Articles

نکاتی که قبل از خرید کفش پاشنه بلند باید به آن توجه کرد


 

 


به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل گروه صنعتی ملی، این مقاله به بررسی توصیه هایی برای خرید کفش های پاشنه بلند می پردازد. توصیه هایی که به شما در جلوگیری از تاول های پا کمک می کنند.
 همه‌ی خانم‌ها با کفش‌ های پاشنه‌ بلند خاطره دارند. کفش‌هایی با ۱۰ سانتی‌متر پاشنه که به آن‌ها احساس فتح دنیا را داده، اما تاول انگشتان را برایشان به ارمغان می‌آورد؛ اما یک خانم برای انتخاب کفش پاشنه‌بلند باید چه کار کند؟
کفش پاشنه بلند
سازندگان کفش‌ها از یک ماده‌ی سفت‌تر در قسمت پاشنه و نوک کفش‌های پاشنه‌بلند استفاده می‌کنند. این ماده به حفظ شکل و ظاهر کفش کمک می‌کند. سفتی این ماده موجب درد و بروز تاول‌هایی بر روی پا می‌شود. کفش‌هایی را انتخاب کنید که از چرم واقعی یا جیر ساخته شده‌اند؛ زیرا این مواد انعطاف‌پذیرتر از مواد مصنوعی بوده و به شکل پای شما درمی‌آیند. درنتیجه پس از چند بار پوشیدن کاملاً قالب پای شما می‌شوند.

آزمایش انگشت شست را انجام دهید

اگر کفش شما کوچک‌تر از اندازه پایتان باشد، آسیب پای شما حتمی است. حتماً باید به‌اندازه‌ی عرض انگشت شست شما در قسمت جلوی کفش فضای خالی وجود داشته باشد. خالی بودن این مقدار فضا در جلوی کفش بسیار حیاتی است زیرا پای شما به‌جای تحت‌فشار قرار گرفتن می‌تواند آزادانه در کفش حرکت کند.

کفش خود را در فروشگاه امتحان کنید

تنها به یک ایستادن ساده و چند قدم راه رفتن در فروشگاه بسنده نکنید. تمام فروشگاه را با کفش جدید دور بزنید. برخی از فروشگاه‌ها دارای فضای مخصوص راه رفتن با کفش هستند. این فضا دارای کف بسیار نرم است. در صورت امکان بر روی این قسمت راه نرفته و یک منطقه کاشی‌کاری شده را برای قدم زدن انتخاب کنید. در درجه‌ی دوم دقت داشته باشید که چه احساسی در هنگام قدم زدن دارید. به فشارهای وارده به پا در برخی از نقاط کفش دقت کنید. این فشارها علائمی از تاول‌های آینده هستند.

به دنبال کفش‌هایی با کفی ضخیم و پاشنه‌های کوتاه و یکنواخت باشید

تمامی این موارد فشار را از روی پای شما برداشته و باعث می‌شوند تا در انتهای یک روز کاری پادرد را تجربه نکنید. از طرفی دیگر، می‌توان انتظار داشت که کفش‌هایی با پاشنه‌ی بلند و نازک موجب آسیب پاهای شما شوند.

کفش خود را در انتهای روز خریداری کنید
همان‌طور که بارها شنیده‌اید، پاهای شما در طول روز، به‌خصوص در فصل تابستان، اندکی بزرگ‌تر می‌شوند. درنتیجه در صورت امکان در انتهای روز اقدام به خرید کفش‌های خود کنید. اگر کفش خود را در ابتدای روز خریداری کرده‌اید، به دلیل اینکه پا در آن زمان کمی باریک‌تر است، تنگ‌تر شدن کفش در پایان روز دور از انتظار نخواهد بود. قطعا شبها پیش از خواب پاهای شما در بزرگترین حالت خود قرار دارند. البته  سایز پای شما با  نوع تغذیه و وضعیت جسمی شما در آن روز نیز بستگی مستقیم دارد.

 

Latest Headlines
Most Visited

Comments

You can be the first one who place comment on this page.
نکاتی که قبل از خرید کفش پاشنه بلند باید به آن توجه ...
* Information Required
* Name:
* E-mail:
Website
Country: USA (Your IP: 54.80.7.173)
* Comments :
(maximum 500 characters)
BoldItalicUnderlineEmoticon Smilies
Security Code  * 
Please enter the text shown in the image.
Security Code

إذا كنت بحاجة إلى أي نصيحة أو أسئلة، يرجى الاتصال زملائنا

اتصل بنا +9821-46079057 , 46079162 , 46079064