News

تحولات کفش ملی در حوزه نرم افزاری هم کلید خورد


 

 


کفش ملی در ماههای اخیر باسرعت در مسیر تغییر و تحول و به روزسازی قرار گرفته است و اخبار این تغییرات همه روزه در اختیار علاقمندان به حوزه صنعت کفش و شهروندان قرار می گیرد.
به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل گروه صنعتی ملی، یکی از مشکلات سازمانی این مجموعه در سالهای پیشین پراکندگی سیستم نرم افزاری و کاغذی بودن بسیاری از فرآیندها در این شرکت بوده که تیم مدیریتی جدید در این گروه صنعتی از ابتدای فعالیت خود رفع این نقیصه را به عنوان یک اولویت در دستور کار خود قرار داده است.
اکنون پس از برگزاری جلسات متعدد کارشناسی با پیاده سازی سیستم ERP( مدیریت یکپارچه) گام بزرگی برای حل این مساله برداشته شده است.
نخستین جلسه توجیه و تحلیل این سیستم امروز 17 تیرماه در سالن کنفرانس گروه صنعتی ملی برای مدیران فروش و انبارهای مناطق چهارگانه تهران با هدف تبیین نحوه استفاده انباردارن از سیستم ERP و چگونگی استفاده از ماژولهای تخصصی برگزار شد.

خداحافطی با نرم افزارهای کهنه و پراکنده

در ابتدای جلسه امین مویدی، مدیر برنامه ریزی و توسعه کسب و کار درباره ضرورت بکارگیری ERP در مجموعه گروه ملی با بیان اینکه  نرم افزار مدیریتی یکپارچه، باعث پی گیری، کنترل و مدیریت بهتر می شود، گفت: ما در گذشته نرم افزارهای متعددی در حوزه های مختلف نظیر انبار، فروش، اتوماسیون، کنترل پروژه و غیره داشتیم که به صورت جزیره های جداگانه و بدون ارتباط با یکدیگر کار می کردند و اگر نیاز به برقراری پیوند بین آنها بود  ناگزیر بودیم به فرآیندهای دستی و غیرمکانیزه مراجعه کنیم.
مویدی با بیان اینکه یکی شدن این نرم افرازها در دستور کار تیم مدیریتی جدید قرار گرفت، اظهار داشت: از آنجایی که  در سیستم¬های مدیریتی پیشرفته، نرم افزارهای مالی به صورت یکپارچه عمل می کنند، در کفش ملی هم ضرورت برقراری هماهنگی جامع در میان کلیه بخش هایی که به نحوی با عدد و رقم سرو کار دارند، ما را به سمت پیاده¬سازی ERP سوق داد.

استفاده از سیستم مدیریتی مدرن اما بومی و ساده

وی در ادامه با تاکید بر توجه مدیریت ارشد گروه صنعتی ملی به استفاده از مدلهای بومی در ERP گفت: نرم افزارهای ERP خارجی در ایران جوابگو نیستند، به عنوان نمونه سیستم SAP که در مجموعه ایران خودرو پیاده شده با مشکلات متعددی رو به روست و در تطبیق با محتوای سازمانی داخلی ما موفق نبوده است.
مدیر برنامه ریزی و توسعه کسب و کار گروه صنعتی ملی با اشاره به برگزاری مناقضه برای انتخاب بهترین و کاراترین نرم افزار  EPR داخلی گفت: در نهایت شرکت بهکو به عنوان برنده مناقصه مجری راه اندازی این نرم افزار شد.
مویدی سادگی را از مهمترین فاکتورهای استفاده این نرم افزار دانست و اظهار داشت: عموما در هر تغییر نرم افزاری به دلیل نگرانی هایی که از سختی انجام کار وجود دارد، دافعه ها و مقاومت¬هایی ایجاد می شود، اما من به شما اطمینان می دهم که کاربری نرم افزار جدید بسیار آسان خواهد بود و در عین سهولت استفاده، برای نخستین بار به بخش های مختلف این امکان را می دهد تا بر اساس دسترسی های تعریف شده، با ماژولهای دیگر در ارتباط باشند .

وی با اشاره به نگاه مثبت مدیرعامل گروه صنعتی ملی بر ساماندهی نرم افزازی در این مجموعه صنعتی خاطر نشان کرد: با تاکید جناب آقای مهندس شالباف بر شکل گیری سامانه جدید، شفافیت، دسترسی و ارتباط بین بخش ها بسیار سریع تر و دقیق تر از گذشته انجام خواهد شد.

این جلسه با حضور محمد کارگر، رییس هیئت مدیره شرکت کفش ملی، امیراشکوری، سرپرست کفش ملی، امین مویدی مدیر برنامه ریزی و توسعه کسب و کار، مهدی خباز، مدیر فناوری اطلاعات، علیرضا روحانی، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل گروه صنعتی ملی و مسئولین و کارشناسان مرتبط با پروژهERP  برای مدیران فروش برگزار شد و نحوه استفاده و مزایای این سیستم  به طور مشروح به سمع حاضران رسید.
گفتنی است جلسه دوم و سوم تبیین و تشریح پروژه مذکور برای مدیران مناطق، مدیران فناوری اطلاعات و حسابرسان مناطق شرکت کفش ملی روزهای یکشنبه و دوشنبه در محل سالن کنفرانس گروه صنعتی ملی برگزار خواهد شد.

Latest Headlines

Comments

You can be the first one who place comment on this page.
تحولات کفش ملی در حوزه نرم افزاری هم کلید خورد
* Information Required
* Name:
* E-mail:
Website
Country: USA (Your IP: 54.80.7.173)
* Comments :
(maximum 500 characters)
BoldItalicUnderlineEmoticon Smilies
Security Code  * 
Please enter the text shown in the image.
Security Code

إذا كنت بحاجة إلى أي نصيحة أو أسئلة، يرجى الاتصال زملائنا

اتصل بنا +9821-46079057 , 46079162 , 46079064