News

احیای نشان(برند) کفش ملی به عنوان یکی از قدیمی ترین و مهم ترین نشان های ایرانی

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا،در یک نشست صمیمانه، اعضای محترم هیات مدیره صندوق بازنشستگی کشوری و مدیر عامل هلدینگ آتیه صبا و جمعی از مدیران ارشد این شرکت به تبادل نظرو همفکری در زمینه های مختلف پرداختند.

در این نشست که شش ساعت به طول انجامید دکتر احمدرضا نیک کار اصفهانی مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری "آتیه صبا" ضمن تبیین استراتژی و اهداف این شرکت به طرح ها و پروژه های در دست اقدام این هلدینگ نیز اشاره نمود و گفت: افزایش ارزش سرمایه، ایجاد بسترهای زیر ساخت ملی در بخش حمل و نقل و گردشگری، گسترش روابط بین الملل و جذب سرمایه گذاران مطرح دنیا در کنار سرمایه گذاران داخلی، توجه به تجارت الکترونیک و بهره وری اقتصادی از فضای مجازی، تقویت شرکت های پویا و تنفیذ الزامات HSE در شرکت های زیر مجموعه "آتیه صبا" از جمله مهمترین اهداف استراتژیک این شرکت است؛ از این رو شرکت سرمایه گذاری "آتیه صبا" در راستای تحقق اهداف خود اقدام به تاسیس واحد و شرکت های جدید نموده و طی چندماه گذشته پروژه های مختلف را تعریف نموده است.

دکتر احمدرضا نیک کار اصفهانی افزود: با توجه به رسالت شرکت سرمایه گذاری "آتیه صبا" و نوع فعالیت شرکت های تحت پوشش این مجموعه، طرح ها و پروژه های این هلدینگ عمدتا" در بخش گردشگری، حمل و نقل و توسعه صنایع ساختاری دیده شده است. به طور نمونه در بخش گردشگری با توجه به نیاز موجود در بخش اقامتی و هتل داری ساخت هتل های پنج ستاره حلال و ارائه آموزش های لازم در این زمینه مورد توجه بوده است و در این راستا اولین آکادمی هتل داری بین المللی ایران با همکاری دانشگاه لوزان سوئیس راه اندازی شده و اولین هتل پنج ستاره بین المللی با مشارکت گروه هتل های روتانا در شهر اصفهان مراحل ساخت خود را طی میکند.

در بخش صنایع نیز احیای نشان(برند) کفش ملی به عنوان یکی از قدیمی ترین و مهمترین نشان های ایرانی مورد توجه این هلدینگ قرار گرفته است و با توجه به اینکه یکی از ضعف های موجود ضعف در طراحی بوده با دانشگاه ونتو ایتالیا جهت تاسیس دانشکده طراحی کیف و کفش با مشارکت گروه صنعتی ملی قراردادی منعقد شده است. علاوه بر این احیای کارخانه کاغذ سازی قائم شهر که سال ها فعالیت آن متوقف بوده ، کمک به توسعه فعالیت شرکت تجهیزات ایمنی راه هها از طریق مشارکت با شرکت های بین المللی از جمله شرکت توبوسایدر ایتالیا و مهمتر از همه اقدام به تاسیس کارخانه تولید کاغذ سنگی( تولید کاغذ از سنگ آهک) از جمله طرح های مهم هلدینگ "آتیه صبا" در بخش صنایع بوده است.

مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری "آتیه صبا" در ادامه به پروژه های این هلدینگ در بخش حمل و نقل نیز اشاره کرد و یادآور شد: توسعه زیر ساخت های حمل و نقل کشور در بخش هوایی ، ریلی و زمینی از دیگر رسالت های مجموعه ماست و ما تا به امروز موفق شده ایم در بخش حمل و نقل هوایی تعداد ناوگان شرکت هواپیمایی آسمان را طی ماه های گذشته از 8 فروند هواپیما به 24 فروند افزایش دهیم. در بخش حمل و نقل زمینی نیز عملیات اجرایی آزادراه شرق سپاهان پس از سال ها توقف، مجددا آغاز و در حال حاضر به صورت شبانه روزی در سه شیفت کاری عملیات ساخت و تکمیل این آزاد راه در حال اجرایی شدن است.

وی در سخنان خود اشتغال زایی رایکی از دغدغه های مهم "آتیه صبا" دانست و خاطر نشان کرد: در کنار توجه به نیاز های کشور ایران در بخش های مختلف، ایجاد اشتغال و حفظ مشاغل و ثبات وضعیت کارکنان و کارمندان شرکت های تابعه از مقوله های حائز اهمیت در تعریف پروژه ها و اقدامات شرکت "آتیه صبا" تاکنون بوده است.

با اتمام سخنان دکتر احمدرضا نیک کار اصفهانی مدیران ارشد "آتیه صبا" به طور جداگانه توضیحاتی در ارتباط با شرکت ها و برنامه های آن ها ارائه نمودند.

در پایان اعضای هیات مدیره صندوق بازنشستگی کشوری ضمن طرح سوالاتی در خصوص توضیحات ارائه شده، با تشکر و قدردانی از اقدامات صورت گرفته به ارائه رهنمودهای لازم پرداخته و در نهایت نشست مذکور پس از شش ساعت، با قول مساعد اعضای هیات مدیره جهت هرگونه حمایت و پشتیبانی از اقدامات این هلدینگ به پایان رسید.

Latest Headlines

Comments

You can be the first one who place comment on this page.
احیای نشان(برند) کفش ملی به عنوان یکی از قدیمی ترین ...
* Information Required
* Name:
* E-mail:
Website
Country: USA (Your IP: 54.224.216.155)
* Comments :
(maximum 500 characters)
BoldItalicUnderlineEmoticon Smilies
Security Code  * 
Please enter the text shown in the image.
Security Code

إذا كنت بحاجة إلى أي نصيحة أو أسئلة، يرجى الاتصال زملائنا

اتصل بنا +9821-46079057 , 46079162 , 46079064