News

برگزاری گردهمایی سراسری مدیران مناطق کفش ملّی


گردهمایی یک روزه ی مدیران مناطق کفش ملّی دوشنبه چهارم بهمن ماه سیزده نود و پنج با حضور همه ی مدیران مناطق تهران بزرگ،خراسان،مازندران،خوزستان،گیلان، فارس،کرمان،اصفهان،آذربایجان به میزبانی گروه صنعتی ملّی برگزار شد.این نشست که با هدف هم اندیشی و هم آهنگی مدیران با برنامه ی راهبردی گروه و بررسی چشم انداز برنامه های کوتاه مدّت،میان مدّت و بلند مدّت در دوره ی پنج ساله ی جدید برگزار شد،از نظر مشارکت مسوولانه ی مدیران و حاکمیت همدلی و هم افزایی در نوع خود کم نظیر ارزیابی می شود.
آغاز این گردهمایی تلاوت آیات قرآن کریم ،سرود ملّی میهن اسلامی و گرامی داشت یاد و حماسه ی آتش نشانان شهید حادثه ی ساختمان پلاسکو و فاتحه خوانی برای ایشان بود.
آقای مهندس سلیمی مدیر عامل شرکت کفش ملّی در سخنان کوتاهی با خوش آمد گویی به حاضرین و سپاس از جناب آقای مهندس شالباف مدیر عامل و نایب رئیس هیأت مدیره گروه صنعتی ملّی به خاطر تدارک و حمایت از این گردهمایی ،آمادگی شرکت کنندگان را برای تعامل و هم افزایی و اجرای راهبردهای مدیریت کلان گروه صنعتی ملّی اعلام کرد.
آقای مهندس شالباف مدیر عامل و نایب رئیس هیأت مدیره گروه صنعتی ملّی در آغاز این گردهمایی با سپاس از حضور مدیران مناطق و اظهار خوشحالی از دیدار آنان ، از تلاش های مدیران حوزه مسوولیتی خود قدردانی کرد و گفت هر چند که در این مدّت به واسطه با شما در ارتباط بوده ام لیکن همواره علاقه مند هستم که از نزدیک با ایده های شما آشنا شوم و البته شما هم بدون دغدغه مسائل و مشکلات خود را طرح کنید.
مدیر عامل و نایب رئیس هیأت مدیره گروه صنعتی ملّی با تأکید بر اهمیت این گردهمایی و تاثیر عاطفی و کاری دیدار مدیران ستادی و مدیران مناطق بر سلامت سازمان ، سرفصل هایی چون تبادل اطلاعات و همفکری، اولویت بندی ، تأمین محصول،تمرکز بر مدّت باقی مانده از سال جاری بهره برداری حداکثری از آن،ایجاد انگیزه در مشتریان و کسب سهم بیشتر از بازار، انگیزش کارکنان و فروشندگان،کنترل کیفیت و قیمت،را مورد توجه و تحلیل قرار داد.
آقای مهندس علی شالباف با اشاره به سابقه درخشان کفش ملّی و مدیریت روز آمد بنیان گذاران آن گفت:یکی از راهبردهای اصلی ما تولید غیر متمرکز است که امروزه در شرکت های مشابه ما یک راهبرد جهانی است.از این رو با تدوین بسته ی استاندارد حاوی همه ی بایدها و نباید های تولید،از همه تولید کنندگان بزرگی که تا امروز صادقانه با گروه صنعتی ملّی همکاری کرده اند و نیز تولید کنندگان تازه ای که به جمع ما می پیوند ند،خواهیم خواست که محصولات خود را با استانداردها و خواسته های کفش ملی تولید و عرضه کنند.
 مدیر عامل و نایب رئیس هیأت مدیره گروه صنعتی ملّی همچنین گفت:البته محصول خوب را باید در فروشگاه خوب و با حضور فروشنده ی آموزش دیده و در فضای متناسب با جایگاه "نشان ملّی" عرضه کرد.وی تأکید کرد به یاری خداوند،استاندارد مورد نظر ما در بازآفرینی " نشان ملّی " این مهم را پوشش خواهد داد.
آقایان دکتر مصلایی و مهندس جمشاسب مشاوران گروه صنعتی ملّی نیز پس از سخنان جناب آقای مهندس شالباف،به طرح دیدگاه های خود درباره فعالیت های تبلیغی،فروش،مطالعات یکسان سازی فروشگاه ها، تبلیغات و بازار یابی پرداختند.
آقای دکتر بخت آور معاون راهبردی و توسعه منابع گروه صنعتی ملّی با اظهار خوشوقتی به خاطر حضور در جمع مدیران ستادی و مناطق گروه صنعتی ملّی و اشاره به برخی برنامه های در دست طراحی و اجرای این معاونت،بر لزوم حرکت استراتژی محور تأکید کرد و گفت:مباحث بسیار مهم بازآفرینی و در همه ی بخش های سازمان در هر حال آماده سازی است.وی نگاه آموزش محور در مدیریت کلان گروه صنعتی ملّی را یک اصل دانست و اضافه کرد شناسایی مشکل و رفع آن نیازمند آموزش است.اوهمچنین برخی از برنامه های پیشنهادی معاونت راهبردی را برای بهره برداری حداکثری از دو ماه پایانی سال جاری را با مدیران در میان گذاشت.
در ادامه این نشست آقایان امیری نظری،امیر اشکوری،عباس جمشیدیان،مدیران فروش عمده،فروش و حسابرسی و کنترل شرکت کفش ملّی و آقای امیرعلی قهرمانی مدیر حراست گروه صنعتی ملّی به طرح دیدگاه های خود از جمله لزوم ایجاد دفتر یا نمایندگی در شهرک های صنعتی،سامان دهی سیستم فروش و کنترل،لزوم رعایت حال حدود سی میلیون ظرفیت مشتری جامعه هدف کفش ملی که اقشار متوسط جامعه هستند و نیز اهمیت ایمنی سازمان در ابعاد فیزیکی و ساختاری پرداختند.
نشست نخست همایش باجمع بندی آقای مهندس شالباف به پایان رسید.سر فصل های سخنان مدیر عامل و نائب رئیس هیأت مدیره گروه صنعتی ملّی از این قرار است:
●مدیر عامل گروه صنعتی ملّی به خانواده صنعت کفش تعلق دارد لذا همه مسائل را به بهترین شکل ممکن درک می کند.
●حرکت صنعتی در گروه صنعتی ملّی و کفش ملّی در سال " اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل " با راهبرد حرکت سیستماتیک و برنامه مند آغاز شده و به یاری خدا در سال های بعد هم تداوم می یابد.
●توجه به بخش های ویژه برنامه ی راهبردی از جمله:دکوراسیون فروشگاهی، فروشندگان آموزش دیده، چیدمان و نظافت فروشگاه ها،پوشش کارکنان،شرایط انگیزشی کارکنان،تغییرات مختصر در فروشگاه ها از جمله بنر،نور پردازی،استیکر و ... ،فروش و تخلیه ی انبارها به منظور گردش نقدینگی،فروش ماه های طلایی سال به ویژه بهمن و اسفند سال جاری.
●بهره بری ، تعامل و هم افزایی با شرکت های هلدینگ آتیه صبا
●آمایش سرزمین و اقلیم سنجی کشوری در توزیع محصول
●الزام تولیدکنندگان به تولید انحصاری محصولات برای کفش ملّی،به طوری که نمونه ی محصول توزیعی شبکه فروشگاهی ملّی،در هیچ فروشگاه دیگری عرضه نشود.
●آکادمی کفش و چرم گروه صنعتی ملّی با مشارکت دانشگاه پلی تکنیک بنتو ایتالیا در حال طراحی راه اندازی است.
 اما نشست بعد از ظهر گردهمایی سراسری مدیران مناطق و ستادی گروه صنعتی ملّی ، با سخنان آقایان سلطانی نژاد،حسینی،فرخ،گودرزی،مولا،اکبریانی،محرمی،علیزاده،مدیران مناطق خراسان،آذربایجان،اصفهان،گیلان،کرمان، مازندران،منطقه 2 و 3 تهران و طرح دیدگاه ها،مشکلات، راهکارها و پیشنهادها ادامه یافت .
سخنران بعدی این نشست آقای علیرضا رجب زاده مشاور مدیر عامل گروه صنعتی ملّی بود که نظرات و تحلیل های خود را با توجه به موارد مطرح شده از سوی مدیران مناطق،و نیز وضعیت موجود و جایگاه مطلوب شرکت کفش ملّی، مطرح کرد.
در ادامه نشست بعد ازظهر،آقای مهندس سلیمی مدیر عامل شرکت کفش ملّی به بیان نقطه نظرات خود پیرامون مسائل مطرح شده از سوی مدیران مناطق پرداخت و مسائل مهمی از جمله تأمین محصول، فروش، مسائل فروشگاهی، آموزش کارکنان،انباشت محصول،فروش فصلی،کیفیت و استاندارد را مطرح و تحلیل کرد.
بخش پایانی این نشست یک روزه با سخنان پایانی و ارزیابی آقای مهندس شالباف مدیر عامل و نایب رئیس هیأت مدیره گروه صنعتی ملّی همراه بود،ایشان با قدردانی دوباره از حضور یکایک مهمانان و نیزتلاش معاونان،مشاوران و مدیران ستادی برگزاری این گردهمایی ،نتیجه ی آن را راهگشا و امید بخش توصیف کرد و گفت برگزاری چنین نشست هایی به درک متقابل همکاران عزیز و در نتیجه ارتقای سازمان خواهد انجامید.سرفصل های مطالب پایانی مدیر عامل گروه صنعتی ملّی را در زیر می خوانیم:
●گروه صنعتی ملّی و کفش ملّی در شرایطی است که می تواند و شایسته است سیاست گذار اصلی این صنعت در سطح ملّی و بین المللی باشد.سخن ها و انجمن ها و جوامع صنعتی هم می توانند با سرمشق گیری از این ظرفیت عظیم بهره ببرند.
●مدیریت جدید مدیریت با کیفیت است و اجازه نخواهد داد " پیش آهنگ تولید ملّی " مورد استفاده ی گروه یا تفکر خاصی و در تقابل با منافع ملّی قرار گیرد.
●تشکیل کمیسیون های مختلف مرتبط با مسائل کلان گروه از جمله،کمیسون معاملات، کارگروه بورس،کارگروه حقوق و مزایا
●طراحی و راه اندازی سیستم یک پارچه ملّی
●ایجاد کمپین تبلیغاتی با هم افزایی ظرفیت های صندوق بازنشستگی کشوری و هلدینگ آتیه صبا
●طراحی تقویم همایش های درون سازمانی منظم در سال آینده
●مشتری مداری و قابلیت جذب با روش های علمی و تجربه شده ی جهانی
●آموزش منابع انسانی به عنوان گران ترین سرمایه ی ملی
●هم آهنگی و یک پارچگی و آراستگی در همه ی مظاهر و مناظر گروه صنعتی ملی
●لزوم اشراف کامل مدیران بر برنامه ی راهبردی و نقشه ی راه؛اینکه همگان بازه ی زمانی گذر از شرایط موجود، ابزارها،فرصت ها و تهدیدها را بدانند و متناسب با آن حرکت کنند.
●برای بازآفرینی نشان(برند)باید سیستماتیک و روزآمد بود.باید منزلت "نشان" ملی به درک همگانی برسد.
●لزوم ارتباط الکترونیکی ستاد با مناطق به صورت برخط
●لزوم رفتار جهادی و مقدس از سوی مدیران و کارکنان در جهت بازکسب جایگاه کفش ملی در صنعت کشور
این گردهمایی سپس با جلسه ی ویژه ی جناب آقای مهندس شالباف با مدیران مناطق و بدون حضور دیگر شرکت کنندگان ادامه یافت و مقارن با اذان مغرب پایان یافت.
یادآوری می شود در این گردهمایی مدیران مناطق سه گانه ی تهران،اصفهان،مازندران،گیلان،آذربایجان،کرمان، کرمانشاه،خوزستان،فارس،خراسان،مرکزی و بروجرد و همچنین مدیران ستادی گروه صنعتی ملی و شرکت کفش ملی حضور داشتند.

Latest Headlines

Comments

You can be the first one who place comment on this page.
برگزاری گردهمایی سراسری مدیران مناطق کفش ملّی
* Information Required
* Name:
* E-mail:
Website
Country: USA (Your IP: 54.198.77.35)
* Comments :
(maximum 500 characters)
BoldItalicUnderlineEmoticon Smilies
Security Code  * 
Please enter the text shown in the image.
Security Code

إذا كنت بحاجة إلى أي نصيحة أو أسئلة، يرجى الاتصال زملائنا

اتصل بنا +9821-46079057 , 46079162 , 46079064