News

همایش مدیرعامل های هولدینگ آتیه صبا در یاسوج


نخستین همایش مدیر عامل های هولدینگ آتیه صبا با حضور آقای دکتر احمدرضا نیک کاراصفهانی و مدیرعامل های مجموعه شرکت های وابسته از جمله آقای مهندس علی شالباف مدیرعامل گروه صنعتی ملی، با شعار و هدف همدلی، هم آهنگی و هم افزایی، در هتل ایران گردی جهان گردی یاسوج برگزار گردید.

    به گزارش ارتباطات و هم آهنگی گروه صنعتی ملی، به نقل از روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا، در این همایش یک روزه، دکتر احمدرضا نیک کار اصفهانی مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا با  قدردانی از حضور مدیران شرکت های تابعه در این نشست یک روزه، آتیه صبا را یک خانواده بزرگ معرفی کرد و گفت: شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا با مجموعه ای از شرکت های زیرمجموعه ی خود خانواده بزرگی است به اندازه یک کشور، و قطعاً ارزشمندترین حلقه ی این خانواده ، مدیران ارشد آن هستند که با همت و تلاش مضاعف خود می توانند شعار خواستن را به توانستن تبدیل کنند و من امیدوارم با توان و هم افزایی که در شرکت ها وجود دارد بتوانیم اتفاق بزرگی را رقم بزنیم.

    مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا در ادامه به دست آوردهای این هولدینگ در ده ماه گذشته اشاره کرد وگفت: پیرو بیانات مقام معظم رهبری و معرفی امسال به عنوان سال اقدام و عمل، شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا دوازده پروژه ی ملی را تعریف کرده که تاکنون هشت پروژه به مرحله ی عملیاتی رسیده است وامیدوار هستیم تا پایان سال جاری بتوانیم پروژه های دیگر را نیز عملیاتی کنیم.

    وی افزود: اولین طرح و پروژه ی انجام شده، انعقاد قرارداد با دانشگاه لوزان سوئیس به منظور تاسیس اولین آکادمی بین المللی هتل داری ایران بوده است. به دنبال برگزاری همایش بین المللی سفر پاک در اسفند ماه سال گذشته این قرارداد بسته شد و در آذر ماه امسال آکادمی بین المللی هتل داری ایران در ساختمان هشت طبقه ای در اصفهان رسماً افتتاح و فعالیت خود را آغاز خواهد کرد. دومین دست آورد این هولدینگ مشارکت با گروه هتل های رتانا به عنوان یکی از شناخته شده ترین نشان های هتل سازی در دنیا، جهت ساخت هتل های پنج ستاره در ایران است. مراسم کلنگ زنی اولین هتل پنج ستاره حلال در اصفهان با حضور آقای دکتر علی ربیعی وزیر محترم کار، تعاون ورفاه اجتماعی و آقای دکتر محمود اسلامیان مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری زده شد و طبق پیش بینی های صورت گرفته، این هتل در دو سال و نیم به بهره برداری خواهد رسید.

    دکتر احمدرضا نیک کار اصفهانی به سایر دست آوردهای این هولدینگ اشاره کرد و گفت: اتفاق مهم دیگر در این مجموعه، افزایش ناوگان هوایی شرکت آسمان از هشت فروند هواپیما به بیست و دو فروند بوده است. ما توانسته ایم ضمن افزایش سرمایه ی این شرکت از پنجاه میلیارد تومان به سیصد و سی میلیارد تومان، نود و پنج درصد از بدهی های شرکت آسمان را نیز پرداخت نماییم. اکنون شرکت هواپیمایی آسمان در میان چهارده شرکت داخلی، مقام نخست در جا به جایی مسافران را دارد. تهاتر پانصد میلیارد تومان از بدهی های آسمان از کارهای بزرگ دیگری است که در نتیجه ی تلاش های چندماه گذشته صورت گرفته است.

    قرارداد با  دانشگاه پلی تکنیک ونتو ایتالیا به منظور تاسیس دانشکده ی طراحی کیف و کفش و ارتقای سطح دانش مدیران و تولیدکنندگان کفش ملی و همچنین قرارداد با شرکت توبوسایدر به عنوان یکی از نشان های شناخته شده ی اروپایی در زمینه ی تولید تجهیزات ایمنی راه ها و تولید محصولات شرکت تجهیزات ایمنی راه های ایران با نشان ایتالیایی توبوسایدر نیز از دیگر دست آوردهای آتیه ی صبا بوده است.

    در ادامه این نشست مدیران شرکت های زیرمجموعه به معرفی خود ، فعالیت ها و دست آوردها پرداختند. آقای مهندس شالباف مدیرعامل گروه صنعتی ملی نیز با بیان ویژگی های گروه صنعتی ملی به ویژه خصوصیات منحصر به فرد و رابطه ی متقابل ایرانی ها با کفش ملی، مجموعه ی گروه صنتعی ملی را مجموعه ای ویژه توصیف کرد که ظرفیت و توان بالایی جهت تعامل و هم گرایی با مخاطبان و مشتریان خود دارد. ایشان ضمن قدردانی از توجه ویژه ی جناب آقای دکتر نیک کار اصفهانی مدیرعامل محترم شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا به مجموعه گروه صنعتی ملی اظهار امیدواری کرد این مجموعه، بخشی از جایگاه تاریخی، فرهنگی و اقتصادی خود را در آینده نردیک کسب نماید.

    همایش یک روزه ی مدیر عامل هولدینگ آتیه صبا و مدیران این مجموعه با بازدید از کارخانه ی سیمان یاسوج و هتل های ایران گردی جهان گردی شیراز و یاسوج همراه بود. این همایش شامگاه سه شنبه بیست و پنجم آبان ماه در شیراز پایان یافت.


.

 

Latest Headlines

Comments

You can be the first one who place comment on this page.
همایش مدیرعامل های هولدینگ آتیه صبا در یاسوج
* Information Required
* Name:
* E-mail:
Website
Country: USA (Your IP: 54.224.216.155)
* Comments :
(maximum 500 characters)
BoldItalicUnderlineEmoticon Smilies
Security Code  * 
Please enter the text shown in the image.
Security Code

إذا كنت بحاجة إلى أي نصيحة أو أسئلة، يرجى الاتصال زملائنا

اتصل بنا +9821-46079057 , 46079162 , 46079064