News

تاکید مدیرعامل آتیه صبا بر

تحقق شعار سال با صداقت، سلامت کاری و امانت‌داری

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل گروه صنعتی ملی به نقل از روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا، نخستین نشست کاری مدیرعامل آتیه صبا با مدیران عامل شرکت‌های تابعه این هلدینگ در سال 1396، برگزار شد.

ولی آذروش مدیرعامل و نایب رییس هیات مدیره شرکت سرمایه‌گذاری آتیه صبا، در این دیدار پس از شنیدن گزارش عملکرد سال گذشته و تشریح برنامه‌های آتی شرکت‌های تابعه از سوی مدیران عامل این شرکت‌ها، ضمن تبریک سال نو و آرزوی توفیق و سلامتی برای تمامی همکاران خانواده بزرگ آتیه صبا، هدف از برگزاری این نشست را مروری بر برنامه‌ها و استراتژی‌های شرکت‌های تابعه این هلدینگ دانست و گفت: این جلسه در ابتدا به عنوان یک دیدار نوروزی برنامه‌ریزی شده بود، اما ترجیح دادم تا به یک نشست کاری تبدیل شود و تلاش داریم همگام با استراتژی‌ها و سیاست‌های کلان اعلام شده در پیام ابلاغی ابتدای سال گام برداریم.

وی با اشاره به نام‌گذاری سال جاری با عنوان «اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال» از سوی مقام معظم رهبری و تاکید مجدد ایشان بر مباحث اقتصادی به عنوان یکی از اصلی ترین مسایل کنونی کشور، اظهار داشت: همانطور که در ابتدای حضورم در شرکت آتیه صبا اعلام داشتم، باید با یک برنامه‌ریزی دقیق و سیاست‌گذاری مدون در مسیر اهداف عالی سازمانی گام برداریم و در این راه سه اصل استراتژیک «صداقت»، «سلامت کاری و رفتاری» و «امانت‌داری» را به عنوان مولفه‌های اساسی در اخلاق مداری و ادب محوری در سرلوحه کاری این بنگاه اقتصادی تعیین کرده‌ایم و تمامی شرکت‌های تابعه هلدینگ آتیه صبا ملزم به رعایت این سه اصل در سال جاری می‌باشند.

مدیرعامل هلدینگ سرمایه‌گذاری آتیه صبا با بیان اینکه عواملی همچون «بیکاری»، «فساد» و «قانون گریزی» به عنوان دشمنان اصلی و مخالف سه اصل استراتژی مورد نظر خوانده می‌شوند، افزود: در راستای مبارزه با چنین مواردی باید به این مساله توجه داشت که با برنامه‌ریزی منسجم و هدفمند در کنار تلاش و همت مضاعف بتوانیم درآمد و سود شرکت را افزایش دهیم. لذا لازمه تحقق این امر توجه ویژه به کاهش هزینه‌ها، برنامه کاری دقیق و مدون، انضباط مالی و اقتصادی، بازاریابی و مشتری مداری است تا بتوانیم تمام بدهی شرکت‌‌ها را به صندوق بازنشستگی تسویه کنیم. چرا که تمام این پول‌ها متعلق به قشر زحمت‌کش بازنشسته کشوری می‌باشد.

آذروش با تاکید بر ایجاد نگرش و ساختار درست در تشکیلات سازمانی و اداری هر یک از شرکت‌‌های تابعه، اظهار داشت: اعتقاد دارم باید در شرکت آتیه صبا و شرکت‌های تابعه به دنبال آن باشیم تا در راستای فرمایش رهبری انقلاب در مسیر اقتصاد مقاومتی، کارنامه قابل قبولی از خود ارایه نماییم، چرا که اقتصاد مقاومتی به عنوان یک پایه و اصل اساسی در جهت نجات اقتصادی کشور در کنار دو مبحث مهم تولید و اشتغال به عنوان کلید واژه‌های این جریان قرار گرفته است.

نایب رییس هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا با تشریح مطالعات صورت گرفته توسط بانک جهانی در خصوص ثروتمند بودن کشورها، بیان داشت: کشوری ثروتمند است که نیروی انسانی کارآمد و متفکر داشته باشد، زیرا اندیشه و تفکر انسان است که در حال تغییر و به روز رسانی است. زمانی که در شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران مشغول به خدمت بودم، با استفاده از نیروی انسانی کارآمد و توانمند در بخش‌های مختلف، توانستیم این شرکت را از یک بنگاه زیان ده به یک شرکت با سود صد درصدی تبدیل کنیم و بالاترین میزان درآمد در عمر چندین دهه خود را بدست آورد و تمام بدهی‌های خود را به صندوق بازنشستگی کشوری نیز تسویه  نمود.

آذروش با تاکید بر استفاده از روش‌های نوین در واحد‌های مختلف شرکت آتیه صبا، به استقرار مرکز محیط زیست و نظارت واحد HSE به عنوان بحث حیاتی در جهت ارتقای سطح ایمنی و بهداشت شرکت‌ها در این هلدینگ اشاره کرد و گفت: روند اجرایی و عملیاتی شدن سیستم سلامت حرفه‌ای، ایمنی و محیط زیست (HSE)  و توسعه فعالیت‌های ایمنی و بهداشت از اولویت‌های کاری اینجانب است. چرا که آموزش و ارتقای سطح نیروها و تجهیزات در این بخش یک نوع سرمایه‌گذاری به حساب می‌آید و ما توانستیم با تقویت واحد ایمنی و بهداشت (HSE) همراه با اصلاح و عملیاتی شدن تعرفه این بخش در شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران، به سوددهی قابل توجهی دست پیدا کنیم. لذا سرمایه‌گذاری در مباحث ایمنی و بهداشت به نوعی سودآوری در آینده است.

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری آتیه صبا با اشاره به توجه ویژه مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری مبنی بر تخصصی شدن هلدینگ‌های تابعه این صندوق، افزود: مبحث مهمی که در روند فعالیت و توسعه برند‌سازی شرکت‌ها مورد توجه قرار می‌گیرد، بحث فعالیت واحد‌های روابط‌عمومی در معرفی خدمات و محصولات و ارزش‌های اصلی شرکت‌ها است، چرا که برندسازی یک کار تخصصی است و این امر از طریق واحدهای روابط‌عمومی به عنوان عامل حیاتی در معرفی و ایجاد شناخت و آگاهی از برند شرکت در مسیر رضایت‌مندی مشتریان و کمک به ارتقا سطح کسب‌وکار در برابر تمامی ذینفعان سازمانی و غیرسازمانی، امکان‌پذیر خواهد بود.

آذروش در پایان با تاکید بر مطالعه قانون رفع موانع تولید از سوی مدیران عامل شرکت‌های تابعه هلدینگ آتیه صبا، اظهار داشت: این قانون راهگشای بسیاری برای صنعت معدن و صنعت گردشگردی خواهد بود. زیرا با استفاده از این قانون خواهیم توانست صادرات خود را افزایش دهیم و خود را از پرداخت مالیات معاف کنیم.

Latest Headlines

Comments

You can be the first one who place comment on this page.
تحقق شعار سال با صداقت، سلامت کاری و امانت‌داری
* Information Required
* Name:
* E-mail:
Website
Country: USA (Your IP: 54.80.7.173)
* Comments :
(maximum 500 characters)
BoldItalicUnderlineEmoticon Smilies
Security Code  * 
Please enter the text shown in the image.
Security Code

إذا كنت بحاجة إلى أي نصيحة أو أسئلة، يرجى الاتصال زملائنا

اتصل بنا +9821-46079057 , 46079162 , 46079064