News

انیشتین صنعت کفش ایران


 

 

ولی الله رضایی در گفتگو با نشریه کفشگران از مرحوم رحیم ایروانی با عنوان انیشتین صنعت کفش ایران یاد کرد و راه مطرح شدن کفش ایرانی در جهان را اتحاد بین تولیدکنندگان، بهبود تولید، برندسازی و به تبع آن افزایش شناخت سایر کشورها از ایران دانست.


این صنعت گر که از افراد موثر در فرآیند ورود فناوری نوین در صنعت کفش ایران به شمار می رود از بنیانگذار گروه صنعتی ملی یاد کرد و گفت: آقای ایروانی پل ارتباطی بین اروپا و ایران بود و واقعا جای تأسف دارد که از دانش و آگاهی انیشتین این صنعت بهره کافی نبردیم.


وی افزود: کفش ملی، نخستین برند ایرانی است و نام مرحوم رحیم ایروانی به عنوان بنیانگذار صنعت کفش سازی مدرن در تاریخ صنعت ایران ثبت شده است. ما باید راه او را ادامه می دادیم. همانطور که می بینیم بسیاری از برندهای معتبر کفش دنیا، خودشان کارخانه ندارند، تولیدی ندارند، به کشورهای دیگر سفارش می دهند و بعد مجددا در کشور خودشان کنترل کیفیت بر اساس استاندارد انجام می دهند. این یک واقعیت است که تولیدکننده قادر نیست هم مدل، هم گردش مالی و اداری و هم فروش خوب را با هم داشته باشد. هر کس تخصص ویژه ای دارد و در آن جهت پیشرفت می کند.


رضایی اظهار داشت: اگر صنعت ایران بخواهد با کشورهای دیگر همکاری تجاری داشته باشد، شرایط و امکانات فراهم است. از کشورهای دیگر برای همکاری به ایران می آیند اما تولیدکننده نمی خواهد همکاری داشته باشد. به عنوان مثال ایتالیا مدل و طرح را خودش به چین می برد، در آنجا تولید می شود. ما هم می توانیم اینگونه ارتباط ها را برقرار کنیم، اگر بخواهیم.

Latest Headlines

Comments

You can be the first one who place comment on this page.
انیشتین صنعت کفش ایران
* Information Required
* Name:
* E-mail:
Website
Country: USA (Your IP: 54.224.216.155)
* Comments :
(maximum 500 characters)
BoldItalicUnderlineEmoticon Smilies
Security Code  * 
Please enter the text shown in the image.
Security Code

إذا كنت بحاجة إلى أي نصيحة أو أسئلة، يرجى الاتصال زملائنا

اتصل بنا +9821-46079057 , 46079162 , 46079064