برندی اعطا می شود که از زوایای گوناگون توانسته باشد نظر کارشناسان و هیات داوران را جلب کند.

معاون راهبردی و توسعه منابع گروه صنعتی ملی خاطر نشان ساخت: سال 94 به دلیل آنکه هنوز موانع تحریم بر سر راه برندهای ایرانی وجود داشت، نتوانستیم در این همایش سالانه حضور داشته باشیم اما خوشبختانه برای سال 95، دروازه ها به روی برندهای ایرانی گشوده شد و دهها برند با تایید کمیسیون ارزیابی امکان حضور در این رقابت را پیدا کردند.

وی با برشمردن فاکتورهای مورد نظر EBCL برای ارایه این جایزه گفت: رضایتمندی مشتری، یکی از شاخص های مهم در استانداردهای کسب جایزهEBCL  می باشد، طبیعی است که در این مدت تلاش همه ما جلب رضایت مشتریانمان بوده است چرا که  این مردم طی سالها به رغم فراز و فرودهای فراوان کفش ملی، به آن وفادار مانده اند و ما هم پاسخ به نیازهای آن ها را در الویت قرار دادیم.

بخت­ آور با بیان اینکه یکی دیگر از فاکتورهای مهم برای دریافت جایزه، بحث ماندگاری در بازار بوده است گفت: در زمینه قدمت و ماندگاری کمتر برندی در ایران است که یارای رقابت با کفش ملی را داشته باشد و در این حوزه نیز خاطرمان برای جلب نظر کارشناسان آسوده بود.

وی افزود: یکی دیگر از فاکتورهای مهم برای کسب جایزه خوشنامی برند، حضور در بازارهای خارجی بود، هر چند کفش ملی، چند سالی عرصه را به سایرین واگذار کرده بود، اما با توجه به حضور محصولات کفش ملی در 40 کشور دنیا برای سالهای متمادی، در نهایت با رای خبرگان جهانی برند، این جایزه به کفش ملی رسید.
 

برای دومین سال پیاپی جایزه خوشنامی برند را دریافت خواهیم کرد

معاون راهبردی و توسعه منابع با بیان اینکه زیرساخت های صادراتی در کفش ملی در حال فراهم شدن است، گفت: در حال تقویت و بازپروری خود هستیم؛ ریل گذاری ها در مسیری ایمن برای رسیدن قطار کفش ملی با کمترین مخاطرات به سرمنزل مقصود انجام شده است و به زودی نتایج آن به شکل بارزتری در جامعه نمود پیدا خواهد کرد.

 
کفش ملی اسکوپ R را کسب کرد

بخت آور با بیان اینکه از ابتدای حضور مدیریت جدید در گروه صنعتی ملی یک از اصلی ترین اهداف ما حرکت به سمت ثبت جهانی برند کفش ملی بود، گفت: درتیم مدیریتی جدید پس از تغییرات لحاظ شده به این اتفاق نظر رسیدیم که با قدمت بیش از 60 ساله کفش ملی، نیاز به جهانی شدن این برند است؛ لذا به سرعت مقدمات کار فراهم آمد و با نماینده پیمان تریپس هماهنگی های لازم انجام شد تا در نهایت کفش ملی توانست اسکوپ R را به دست بیاورد.


گام بعدی دریافت ISO10668

معاون راهبردی و توسعه منابع گروه صنعتی ملی اظهار داشت: با ثبت جهانی برند کفش ملی، گامی بزرگ برای ارزشگذاری این نشان تجاری برداشته شد و قدم بعدی ما این است که در آینده نزدیک موفق به اخذ گواهینامه ISO10668  شویم .
وی در ادامه تاکید کرد: چشم اندازهای بلندتری نیز برای کفش ملی داریم که به زودی و به اقتضای زمان و موقعیت بازار درباره آنها نیز اطلاع رسانی جامعی خواهیم داشت.
 

خبر خوش کفش ملی برای بازنشستگان

بخت آور با یادآوری اینکه گروه صنعتی ملی یکی از زیرمجموعه های صندوق بازنشستگی کشور است، گفت: پیشنهاد صندوق بازنشستگی به ما این بوده که امکاناتی فراهم شود تا بازنشستگان با تسهیلات و تخفیف های ویژه بتوانند برای خود و خانواده شان از محصولات کفش ملی استفاده کنند اما به دلیل برنامه جامع تری که برای این گروه سنی و آحاد مردم ایران از کودک تا بزرگسال و سالمند داشتیم برای ارایه بهترین محصولات به این عزیزان، کمی تامل کردیم تا پس از ایجاد زیر ساختهای لازم  به بهترین شیوه، خدمات قابل توجهی را به کلیه هموطنانمان بویژه این قشر شریف جامعه داشته باشیم.
وی در توضیح این مطلب افزود: از زمان بنیانگذار فقید کفش ملی با الگوگیری از کشورهای اروپایی، اندازه گیری پای ایرانیان انجام شد تا قالب کفش ملی به صورت بومی برای این جغرافیا عرضه شود، اما متاسفانه طی سال های گذشته به این مهم در سطح ملی توجه کمتری شده است.
 

قرارداد همکاری با دانشگاه های معتبر

بخت آور گفت: با حضور مهندس علی شالباف در گروه صنعتی ملی، دوباره مبحث آنتروپومتری مورد توجه قرار گرفت، به همین دلیل با یکی از معتبرترین دانشگاههای کشور در زمینه ارگونومی پا وارد مذاکره شدیم و به زودی نمونه های بسیار خوبی از کفش ملی را برای اقشار مختلف کشور بویژه قشر سالمند طراحی و ارایه خواهیم کرد.


کسب گواهینامه اهتمام در امر مسئولیت اجتماعی

وی با اشاره به مصائب بی توجهی به ارگونومی پا در ایران گفت: امروز بیش از هفتاد درصد مردم ایران از مشکلات  پا رنج می­برند، ملی بودن نام ما، ناخودآگاه بار بزرگی را بر دوش مجموعه کفش ملی گذاشته است و لذا این موضوع را در پروژه های مسئولیت اجتماعی خود تعریف کردیم تا هم گامی در حوزه سلامت کشور برداشته باشیم و هم در راستای حرفه ای، تامین کننده محصولات با کیفیت تری باشیم.

بخت آور گفت: در نهایت تلاش های انجام شده ما را در مسیری قرار داد که موفق به کسب گواهینامه اهتمام ویژه در جایزه ملی مسئولیت اجتماعی بنگاه های اقتصادی کشور نیز شدیم.

وی در ادامه با اشاره به اهمیت توجه به سلامت و ساختار پا در کودکی و سنین رشد، تاکید کرد: بزودی کفشهایی را روانه بازار خواهیم کرد که ضامن سلامت کودکانمان در نسل های بعد و همچنین مطابق با نیازهای سالمندان و بزرگسالان باشد.
 

یکی از مجهزترین آزمایشگاههای ایران در کفش ملی

معاون راهبردی و توسعه منابع گروه صنعتی کفش ملی با اشاره به ظرفیت های بالای کفش ملی برای ارایه بهترین کفش برای مردم ایران خاطر نشان کرد: شاید حتی برخی از مشتریان پر و پا قرص ما هم ندادند که کفش ملی یکی از مجهزترین آزمایشگاههای کنترل کیفیت را در سراسر کشور دارد، این آزمایشگاه از به روزترین تجهیزات برخوردار است و همواره همکار سازمان استاندارد در کنترل کیفیت بوده است.

وی در ادامه گفت: با در اختیار داشتن چنین امکاناتی برنامه مدون ما رفتن به سمت کنترل کیفیت ویژه محصولات است و مطمئن هستیم تمام برنامه هایی که برای ارزش گذاری برند داریم یک به یک محقق خواهد شد.
 

پروژه آشتی ملی با کفش ملی کلید خورده است

بخت آور با تاکید بر نتیجه بخش بودن تلاش ها برای بازسازی و تقویت نشان تجاری کفش ملی، گفت: سال گذشته در جشنواره نوروزی کفش ملی توانستیم بسیاری از کسانی را که کم کم کفش ملی در ذهنشان در حال رنگ باختن بود را دوباره به فروشگاههایمان در سراسر کشور بکشانیم، بی شک برنامه های بعدی از این دست را نیز در مناسبتهای مختلف نظیر آغاز مدرسه خواهیم داشت.

وی در پایان تاکید کرد: به همه علاقمندان کفش ملی که در این سالها به نیاز و سلیقه آنها کمتر توجه شده بود این نوید را می دهیم که پروژه آشتی ملی با کفش ملی کلید خورده است و کفش ملی با حفظ اصول خود قدم در مسیر شکوفایی برداشته است، چرا که معتقدیم همه ما می توانیم ملی پوش باشیم.

 

 

 

 

 

Latest Headlines

Comments

You can be the first one who place comment on this page.
جایزه اروپایی شهرت برند به کفش ملی رسید
* Information Required
* Name:
* E-mail:
Website
Country: USA (Your IP: 54.162.184.214)
* Comments :
(maximum 500 characters)
BoldItalicUnderlineEmoticon Smilies
Security Code  * 
Please enter the text shown in the image.
Security Code

إذا كنت بحاجة إلى أي نصيحة أو أسئلة، يرجى الاتصال زملائنا

اتصل بنا +9821-46079057 , 46079162 , 46079064