News

پیام نوروزی مدیرعامل آتیه صبا به شرکت های تابعهمدیرعامل شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا طی پیامی به شرکت های تابعه بر حرکت در مسیر تحقق شعار «اقتصاد مقاومتی، تولید- اشتغال» در سال جاری تاکید کرد.

ولی آذروش با ضروری دانستن اتخاذ اهتمام ویژه در برنامه ریزی و اجرای اقدامات موثر به منظور تحقق منویات مقام معظم رهبری در سال جدید، کلیه مدیران واحدهای تابعه این شرکت را به جذب سرمایه گذاری با مدیریت جهادی جهت افزایش تولید ملی و به تبع آن ایجاد اشتغال برای جمع بیشتری از هموطنان با اولویت قراردادن توسعه مناطق محروم فراخواند.

متن کامل این پیام در پی می آید:

حال که سال 1396 به فرمایش مقام معظم رهبری با نام «اقتصاد مقاومتی، تولید- اشتغال» نام گذاری شده، بر مدیران عامل محترم شرکت های زیر مجموعه شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا ضروری است با در نظر گرفتن این سیاست کلان، از ابتدای سال نسبت به برنامه ریزی و اجرای اقدامات موثر در این خصوص اهتمام ویژه داشته باشد و بنابر دستور معظم له «توجه به تولید و اشتغال بسیار ضروری و وظیفه حتمی ماست».
انتظار اینجانب از یکایک مدیران محترم این است که با مدیریت جهادی، جذب سرمایه گذاری را در دستور کار خود قرار دهند تا موجبات افزایش تولید ملی و به تبع آن اشتغال برای جمع بیشتری از هموطنان عزیز ایجاد گردد. در این راستا اولویت سرمایه گذاری های جدید با مناطق محروم و کمتر توسعه یافته میباشد .
همچنین شایسته است در فعالیت های توسعه ای در سال 1396 بنا به رهنمود های مقام عظمای ولایت فرصت های اصلی مدیریتی در شرکت ها به افراد متعهد با هماهنگی اینجانب، با انگیزه و انرژی مضاعف به درآمدزایی و سوددهی بالاتر شرکت ها منجر شود. لازم می دانم  توجه همکاران ارجمندم را در کلیه شرکت ها به لزوم تولید ثروت و کسب سود جلب نمایم. تمامی فعالیت های جاری و توسعه ای در شرکت ها به شرطی مورد تایید شرکت سرمایه گذاری "آتیه صبا" خواهند بود که اثرات مشخص افزایشی در درآمد و سود آن شرکت داشته باشد.
در پایان از کلیه مدیران و پرسنل در شرکت های زیر مجموعه می خواهم تا با نصب العین قرار دادن فرمان رهبر فرزانه انقلاب در سخنرانی نوروزی در حرم رضوی (ره) در خریدهای جاری و نیز تدارکات پروژه ها مطلاقا از محصولات داخلی استفاده نموده و در نظر داشته باشند هرگونه خرید اقلام و اجناس خارجی که نمونه داخلی آن موجود باشد تخلف محسوب شده و مسئولان ذیربط مسئولیت کنترل و نظارت در این خصوص را برعهده دارند.

Latest Headlines

Comments

You can be the first one who place comment on this page.
پیام نوروزی مدیرعامل آتیه صبا به شرکت های تابعه
* Information Required
* Name:
* E-mail:
Website
Country: USA (Your IP: 54.166.141.12)
* Comments :
(maximum 500 characters)
BoldItalicUnderlineEmoticon Smilies
Security Code  * 
Please enter the text shown in the image.
Security Code

إذا كنت بحاجة إلى أي نصيحة أو أسئلة، يرجى الاتصال زملائنا

اتصل بنا +9821-46079057 , 46079162 , 46079064